Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

jasně prostě jsou důležité všechny tři díry pro chlapa. Proto je ten vtip jaké tři druhy masa má ženská? přední zadní a na ptáčky :)

omluva (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

svoj předcchozí příspěvek beru zpátky tady se bavíme hlavně o p--e takže tady nikoho ta druhá díra nezajímá

Jirka. (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

A proč ne? Můžeš zasunout do obou a pěkně střídat a když jí ho vytáhneš ze zadečku, protože cítíš, že už budeš, tak ti ho pěkně vykouří až do výstřiku a pěkně spolkne.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 00:03)

Vy ichtylové, co tady řešíte takový píčoviny??? Holá nebo chlupatá, vždyť je to úplně jedno, hlavně že má díru a dejchá!!!!

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 09:03)

To by tady ale nesměl být ten úchyl s těmi kecy na vyholené. Hlavně, že ho máme kam strčit, aby nám bylo moc a moc dobře.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

dvě díry jednu na píchání a druhou na větry :)

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 06:03)

Palec nahoru!!! nejlepší názor jaký tu kdy byl

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 17:03)

pojďme se dohodnout takhle já ti nebudu brát názor na holý ale ty mě neber na chlupatý. máš pravdu že z hygienickýho hlediska je asi lepší to co si myslíš ty ale copak na holé p..e se dá něco hladit když tam není ani čárka?

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 18:03)

Hladíš chlupy? Tak to já něco jiného, když je nemá.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 18:03)

aha už to chápu ne že bys něco jiného hladil ale provozuješ něco jiného s p--ou a sice orál tak to e jasný že pro orálisty nebo pro ty co jí rádi lížou je lepší holá ale já mám za sebou zatím jen jak by se anglicky řeklo touch a maximálně tak fisting. Jedna holka mi abízeela i to má v mém věku kluk už dávno za sebou ale protože jí to tam nevonělo tak jsem se bál abych něco nechytil můj kolega si na to bacha nedal a měl pak prý hnědou a pálivou moč (když šukal holku která kašlala na hygienu)

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 18:03)

a co jiného? přímo to místo kudy se čůrá? nebo naopak prdelku nebo co jiného?

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 17:03)

dobře ale uvědom si že když ustoupím tak napak ti kteří ho nenáviděj budou naopak prosazovat holou p..u a bude to to samý z druhé strany. Jinými slovy jak ty můžeš být skálopevně přesvědčenej kterejch je většina? Já to také nevím

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 12:03)

přestaňte konečně srovnávat neoholená = nečistá, špinavá to je věc každé ženské jak to chce mít dole upravené a i u těch které se holí je jejich věc jak často se chtějí holit

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 15:03)

Tak přestaň neustále každému cpát, že neoholená je lepší, div ne bohyně a oholená je špína, když v chlupech se drží kde co a na oholené se nemá co kde držet. To jako by jsi tvrdil, že holohlavý člověk má vši a s vlasy je nemá, to je asi tak stejný blábol, jako to tvoje prosazování bobra.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 23:03)

Jasne ze chlupata je lepsi. Hola je pro debily jako jsi ty. Uzivej si lizani chcanku, hlavne ze nejsou ve chlupech, ale primo na prochcane kunde.

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 17:03)

Chlupatá opice? Tak to musíš mít zážitek, pochcaná, broučky a vše možné další v chlupech, bravo. Tohle patří do divočiny a ne do kulturní společnosti.

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 18:03)

ty jsi fakt pako je snad někde psáno určeno a ustanoveno že každá čistotná správná žena má být dole holá? přece záleží na tom jak se to líbí jí a jak jejímu partnerovi

thank you (Čt, 16. 3. 2023 - 10:03)

aspoň někdo si myslí to samé co já jsem rád že v tom nejsem sám

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 22:03)

Jsi holt blb z Prahy.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 00:03)

Blb jsi ty kokote, navíc z nějakého burákova.

Reklama

Přidat komentář