Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 02:06)

Já ti vysázím na prdel to uvydíš.

AxA (Čt, 17. 8. 2023 - 10:08)

Zdravím,
pokud Vás baví výtvarné umění, budu moc rád, když se mrknete na instagram grohman_filip
Budu rád za sledování mého profilu, komentář a jistě i za Vás názor, předem děkuji.

Eliška (St, 16. 8. 2023 - 14:08)

Začala jsem se stydět asi v 15ti kdy jsi mamka všimla třeba u vody že když prošel nějaký kluk tak jsem se aspoň zakryla rukama. Už dlouho jsem chtěla koupit plavky ale první jsem dostala v 16ti. Jinak doma se normálně opaluji nahá i před rodičema na tom nic divného není ale plavky k vodě mi máma nechtěla koupit dlouho.

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 14:08)

Maminka asi věděla, že se nemáš za co stydět. Na hezkou holku se každý rád podívá.

Eliška (St, 16. 8. 2023 - 14:08)

Možná ale je to trapný pro pubertačku. Pamatuju si jak jsem se styděla a vyhlížela pořád jestli nejde nějakek kluk. Skoro všichni v té době měli už plavky

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 15:08)

Já jsem taky jako kluk trpěl. Dospělí měli plavky a já ne. Pak mi to začalo být jedno, zvykl jsem si a spíš provokoval nahotou, což byla asi pomsta za to, že jsem musel být nahý, protože se šetřilo i na plavkách.

Eliška (St, 16. 8. 2023 - 16:08)

Já si teda nezvykla. Rok jsem do mamky hučela ať mi je koupí. Moc jsem se s nikým u vody nebavila bylo mi to trapné. Byla jsem buď na lehátku zabalená v ručníku nebo po krk ve vodě.

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 19:08)

To znám. Taky jsem většinou plaval. Býval jsem skvělý plavec. Moje děti měly plavky od malička, ale já, jak mohu, tak si zaplavu nahý a nahotou spíš provokuji, protože je dost vidět, že jsem chlap. I policajti mne za to sebrali.

Eliška (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

Tak to je něco jiného. Teď je mi 17 a plavky bych si v životě nesundala

Elena (Út, 15. 8. 2023 - 18:08)

S mamkou chodíme doma nahaté už asi dva roky. Je to super, pohodlnější když je horko, v koupelně nemusíme řešit, kdy tam kdo je a můžeme tam být obě a pomoct si s mytím nebo natíráním pleťovým mlékem a tak. K nahotě jsme se dostali předloni v létě, když jsem přišla domů a mamka se na zahradě opalovala nahá. Líbilo se mi jak byla opálená a chtěla jsem být taky tak opálená. Tak jsem se svlékla, namazala a šla si lehnout vedle mamky. Trochu sebou trhla, překvapilo ji, že někdo jde, ale když si všimla mně v osušce, tak se jen zakryla osuškou. Sedla jsem si na lehátko a odhalila se. Mamka byla zprvu překvapená, ale shodila osušku taky a zase si lehla. Od té doby se před sebou neschováváme. Je mi šestnáct a mamce třicet sedm, tak snad to nebude vadit, až budu chodit s nějakým klukem nebo až si někoho přivede mamka.

Jakub (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

No, až ty si někoho přivedeš, tak záleží na mamce, jak se zachová. U nás byla nahota vždy, doma i na chalupě u tety jsem tak bývali všichni. Když jsem si přivedl Aničku, ta je z katolický rodiny, bylo to pro ni těžký. Já jsem jí to jen opatrně naznačoval, že se před sebou nazí nestydíme. Nelíbila se jen mně ale od první chvíle i mamce. Ta jí v klidu vše povídala, jak to u nás chodí, jak je to bez oděvů fajn. Brzo se odvážila to vyzkoušet a teď je z ní také nadšená nahatice.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 18:08)

To je mi novina, že se holky stydí před mámou. Já tedy ségru nemám, ale teta a sestřenice se opalovaly nahé i přede mnou a máma s babičkou se spolu koupaly.

XXXX (Ne, 28. 5. 2023 - 17:05)

Jak holky zvládáte ty vedra co jsou ted již pár dní?

Natalia (Ne, 4. 6. 2023 - 21:06)

Na zahradě v bazénu. Samozřejmě bez plavek.

xxx (Ne, 28. 5. 2023 - 16:05)

Jak zvládáte děvčata ty tepla co jsou ted již pár dní?

Návštěvník (Ne, 14. 5. 2023 - 09:05)

jediné nahé holky které mám momentálně doma jsou ty v hambatých kalendářích a časopisech

Pavlína - Sub/Dom (Čt, 27. 4. 2023 - 12:04)

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy sexu s ženou. Zároveň však také hledám dominantní ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. Hledám ženu, která si mě přehne přes koleno , vysází mi pětadvacet na holou, promasíruje kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 50 let. Výměna rolí možná.

Zuzka (Čt, 27. 4. 2023 - 08:04)

V čtrnácti jsem si už zkoušela ode mámy vibrátor a dostala jsem ho tam skoro celý i odpanila jsem se s ním. Měl takový krásný výstupek když jsem si ho zasunula hluboko tak mi krásně dráždil poštěváka . To jsem se udělala že se mi tmělo před očima. Máma o tom nevěděla, až jednou jsem si zase tak hrála a ztratila jsem pojem o čase a v tom nejlepším jsem slyšela jak někdo odemyká dveře a to máma s tetou přišly domů na kávičku tak jsem se utřela upravila a šla za nimi do kuchyně ale vibrouše jsem nechala pod dekou Povídali jsme si o všem možným až přišla řeč na sex a že si holky už v mém věku mají samy pomáhat prsty nebo pomůckami a vtom mamka vstala šla do ložnice a vibrátor nikde jen se na mě podívala a řekla kde je a já celá červená řekla u mě pod dekou , mamka tam zašla přinesla ho a teta no ten je parádní jako ten můj a situace byla zachráněna takový Zuzi používej když ti pasuje. A od té doby jsem už v klidečku masturbovala jež ze svým vibrátorem,.

Judita (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Pamatuji si že jsem ve škole chodila si pohonit o velké přestávce pičku to bylo kolem toho třinácteho roku v pubertě kdy se mi zvetšovaly pysky, rostly chloupky, zvětšoval se poštěváček a rostl chtíč na sex. Trvalo to chvilku hned jsem tekla olízla si prsty umyla se a šla zpět do třidy. To snad trvalo rok pak jsem si našla kluka a ve čtrnácti jsem už šukala jak o závod ale vždy s kondomem mu bylo 17 tak věděl že by bylo zle kdyby něco ustřiklo dovnitř.

Micek (Ne, 2. 4. 2023 - 13:04)

Hledam holku :D nejlip v chrudimi :D

Reklama

Přidat komentář