Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Petr (Po, 4. 1. 2010 - 10:01)

Pro Homo sapiens: naprostý souhlas. V počátcích DOKTORKY se zde skutečně probíraly nemoci a jejich léčení, ale úroveň rychle klesla. Teď jsou zde pouze reklamy na všelijaké sračky a diskusní bláboly o nesmyslech.

Homo Sapiens (Po, 4. 1. 2010 - 10:01)

Rozumní lidé sem nechodí. "DOKTORKA", by se měla zrušit. Název je zavádějící a hloupý.

Alex (Ne, 3. 1. 2010 - 21:01)

Mě stačí, že cestuju každej den do Práglu a někdy bych fakt vyskočil z kůže. Dejte pokoj s astrálníma blbostma. :)

Death Incarnate (Ne, 3. 1. 2010 - 21:01)

Ahoj... ja sem to zkousela, jenom parkrat, a vzdycky se mi skoro povedlo. Problem mam v tom, ze kdyz uz sem ve stadiu, kdy se odpojuju od tela,a zacne me vsechno brnet, zacnu bejt nervozni...Muzete mi prosim nekdo poradit co stim?? napiste na mejl: [email protected] Diky moc...

markus (Ne, 24. 2. 2013 - 16:02)

stopex s ucinnou latkou dextrometorfan je latka velmi blizka ketaminu...Je bez predpisu.Doporucujem na AC

Filip (Ne, 17. 2. 2013 - 22:02)

Doporucil bych knihu Carlos Castaneda Umění snít ;)

Delmor (Pá, 15. 2. 2013 - 00:02)

Hledám zkušeného astrálního cestovatele pro experimenty a pořízení důkazů o AC. Pište na [email protected]

Delmor (Čt, 14. 2. 2013 - 23:02)

ahoj... zrovna včera se mi...Kdysi se mi stalo neco podobneho jako Michale, experimentoval jsem s meditovanim a ucil se uvolnit se od konecku prstu az po hlavu a jednou jsme se s kamaradkou domluvili na stejnem case ze se zkusime nejak telepaticky spojit...intenzivne na to myslet. Uvolnoval jsem se abych byl co nejlepe pripraveny a tehdy se to stalo, nic jsem necitil jen me polil neskutecne blazeny pocit a ja vedel ze jsem nad sebou. Nevidel jsem se, jen jsem si to uvedomil, byl jsem zpatky a byla mi zima a klepal jsem se. Nevedel jsem jestli to bylsen a chtel jsem to zkusit jeste jednou. Uz se mi to nikdy nepovedlo.

Domina (Po, 21. 1. 2013 - 18:01)

Na tyto stránky jsem narazil...AC je vědecky prokázaný. V tu chvíli kdy ty astrálně odcestuješ tak jsi jenom energie. Se svým tělem fyzickým jsi propojenej takže myslet normálně můžeš. To o čem ty tady píšeš je buď normální sen a nebo taky Lucidní snění. Neco si o tom najdi a pořádně si to pročti ;-)

Michaela (Ne, 20. 1. 2013 - 22:01)

Tak nějak to je,zažila jsi...no, doufám, že se to ještě nekdy dostaví... zkusim tomu dát volný průběh, protože soustředit se na to nějak urputně mi asi nepomůže :)

Dalibor (Ne, 20. 1. 2013 - 16:01)

ahoj... zrovna včera se mi...Tak nějak to je,zažila jsi výstup s těla,jak říkám,nic neobviklého na tom není a dokážeš to znovu,když se ti to jednou povedlo.

michaela (Ne, 20. 1. 2013 - 13:01)

ahoj... zrovna včera se mi stalo něco úžasnýho! koukala jsem na nějaké video o tom at si všímáme ticha apod... večer když jsem usínala, začala jsem o tom tichu přemýšlet... že jenom v nás je hluk... mimovolne a přirozeně (nenuceně) jsem si představila jak se na sebe dívám se shora jako na někoho kdo to ticho nevnímá, protože myslí a má sluchátka v uších... když jsem najednou ucítila jak mě celé tělo brní a pak už jsem ho necítila... to co se semnou dělo po tom bylo hodně zvláštní ale přitom úřasné!!! nedokážu přesně určit, jestli jsem byla v místnosti ale byla jsem nad tělem... přeroslta jsem všechen čas i prostor...lekla jsem se a vrátila jsem se do těla... dlouho jsem klepala a měla jsem pocit že moje tělo mi překáží...že mě omezuje...

Igor (Ne, 20. 1. 2013 - 00:01)

Tady píšou samí ujetí, zralí pro cvokaře Chocholouška. Až uvidím ducha tak budu věřit...Nic takového neni.....Všechno jsou podvrhy jak videa tak fotografie upravené ve Photoshopu

zebyja (Po, 14. 1. 2013 - 10:01)

Spousta lidí tady trepe blbosti.. doporučuji shlédnout video o různých mýtech o AC.. AC je je normální schopnost člověka.. není to nic extra.. každý to může umět a je to bezpečné

http://www.youtube.com/watch?v=QqkDXh_AJ7E

wenouš (Čt, 10. 12. 2009 - 18:12)

mama problem...nemůžu se ze sebe dostat..zní to divně, ale je to fakt! budu zkoušet dál...mějte se..zdary

wenouš (Út, 8. 12. 2009 - 16:12)

Například ve spánku vystupuje...Ok ;-) díky ;-) čaes..

Pepinoo (Po, 7. 12. 2009 - 08:12)

joo..komu se to povedlo...Například ve spánku vystupuje astrální tělo samovolně. Takže když si před usnutím představuji v myšlenkách nějakou cestu, po usnutí vytoupí astrální tělo a jde tam, kam je myšlenkami nasměruji. Když to cvičím pravidelně delší dobu, začne se mi rozjasňovat a jsem do jsité míry schopný to vystoupení ovládat. Pro ověření že skutečně dokáže člověk vymístit astrál je dobré - přez den v myšlenkách se snažit dotýkat vzdálených předmětů, ale ruka při tom musí zůstat v klidu. Astrál má přímý vliv na hmotu, takže pokud se někomu skutečně povede jej vymístit, měl by být schopný páchat telekinetické jevy.

wenouš (Pá, 4. 12. 2009 - 18:12)

joo..komu se to povedlo samovolně, taky gratuluju..taky bych to chtěl zažít..je to něco krásnýho vznášet se a dělat si co chci zatím co moje fyzické tělo je na stejném místě..nemáte někdo radu, nějakej "vylepšovák", prostě cokoli jak se dostat od transu a pak z těla ven?? pište dyžtak na mail: [email protected] všechny odpovědi vítám a děkuju za ně..mejte se..ahoooj

Funtomas (St, 2. 12. 2009 - 17:12)

Některý lidi tady evidentně nevědí o čem mluví - astralní cestování je přirozený jev člověka až na to že bohužel postupem času lidi tuto možnost přestali využívat.není čeho se bát jedná se o normální věc.u každého člověka je dost individuální jak se uvolní a do onoho světa se dostane. já osobně tento způsob u sebe našel a už se mi to dvakrát povedlo. A v pátrání pokračuji :-) jestli to někomu jde samovolně tak gratuluji.

Driver (So, 14. 11. 2009 - 17:11)

je mi 14 nevim jestli je to...Je to normální v jakémkoli věku, a návrat do těla je velice snadný, kolikrát nechtěný, těžší je se z něho dostat a udržet se mimo něj (vyjma smrti samozřejmě)

Reklama

Přidat komentář