Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Martina (Po, 5. 4. 2010 - 20:04)

Lucí,tak něco málo jsem o tom četla..ale musíš to dlouho trénovat,třeba se ti to povede brzy...vím jen,že musíš být v úplné pohodě jako když usínáš a lehce bdíš,tak si máš představit houpačku a že se na ni houpeš a až budeš nejvíc rozhoupaná tak vyletíš(jako ze sebe)musíš to třeba trénovat každý den..aby se ti to povedlo..pokud jsi slabší povahy,tak to nedoporučuju.Já osobně na to odvahu nemam.Tak hodně štěstí :-)

Lucie (Čt, 1. 4. 2010 - 10:04)

Taky bych to chtěla umět poradíte někdo?

Lukáš (St, 31. 3. 2010 - 15:03)

Světluško...ve snu je možné všechno, nehledej v tom žádnou vědu ;-)

byl to vystup n (Po, 29. 3. 2010 - 00:03)

Tak se me to asi povedlo, ale nejsem si jisty.Pamatuji si jen chuzi ze schodu, pak jsem si vzpomel, ze jsem neco zapomel a pote nastalo mohutne skubnuti a probuzeni. Co si nepamatuji je vystup z tela ani jak jsem se dostal ke schodum.Tak teda nevim jestli to bylo vono.A zajimave je, ze jsem na astral ani nemyslel.jen jsem tak zlehka usinal a na ni nemyslel.

byl to vystup n (Po, 29. 3. 2010 - 00:03)

Tak se me to asi povedlo, ale nejsem si jisty.Pamatuji si jen chuzi ze schodu, pak jsem si vzpomel, ze jsem neco zapomel a pote nastalo mohutne skubnuti a probuzeni. Co si nepamatuji je vystup z tela ani jak jsem se dostal ke schodum.Tak teda nevim jestli to bylo vono.A zajimave je, ze jsem na astral ani nemyslel.jen jsem tak zlehka usinal a na ni nemyslel.

otazka pro honz (Po, 22. 3. 2010 - 22:03)

Jo a kdyz astralne cestuji mohu i navstivit nekoho znamyho?Treba ve vedlejsim pokoji nebo byte? Jestli teda jo, tak to jdu do toho.

(Út, 16. 3. 2010 - 23:03)

Sám jsi hovno....

honza (Pá, 12. 3. 2010 - 18:03)

moje rada zni hlavne at te...HOVNO!!!!! Umrit nemuzes!!!!!

honza (Pá, 12. 3. 2010 - 18:03)

O astrálním cestování...Moniko fyzické tělo opustíš takto (viz. www.darkprincess.blog.cz) Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v tomto místě oddělila od těla. Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Za začátku vám to bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strach vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že lidé často zazmatkují jakmile ucítí, že klesají anebo že se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobře. I zde platí, že první pokus je ten nejtěžší. Je skvělé pokud se vám astrálně cestovat podaří hned na poprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i 4 měsíce zkoušení, než se to naučí.

Předpokládejme, že se vám podařilo úspěšně opustit vaše tělo a že se teď nad ním vznášíte. Nyní si v duchu přejte ocitnout se v rohu místnosti, než se vám tuto myšlenku podaří zformulovat, budete tam. Osahejte si stěny a přesvědčte se, jak pevné a poddajné se vám zdají. Záleží to od toho, jak pevného astrálního dvojníka máte. Postupně navštivte všechny rohy místnosti. Nakonec si představte, že se vracíte zpět do svého fyzického těla. Tento návrat bývá někdy snadný a klidný, jindy se však může zdát prudký. Doporučuji se vracet pomaleji, ale i při hladkém dosednutí na zem nejspíše pocítíte náraz. Všeobecně platí, že čím dál jste od fyzického těla, tím je otřes větší. Po návratu do těla zůstaňte chvíli ležet. Potom si zapište své zážitky a pocity. Jakmile se vám cesta zdaří, budete si ji chtít co nejdříve zopakovat, ale radím vyčkat 24 hodin, protože je to přeci jen psVydejte se za hranice vašeho domu a třeba i do minulosti!!

