Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

ale to že si to myslíš ty neznamená že to budeš mlít tak dlouho dokud nepřesvědčíš ostatní přece nejsi žádnej aktivista nebo komunista nebo člen nějaké jiné strany kde musí mít všichni jednotný názor

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 12:03)

Jde přece o to, jak se nestát nehygienicky zaostalým v 21. století. Očividně si ale většina levičáků a zpátečníků v nečistotě pochrochtává blahem.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Ne nestanes se zaostalym, ty uz zaostaly jsi ty hlavo skopova

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Netahej mě mezi tu tvoji partu neholených.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Zalez ty debile a jdi si olizovat toho svýho smradlavýho holýho pyskouna se starou smradlavou močí. Dobrou chut ty tupče úchylná, jdi se prasit, úchyl se prasí zase s úchylem, jen ať ti pyskoun nachčije do tý tvý nevymáchaný sprostý smradlavý huby.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Stále meleš to samé, už máš IQ1. A nehul to.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Ne chybi jim skutecne zenstvi ty kokote!!!

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

A teď se přiznej, co to hulíš za matroš?

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Bobr? Ty jsi ale hlupák. Kolik ženských jsi poznal intimně? Asi ani jednu co? Honíš tak akorát nad časákama.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 19:03)

Ta informace, že jsou vášnivé.

Michal (Pá, 10. 3. 2023 - 14:03)

to Návštěvník: "Michal je dement, co se prasí se samými úchylnými pyskouny. Ani netuší, jak správná kunda vypadá"
Kdyby jsi nebyl dement a uměl číst, tak jsem psal min. 2 krát, že jsem zažil jedno i druhé, tak Tě ujišťuji, že jak vypadá vím a vím o čem mluvím... A věr mi, že jsem jich viděl naživo daleko víc než Ty máš doma časopisů. Takže pšššt, vezmi si časopis, Indulonu a vypusť páru nad beranicí a nepruď...

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

Zalez debile Michale a jdi si olizovat toho svýho smradlavýho holýho pyskouna se starou smradlavou močí. Dobrou chut ty tupče úchylná, jdi se prasit, úchyl se prasí zase s úchylem, jen ať ti pyskoun nachčije do tý tvý nevymáchaný sprostý smradlavý huby.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Klasický přístup levicového fanatika, který za každou cenu prosazuje špínu a hnus bez hygieny. Takoví vymatlanci vždy útočí na druhé, protože nemají rozumné zdůvodnění a slušné argumenty na potvrzení svých úchylek. Prostě kde je vymleto a nebylo nadělíno rozumu, tak se útočí na druhé. Máš kolik IQ? 10? Dalo by se z tvých výblitků usuzovat, že tomu tak je.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Co je na příspěvku levicového ty vypatlenej kreténe??? To ty máš IQ 10 nebo ještě nižší. Co vlastně děláš na diskuzi, která je pro ženy, které si neholí přirození??? Jsi tady aby jsi jim tu psal ten svůj kolovrátek o tom, že jsou opice se špatnou hygienou?? Tak to máš dost, ty hňupe!!!!!!!!!!!

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Ano, klasická reakce vypatlaného magora, který si za každou cenu prosazuje svoje. Je to tady snad diskuze, tak o co ti jde? Chovej se normálně a věcně reaguj na argumenty protistrany, místo toho bezhlavého napadání všech, co jsou za čistotu a oholení se. Bobr patří do řeky a ne do ložnic 21. století. A už to nehul, fakt ti to ubírá na IQ.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Ty nejsi žádná protistrana, ty jsi vypatlaný hovado s IQ tykve. Proč sem vlastně lezeš??

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Klasický argument hlupáka. A proč sem lezu? Baví mě si s tebou psát, s takovým vymletým tupcem a věčným panicem. Je to sranda.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

zase píše automat ty sračky

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 14:03)

Ach jo kam že jsme to v téhle zemi dopracovali? Kunda bez chlupů, párky bez masa, a králíci dovezení z Číny. Naštěstí zdravý rozum zcela nevyhynul a už se úspěšně bouří proti těmto ujetým trendům.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 17:03)

Ujetý trend je neholit se a zanedbávat osobní hygienu, bohužel zdravý rozum opustil planetu Zemi.

Reklama

Přidat komentář