Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 08:04)

Včera jsem se tu ptal na honění poštěváčků. Ještě by mě zajímalo, zda-li si holčiny dokáží užít se svým sekretem, třeba s předchozí onanie. Kdysi zde nějaká dívenka psala, že by bez toho nemohla být. Při sebeuspokojování si přikládá kalhotky se šťávičkou na nos, na pusu a má pak neskutečný orgasmus. Jistě holčiny dobře znají svůj poševní sekret a využívají ho při uspokojování se.

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 16:04)

Holky k tomu nepotřebujou kalhotky. Viděl jsem jak to dělají. Když pustí šťávu, tak si očichávají a olizují prsty. Při tom střídají ruce, aby byl poštěváček stále drážděn. Pokud nasadí dildo, tak ho taky ocumlávají. Taky čichají a olizujou sperma, když ho mají k dispozici.

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 09:04)

Od kolika si holčiny začínají honit poštěváčky? Jsou názory že už od školky, ale to se mi zdá brzo.

Default User Image
Pepan (Út, 12. 12. 2023 - 07:12)

Nevím jak vy ale hlídal jsem vnučku na chalupě a najednou se ztratila, bylo jí 5, našel jsem ji v pokoji se staženými kalhotky , seděla s roztaženýma nohama na sedačce a mastila si  kundičku. Zakašlal jsem a ona se na mne podívala a přestala, ale dále seděla nshá. Řekl jsem jí co dělá a ona mi řekla že jí to dělá dobře. Dnes je jí deset a mastí si kundičku dodnes.

ir. (Ne, 2. 4. 2023 - 06:04)

Ber to tak, že holky dost brzo vědí, co a k čemu mezi nohama mají. A to už i od té školky nebo na prvním stupni. A když si vezmeš puberťačky, tak u nich je to jasný. Stačí se mi na takovou podívat a neomylně poznám onanistku. Z tváře, z očí poznáš vše. Takové těm svým poštěvákům dávají už pořádně zabrat, denně si to v těch rozkrocích obhospodařují. Prstíky jim tam už zkušeně kmitají.

Anna (So, 1. 4. 2023 - 18:04)

Vnučce bylo šest let, svléká se a při tom onanuje. Vůbec se nestydí. Když jsem se jí zeptala kde se to naučila, řekla, že maminka to dělá taky. Uhodila jsem na dceru a ta mi řekla, že se to stalo nedopatřením a od té doby Slávinka takhle zlobí. Pak jsem si uvědomila že mě se to stalo taky a dcera s tím začínala taky brzy. Obě jsme zkazily dcery stejně a nemáme si co vyčítat.

Anonim (So, 1. 4. 2023 - 13:04)

Stejně jako chlapci. U děvčátek o něco dřív a opravdu většinou od školky. Ty svoje kundicky si trápí dost brzo a dělá jim to moc dobře.

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 08:04)

aha tak to ještě že jsem sem tuhle ten e-mail nenapsal nerad bych se dostal do maléru zbytečně díky tomu že jsem si některou z předchozích zpráv neopatrně přečetl

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 08:04)

Ale klidně jsi to napsat mohl. Ta dívenka je totiž až moc zletilá. Či spíš, komunikoval bys s pánem.

Bi (So, 1. 4. 2023 - 07:04)

napiš mě meil a já bych ti napsala

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 07:04)

A teď když si dospělá býváš před tím s kým chceš něco mít nahá ráda?

Bi (So, 1. 4. 2023 - 08:04)

já eště nejsem dospělá

Bi (So, 1. 4. 2023 - 07:04)

já to mám takový podobný jak ty Martino

návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 09:03)

Paní Dášo, jestli jste ještě přítomna na tomto vlákně. Psala jste, že vás to mrzí, když jste některé studentky pohladila a tak. Jak jste to myslela, co vás mrzí?

Dáša (Út, 28. 3. 2023 - 10:03)

Tak ještě jednou přidám komentář. Mrzí mě to dodnes. Kdyby bylo ode mě o dvě pohlazení či dvě, tři pusy na tvář víc, tak jsem alespoň jednu studentku měla v hrsti. Hlavně jedna, krásná černovláska, ta by si dala říct. Byly jsme od sebe jen sedm roků, a já taky pěkná. Jenže byla jsem moc stydlivá, přemítala jsem, jak by ona reagovala. Dodnes se ale vídáme, bydlí na Barrandově a nemá tušení o mých myšlenkách. Bavíme se o vnoučatech, o všem možném, tak jak to už bývá při kafi.

návštěvník (Út, 28. 3. 2023 - 14:03)

Děkuji za odpověď paní Dášo. Pro mě jste vzorem učitelky, jistě jste byla dobrá a ke svým žákům spravedlivá a čestná, ať již na ZŠ nebo na Gymnáziu.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 09:03)

Paní Dáša je kantorka a přitom jak píše, pracovala v Máji. A co dělá tady na tom vlákně?

Dáša (Po, 27. 3. 2023 - 14:03)

Jen abych upřesnila. V Máji na Národní jsem byla jako příručí, v polovině osmdesátých let. V oddělení gramodesek, poté v prodeji knih. Tenkrát jsem začala studium na pedagogické fakultě a bydlela v Suzopu v Malešicích. Tedy jako mladá holka. Při cestě do Suzopu jsem se vždy stavila na Václaváku na buřta ve stánkách. Teď by mě to nenapadlo, něco otřesného, sníst tu klobásu. A co dělám zde, na těchto stránkách? Svěřím se. Odjakživa jsem měla slabost pro dívky, takové ty gymplácké holčinky toho věku. Proto sem tam zabrousím na tyto choulostivější stránky.

Emil (Po, 27. 3. 2023 - 14:03)

No a už jsi někdy s nějakou holkou souložila? A jaké to bylo?

Dáša (Po, 27. 3. 2023 - 15:03)

Již tenkrát, za komunistů byly v Praze bary, kde se scházeli homosexuálové či lesbičky. Avšak nikdy jsem tam nezavítala. S několika studentkami jsem se spřátelila natolik, že jsem je pohladila, dala pusu na tvář. To bylo vše. Teď mě to mrzí. Ale v té době se v mém životě objevil mládenec, můj nastávající manžel. Později upjatý profesor, hlavně dbající na etiketu. Lžička ke kávě musela být vždy přesně položena na podšálku. Ale nestěžuji si.

Reklama

Přidat komentář