honza (Pá, 12. 3. 2010 - 18:03)

O astrálním cestování jsem četl hodně a ROZHODNĚ se toho bát nemusíte. Člověk má dvě těla: fyzické a ono astrální. Tyto těla jsou k sobě spojeny jakousy šnůrou. Když spíme astrální tělo se automaticky ,,odpojí" od těla fyzického a Vám se stalo že jste se do něj dostala. Do astrálního těla se můžeme dostat i uměle. Proto se toho NEMUSÍTE bát. S pozdravem Honza.

monika.1977 (Čt, 11. 3. 2010 - 18:03)

popište mi prosím, podrobně jak se opuští hmotné tělo a jak se do něj zpět vrátit

patrik (St, 24. 2. 2010 - 15:02)

moje rada zni hlavne at te nikdo nezbudi sokove nebo muzes zemrit.

pro svetlusku (So, 16. 1. 2010 - 04:01)

Svetlusko uz tolik nepij.To co tady tvrdi experti pres
astralni cestovani je vylozena blbost.Zadny clovek na svete nama nadpozemsky sily a nedokaze lecit .A
obdivuji lidi ,kteri o tom nic nevi a skacou na spek sedmilharum. Zkusim taky napi neceho pozbudiveho a mozna si nekam zaleti.
 

jan (Čt, 14. 1. 2010 - 21:01)

Pokud se chcete o astrálním cestování dozvědět více tak jděte na www.radnas.wbs.cz.

Kokky (Ne, 10. 1. 2010 - 22:01)

Když si šlehnete herbalajf, zažijete astrální výstup z těla....

cesta .. (Ne, 10. 1. 2010 - 06:01)

Ahoj, nevím kam se obrátit o...Ahoj, uz jsi urcite nekdy jela vlakem......a kdyz se divas oknem....vidis krajinu a nedivis se. Pokud cestujes touhle formou, vidis obrazy take, ale jine......nechapu cemu se divis a co vlastně chces vysvětlit....a ještě k tomu od druhých co s tebou v tom vlaku nejedou ani nemůžou .........odpověď přijde ...ale až nastane čas..neboj...:-))

hela989 (So, 9. 1. 2010 - 18:01)

Jakou drogu používáš?Nezlob se, ale tohle nebudu komentovat. :-(

Dotaz pro hela (So, 9. 1. 2010 - 16:01)

Jakou drogu používáš?

Hela989 (So, 9. 1. 2010 - 10:01)

Ahoj, nevím kam se obrátit o radu nebo zkušenosti. AC se mi vědomě už asi čtyřikrát podařilo. Prošla jsem se po bytě, zažila jsem průlet hvězdnou oblohou, byla jsem někde na poušti...Spoustě věcí ale nerozumím. Jednou z nich je například vidění. Většinou se ocitnu ve tmě a vidím nejasně až zastřeně. Jen jedenkrát jsem viděla nádherně jasně a barevně. Dále, vycestovat z těla se mi daři pouze ráno po probuzení, asi to souvisí s energií, nevím. A dále mi není jasné, jak je to z realitou. Vždycky vycházím ze své ložnice, což je pochopitelné, projdu dveřmi( zdí ) a pak např. vidím v kuchyni stát svoji švagrovou ( bydlí asi 150km daleko ). Zážitků je víc, jen potřebuji někoho, kdo je schopen mi opravdu poradit a třeba i pár věcí vysvětlit, popř. varovat. Děkuji. ( [email protected] )

Anti-Jehova (Po, 4. 1. 2010 - 11:01)

Chybu najdete ve všudypřítomné a vlastně neexistující Yossce, věčně napité a vulgární hovaďačce...

Reklama

Přidat komentář