Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 17:03)

no vidíš jak si to napsal rozumně takže můj problém v tom proč preferuju tu chlupatou skupinu je v tom že jsem měl cca 20 rádoby vztahů ale z toho jen 7 mi dovolilo tam dolů šáhnout a jen jedna jí měla holou. Ok já narozdíl od ostatních kecalů svojí chybu dokážu přiznat ale i tak díky za vysvětlení

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 16:03)

dobrá tak se zeptám úplně pitomě podle vás je holá p--a zárukou větší čistoty?

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 17:03)

Podle hygieny ano a já s nimi souhlasím. Beru, při sexu doma, tak se oba možná umyjete, pokud na to nevletíte hned u dveří, ale co když se na sebe vrhnete někde v přírodě? A co běžné močení, dokáže mě vůbec některá, že se ji do chlupů nic nedostalo? Představa, že bych ji měl lízat, no nevím. Jsou ovšem borci, co se v močení vyžívají, já to nejsem. Chlupatou bych prostě nelízal. Ale jestli se v chlupech někdo rád rochní, tak jeho problém, ale nejvíc mě naštvou ty kecy na vyholené, jak smrdí a další bláboly, kdo se nemyje, tak smrdí, ale není to oholením a nebo ty bláboly o holčičkách a pedofilii, tohle fakt může napsat jen nějaký zhulenec a nebo psychouš, protože já rozhodně nejsem na holčičky a taky ne na chlapečky a ti co znám taky ne a ty jejich jsou vyholené a dělají to tak už dávno, nikdo je k tomu nenutil, jak se tady taky píše, je možné, že ale někde musí, to nepopírám, možné je všechno.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 17:03)

Podle jaké hygieny?? Co ty jsi to za debila? Nějaký orgán pro hygienu se tak určitě bude zabývat takovou blbostí jako je holení na kundě :-))))

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 17:03)

Už to nehul.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Nemáš argument co ty kokote???? ha ha ty jsi blbej, hygiena jo??? Pošli odkaz, kde se něco takového píše. Nebo jim rovnou napiš dotaz, ať vědí, jaký jsi debil :-)))

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 11:03)

Spíš se odhaluje tvoje inteligence.

Marta (Po, 13. 3. 2023 - 15:03)

Ty lížeš v partnerku v přírodě nemytou??? To je teda síla. Já bych toho svýho nenechala lízat, pokud bych se předtím neumyla. A stejně bych nevzala do pusy jeho, pokud by se neumyl on. A co se týče močení, tak moč může zůstat ne na chlupech ale ve žlábku mezi pysky. Takže hygiena se dodržovat musí, ale s holením to vůbec nesouvisí. To je otázka osobního vkusu a nemusíš ten svůj tady hned všem vnucovat.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 18:03)

V přírodě jen po koupání. Jedna se mi kvůli tomu málem utopila v přehradě, protože neuměla plavat. Jinak doma, a manželka je hodně chlupatá, jsme se před milováním pochopitelně, vždy pečlivě, oba umyli.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 17:03)

Aha, paní pouze v posteli, nebo že by panna?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Paní je na rozdíl od tebe čistotná a vždy se před tím umeje, zatímco ty se prasíš se svým pyskounem úchylným někde v lese, ty čuně nečistý!

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 11:03)

No, jistě, a proto je vyholená, abych se nemusel špinit od těch počůraných chlupů a nedržely se ji v chlupech nějací broučci, jako v bobrovi, který patří k řece.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Čím jste chlupatější, tím víc máte hloupé názory. No ni s tím prostě nenaděláme.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

přestaň tady laskavě určovat trendy a urážet tu druhou skupinu 1) ať si to každá holka dělá jak chce 2) ať se sama rozhodne jestli si to udělá tak jak chce ona a nebo tak jak chce její partner 3) je nesmysl aby si tu někdo hrál na módní policii a určoval co je teď trendem

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 15:03)

Kdo tady uráží jsi jedině ty, proč napadáš a urážíš vyholené a jejich zastánce? Jestli některá chce mít bobra, tak její volba, ale hygiena a čistota je snad na prvním místě, nebo vlastně i ta už pod komunistickým liberálním vedením bude zakázaná, protože je spotřeby vody a šíření CO2.

1 (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

přestaň tady laskavě určovat trendy a urážet tu druhou skupinu 1) ať si to každá holka dělá jak chce 2) ať se sama rozhodne jestli si to udělá tak jak chce ona a nebo tak jak chce její partner 3) je nesmysl aby si tu někdo hrál na módní policii a určoval co je teď trendem

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

kdo nepodporuje holý rozkrok má hloupé názory? přestaň se chovat jako kdysi komunisti proto je demokracie aby si každý řekl co chce a ne aby buď chlupatí nebo holí se tady hádaly jak malé děti vždyť ty jinými skovy říkáš že kdo podporuje zarostlé nebo chlupaté je blbej

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 15:03)

že ty nejvíc křičíš o demokracii, která tady rozhodně není, protože napadáš ty co jsou vyholené a napadáš také ty, kterým se to líbí. Chováš se jako liberální komunista, když není po jeho a nerazí stejné heslo, chlupy všude a co nejvíc.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 07:03)

jak už jsem tu jednou psal mě se sice víc líbí chlupaté než holé ale hygiena vůbec nesouvisí s tím jestli je chlupatá nebo holá hlavně když se pravidelně myje a nesmrdí jí .

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Jo mas pravdu, normalni clovek to vi, ale vysvetluj to tomu uchylnymu tupci s IQ houpaciho kone.

Reklama

Přidat komentář