Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 12:03)

tomu rozumím ale chlupatý = nečistý je blábol co bych potom byl já když se holím (vousy) jenom v úterý a dneska

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Tak jestli je máš jako neholená ženská, tak klidně mohou být nečisté, ale po 4 dnech co naroste?

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

A žádné rozumné argumenty pro vyholování rozkroků neexistují.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

a hlavně vy to tady píšete o ženských a já znám spíš pár chlapů kamarádů který smrděj kozlovinou. Asi existujou i ženský který na sebe nedbaj ale já myslím že chlapi jsou v tomhle ohledu větší prasata

není to o chlu… (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

to jsou teda bláboly přece chlupy nejsou znakem špatné hygieny pokud se ženská (jedno jestli holá nebo chlupatá) tejden nemyje tam tam bude smrdět stejně ať je chlupatá nebo holá

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Dekuji. Konecne normalni prispevek!!!

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

jsem rád že jsem někoho potěšil

Ctitel Kyla Cole (Pá, 10. 3. 2023 - 20:03)

Veľmi krásne chĺpky medzi nohami má aj legendárna krasokorčuliarka, olympijská víťazka Katarina Witt. Pozrite si na internete jej galériu nahých decentnych fotiek s krásnym vysportovanym telom.

Nechápem tých ktorí preferujú ženy bez ochlpenia, veď to je strašné nudné a fádne

Kyla Cole, Katarina Witt, Alison Armitage a mnohé ďalšie sú práve preto také atraktívne že majú bobríka tam dole.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 09:03)

Tohle je krásné, že jsou ženy které mají takto upravený hustý porost a nechají se tak vyfotit

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 19:03)

tak dobře upravím to na pravou míru je mi to celkem jedno ale chlupaté mám radši

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

Holá kunda strašný smrad!!!! Holou kundu nemrdat!!!!!!

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

To smrdí ten nemytý sejra na tvým ptáku pod předkožkou.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

Chodil jsem za holkama a nebylo jich málo, v dobách kdy se neholily. Příroda má totiž důvod nadělit nám chlupy na místech kde jsou. Byly různě chlupaté, ale obecně ty nejchlupatější byly nejvášnivější. Jak to poznat u oholených? Nevíte do čeho jdete.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

To je ale blábol a ještě k tomu od věčného panice.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

To je přesně ono, pod to bych se klidně podepsal. Ty nejchlupatější jsou nejvášnivější. Oholené jsou takové nudné, prostě jim něco chybí.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Chybí jim ten smrad z pochcaných chlupů? To je asi tak jediné.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

přestaň tady kecat něco o tom že chlupy jsou znakem nevkusu. já bych si třeba u té která jí má holou přirozeně (ne u té která jí má chlupatou a holí si jí) připadal jak p..fil kterej svádí školačku

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Ty jsi fakt dement, co tady meleš o školačkách a o p...filech? Co to s tím má co společného? V chlupech se prostě drží špína a klidně i broučci, to nemůže nikdo popřít a na holé pokožce se nedrží nic. O nic jiného nejde, ale tady se prostě musí za každou cenu prosazovat návrat na stromy a vnucovat nečistota. Prostě úpadek společnosti. Jsme snad v 21. století, kdy by měla být čistota a základní hygienické návyky samozřejmostí, ale to se vynoří pár bláznů, kteří nám budou vnucovat opak.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Popřít to může lékař i každý rozumný člověk. Co píšeš je blbost a blábol. Ale ty jsi tak vypatlanej, že to tu píšeš pořád dokola. Přijde mi, jako by to tu psal automat.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Automat to nepíše, ale už mnoho let je dokázáno, že oholení se je hygienické a nic se nikde nedrží, zatím co v chlupech ano. Nejsem proti tomu, když se alespoň zastřihne ta houština, ale nechat to bujet a je dokázáno, co vše se v tom drží, no hnus, lízat bych takovou nechtěl. A ta představa, že na mě vykoukne nějaký brouček, brrrr, dík, nechci.

Reklama

Přidat komentář