Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 11:04)

To jsou zase vymysli nadrzencu tady :D

Babička (Pá, 14. 4. 2023 - 16:04)

Vnuk se u mně celý život promenáduje rád nahý. Chodí přede mnou a pořád má toho svého malého pindíka úplně napnutého. Už je mu 23 a neopustilo ho to. Rád přede mnou toho malého šulínka i honí.

Monroe (St, 12. 4. 2023 - 21:04)

Můj synovec byl čistý blonďák s modrýma očima a švagrová mu od dětství nechávala narůst dlouhé vlasy sahající minimálně po ramena. V kombinaci s jeho andělskou tvářičkou ho v předškolním věku všichni pokládali za holčičku. Mně osobně svým vzhledem připomínal pohřešovanou Maddie, alespoň podle jejích fotek v médiích. Namísto toho, aby švagrová svému synovi změnila image, jí skrsla v hlavě úžasná myšlenka, že při všech možných příležitostech ho nechá bez kalhot, aby bylo při pohledu na jeho holé přirození každému jasné, že je to kluk. Bylo mi z toho jejího přístupu dost divně, ještě i ke konci základní školy během naší návštěvy u nich běhal synovec nahatý. To už měl i ochlupení, ale díky bohu to nebylo při pohledu z dálky znát, protože byl blonďák. Ale mezi nohama mu visel už masivní penis s řádnými koulemi. Klidně ho nahého brávala třeba i na dovolenou nebo koupaliště. Naštěstí po odchodu na střední školu si už zařídil život podle sebe, protože tohle mi přišlo nenormální.

Anonim (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

To musel být krásný chlapec když dospíval. Kolik mu bylo, když mu začly vyrůstat chloupky? To už jistě onanoval. U těch blonďáčků se člověk často splete. Andělská tvářička, takové neviňátko nezkušené. A přitom si ten svůj ocas honí ostošest.

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 12:04)

Myslím, že pro většinu lidí hranicí, od kdy by děti měly nejpozději dostat plavky, je nikoliv velikost přirození, ale výskyt ochlupení v rozkroku, které evokuje dospělost. V tom je výhoda blonďáků, že jejich ochlupení není tak nápadné, a proto společnost jejich nahotu déle toleruje.

Sandra (So, 15. 4. 2023 - 13:04)

Mám taky syna, blonďáčka a jak to píšete, máte pravdu. Bylo mu 13 a sedm měsíců a teprve mu malinko začínají chloupky. A to jsem uviděla až teď, zblízka ve sprše, když jsem ho sprchla po koupání studenou vodou. A to už kluk začal onanovat brzo, semeno měl na konci deseti let. Zatím se nestydí a myslím, že je to i těmi chloupky. Jakmile se mu víc objeví na kořeni a bude si toho vědom, tak se přede mnou asi jen tak nebude ukazovat.

návštěva (So, 15. 4. 2023 - 13:04)

Zatím se váš synátor nestydí, klidně je před vámi předkem a nijak mu to nevadí? A ty chloupky má jen na tom vršku?

Sandra (Ne, 16. 4. 2023 - 06:04)

Chloupky má jenom na tom vršku tak nahoře. Jinak je úplně holý, na kulkách, v podpaží. Zjistila jsem, že než za ním do koupelny přijdu, tak si udělá dobře a pak mu asi nevadí, když ho nahého vidím. Jinak, když byl nadržený, tak se už trochu odvracel.

Petra (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

Já si beru výstřih a bílé tričko bez podprsenky a jak se mi trochu namočí ten můj 12 letý syn se nedokáže nedívat na moje ňadra. Krásně mu stojí a neodvrací se mi takže mu tpho jeho macka můžu hezky umýt.

Sandra (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

Jéžiši, tak to je něco. Ve dvanácti už musí mít pěknýho macka. Asi je tvůj syn zvyklý od mala, že se neodvrací a prostě drží předkem a nehne se. Určitě mu ten ocas pěkně umyješ, a nezapomeneš na kule, trochu je v prstech probrat. Zadeček samozřejmě taky. To si to užíváš.

Petra (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

No to si piš že mu pořádně prohmátnu koule. Umyji mu zadeček. Už ten jeho macek přerostl jeho tátu. Má kládu na 12 let. A jak hezky stříká.

Sandra (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

Vidím, že už to máš vymakaný. Hlavně ty kule, ty jsou velice dulezity, v prstech je důkladně probrat a ještě níž zpracovávat a hníst prostatu, těsně nad zadečkem. Ve dvanácti už má kule napěchované semenem a prostě bez té onanie se neobejde. Začly už klukovi vyrůstat chloupky?

Líza (Ne, 16. 4. 2023 - 08:04)

Koule jsou u kluka nejdůležitější. Vždy mu je namydlený pořádně promasíruju. Zkoušeli jste někdo vnitřní prostatu?

Sandra (Ne, 16. 4. 2023 - 08:04)

To máš pravdu, kule jsou nejdůležitější, ještě víc než ten šulda. Pěkně je prsty promasírovat a dát si záležet na tom a nespěchat. Pokračovat až se mu přitáhnou k šulinovi a pak úplně prsty cítíš, jak je má plné semene. S vnitřní prostatou jsem to nezkoušela, na to bych neměla odvahu. Jen zvenčí, pod kulkama mu to tam promasírovat.

Petra (Ne, 16. 4. 2023 - 08:04)

Strkám mu prst do zadečku když ho honím. Nebo mu zadeček rovnou lížu a zajíždím jazykem dovnitř.

Líza (Ne, 16. 4. 2023 - 08:04)

Já ho tedy nehoním ale s prstem v zadečku má silnou erekci a samovolně vystříkne.

Petra (Ne, 16. 4. 2023 - 08:04)

Nejdříve mu vždy strčím prst do zadečku z toho se mi ten jeho obr postaví. Poté mu začnu zadeček lízat a mačkat koule honit čuráčka. Pomalu přejdu ke koulím a cucám je. A nakonec ho vykouřím a hezky mi vystříkne do pusy. Mňam

Petra (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

Chloupky už začaly rašit. Koule má velké a pořád plné semene. Pohoním ho u koupele. Má tak velkého ze ho beru dvěma rukama.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 22:04)

Sperma z kulí představuje jen malou část ejakulátu. Většinu představují sekrety penilních žlázek.

Iris (Čt, 13. 4. 2023 - 11:04)

Jsem se synem sama, teď mu bylo 13 a je to taky, jak jste psal, krásný blonďáček, úplně jak holčička. Je to kluk jako ostatní, se zájmy jako všichni v tom věku, jen mě často napadá, zda-li nebude na chlapce. Ale zatím tomu nic neodpovídá. Jen ta jeho onanie. Honí si jej již od deseti let, a teď ve třinácti nemyslí na nic jiného. V mobilu jsem mu našla většinou lesbičky, a taky kluky podobného věku. Zapamatovala jsem si trošku jména a to jensen Gering, iker Bastón, a nějaký asi Ital Alessandro vespignani. Pořád si to na Instagramu syn prohlíží. Doufám, že se z toho dostane a začne se časem zajímat o děvčata.

Reklama

Přidat komentář