Reklama

Holky a nahota doma

Katka (Pá, 16. 6. 2023 - 16:06)

To je sice pravda, ale je to můj brácha.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 17:06)

Moje ségra vždycky žalovala mámě, když mne viděla onanovat. Máma jí řekla, že ona si to dělá taky, ať nežaluje a mě abych si dával pozor, když mne sestřička šmíruje. Máma je fajn. Taky si to dělá, když není táta doma.

Nastevnik (Čt, 15. 6. 2023 - 16:06)

A kde spíte? Určitě máte pokojíček nebo alespoň oddělenou část pro sebe. Tvůj brácha jistě onanuje od 11, nejpozděj 12cti let. Tak někde si to dělat musel.

Katka (Čt, 15. 6. 2023 - 21:06)

Přestěhovali jsme se z druhé strany republiky, a Jsme druhý měsíc v podnájmu v garzonce, takže ne nemáme vlastní pokojíček, všichni čtyři spíme v té stejné místnosti.

Věrka (Ne, 18. 6. 2023 - 06:06)

Na chatě spávám s dcerou v jedné posteli, taky si to pravidelně dělá a ani o tom skoro nevím. Samozřejmě vím, že se vedle mě něco děje, prostě ty pohyby až to na ní přichází nejde utajit. Ale dělá si to velice potichu, že je hotová poznám podle pár vzdychů.

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2023 - 08:06)

https://photos.app.goo.gl/U8PkkEAGPVWcDPEc9

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2023 - 07:06)

Některá děvčata jako by to vůbec neprožívala, jsou v takovým klidu a to i při šou....í. Nepohnou se, maximálně trošku vydechnou při orgasmu. Takovouto mám ženu, ale i když je tichá, tak si to dokáže užít.

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2023 - 07:06)

Ženy jsou při tom také cítit a každá voní trošku jinak. Jako kluk jsem bezpečně poznal že si to máma dělá i když byla pod peřinou a sténala do polštáře. Manželka si to když jsem byl doma většinou nedělala. Cítil jsem jí jen když jsem se vrátil dřív a nečekala mne. Pak jsem na ní musel pomalu, protože už to měla. Zato u tchyně to bylo cítit skoro pořád a mne ty jejich pachy vzrušovaly. Připadal jsem si jako pes mezi hárajícími fenami.

Milan (Ne, 18. 6. 2023 - 08:06)

To znám. Dcera,15, si někdy přivede domů spolužačky ze střední. Třeba jen chvilku, hodinku jsou v pokojíčku a pak přijdu, až večer a hned to poznám. Poznám, že u nás někdo byl, cítím vůni těch skoro šestnáctek. Nejenom v pokojíčku ale v celém bytě. Je to až omamující ta vůně, ale ve čtyřiceti tomu raděj nepodlehnout.

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2023 - 14:06)

Vůně těch patnácti, šestnáctiletých kundiček je neodolatelná. Je to něco šíleného. Taky to znám, když si dcera přivede domů spolužačky. Každá voní jinak, poznám už, podle vůně, která to je. Zda-li Petra, nebo Monča... Ty jejich kundičky jsou fakt suprový.

Anonymní návšt… (Út, 20. 6. 2023 - 15:06)

Chtěl bys je co? Doporučuji honit a honit když jsou zrovna na návštěvě. Jsem bisexuálka a s dceřinými kamarádkami to mám stejně. Jakmile přijdou na návštěvu s naducanými výstřihy a skvěle tvarovanými prdelkami, přemýšlím kam se nenápadně dívat dřív.

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2023 - 11:06)

Srandovní bylo, když jsme přišli ke tchyni na návštěvu, manželka nasála ten její odér a řekla: "No mami, to si pořád musíš mastit frndu?" Bylo jí to cítit i z rukou, protože si je někdy nestačila ani umýt. Ona vždycky řekla: "Vždyť ty taky." Pak obě sledovaly, že mi stojí penis.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 16:06)

Pokud na sebe nechcete vidět, tak jeden na WC a druhý v bytě. WC snad máte?

Katka (Čt, 15. 6. 2023 - 21:06)

Taky nás to napadlo, ale příjde nám nechutný si to dělat na záchodě.

Default User Image
Slim (Ne, 10. 12. 2023 - 14:12)

Proč by to mělo být nechutný? Já si to dělám na WC už desítky let. Vystrikam se do papíru nebo rovnou do WC, otřu se, hned je uklizeno. Navíc to tak můžeš dělat kdykoliv. Když se někdo začne zajímat, řekneš prostě, žes šla na velkou.

Návštěvník (Pá, 16. 6. 2023 - 19:06)

a co jinýho jste před sebou dělali už ses před ním sprchovala nebo vyčůrala?

Katka (Pá, 16. 6. 2023 - 21:06)

Ne, jako dvakrát se stalo že mi omylem vlezl do koupelny, nebo já jemu, ale to už bylo dávno.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 21:06)

Když děláš chutný věci, není nic nechutný. Já si to dělal na WC mockrát.

Katka (Čt, 15. 6. 2023 - 22:06)

už jsem to zkoušela, ale nešlo mi to, a brácha taky nechce.

Eva (St, 14. 6. 2023 - 11:06)

Se svým tělem, hlavně tedy mojí kundičkou, rašícími prsy a bradavkami jsem si začala pohrávat už v mých dvanácti letech a byla jsem v tomto směru opravdu hodně zvídavá holka. Začali se mi také líbit a přitahovat mě hlavně starší kluci a moje touhy po milostném vztahu s nějakým takovým hezkým klukem rychle nabírali na obrátkách. Ve třinácti poprvé a pak už to bylo a pořád je jen moc krásné a vím že bez toho mého vyvoleného chlapa už nikdy nemůžu být.

Reklama

Přidat komentář