Reklama

Kluci a nahota doma

Eva (St, 19. 4. 2023 - 11:04)

S manželem už nejméně 10 let nic není, a to jsem pořád kočka. Dokonce se přemístil do své pracovny, kde i chrápe. Takže jsem moc ráda že máme vnuka, pěkného chlapce u nás. Nevědomky mi poskytuje vše co si mohu jen přát.

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 16:04)

Chápu. Sperma takového mladého chlapce je voňavé a je ho spousta.

z (St, 19. 4. 2023 - 20:04)

z

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 22:04)

Ja som behal holý stále, sesternica sa vyzliekla iba keď sme sa večer kúpali a keď sme spali. Kúpali sme sa spoločne, sedeli sme vo vani sesternica, ja aj teta. Ja som umýval sesternicou a teta umývala mňa, preto som mal pocit, že si to skôr užíva ona. Uz som išiel na gympel, mal som 14-15. Ale extra ma to nebralo, skôr som to vnímal tak naturisticky a užíval som si ten pocit nahoty.

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 21:04)

U nás nebola nahota povolená, ale keď mi začínala puberta, cítil som potrebu ukazovať sa. Doma to nebolo možné, tsk aspoň na prázdniny k tete som si potajme zobral XXXL otcove trenky a obliekol som si ich naostro. Sesternica sa smiala, že je mi to veľké (viac odokrývali, než zakrývali), ale som sa vyhovoril, že aspoň mi nie je teplo. A k mojej radosti mi teta povedala, že nechápe teda, prečo som si ich vôbec dal, keď je mi teplo, že u nich sa nemusím hanbiť. No viacej mi nebolo treba a odvtedy som chodil bez nich. Doslova som si to asi vysníval, že keď doma nemôžem byť nahý, tak aspoň u tety som mohol behať naholo...

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 21:04)

Tiše závidím. To jsi měl opravdu hodnou tetu. Nebo teta chtěla jen tvé sestřence dopřát ať se vynadívá na dospívajícího kluka se vším všudy. Pokud to zůstalo jen při dívání se. A jak to vysvětlili tvým rodičům?

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 21:04)

Nic nemuseli vysvetľovať, navzájom sa veľmi nemuseli, tak mama ma vždy iba vysadila pred ich domom a ďalej nikdy nešla. Zostalo to medzi nami. A nič viac nebolo, lebo sesternica mala vtedy max 10 rokov, iba sme sa spolu hrali. Ale určite sa jej to páčilo, teta si asi užila hlavne to, keď ma večer riadne vyumývala, inak nič sexuálne...

Týnka (Út, 18. 4. 2023 - 06:04)

Taky si to užiju večer při koupání syna. Je na to, že mu asistuji v koupelně zvyklý od malička a zatím mu vůbec nijak nepřijde, byť je na začátku puberty . Jak je již klasika, umyju mu vlasy, záda, i tam dole mu to vezmu, osprchuju a osuším. Vůbec se ničemu nebrání, jak píšu, provádím to takto už jedenáct let a vždy jsem dbala, aby se za nahotu nestyděl. A vidět tělo takového kluka je pěkné.

Monika (Út, 18. 4. 2023 - 11:04)

A co pindík už mu roste? Postaví se mu když mu ho omýváš? Už má chloupky?

Týnka (Út, 18. 4. 2023 - 11:04)

Stane se, když mu to tam dole osušuju trochu déle, tak se mu napne , ale jenom tak do 10 cm. Syn teprv bude mít 12, je úplně bez chloupků. Ale pravidelně už onanuje.

Anonim (Út, 18. 4. 2023 - 14:04)

Má už semeno?

Monika (Út, 18. 4. 2023 - 13:04)

A ty mu nikdy nepomůžeš? Nebo ho pohoníš? Já tomu svýmu toho jeho malinkého pindíka ráda vyhoním.

Anonim (Út, 18. 4. 2023 - 12:04)

Počkej, až mu bude 12 a půl a víc. Už vlastně ještě dřív v příštích měsících se mu to tam začne měnit, zvětší se mu jak šulda, tak kule. A pomalu se objeví chloupky.

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 22:04)

To jsi byl nahatý pouze ty nebo sestřenice také? Nevím kolik ti bylo, ale pokud jsi byl už v pubertě, předpokládám, že nějaké nevinné doteky připadaly v úvahu.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 17:04)

Chvilu tu zacnu byt konecne normalne prispevky, a potom to zas nejaky nadrzanec zabije a zacne si dopisovat sam so sebou pod roznymi menami, ach jajjj...

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 11:04)

To jsou zase vymysli nadrzencu tady :D

Babička (Pá, 14. 4. 2023 - 16:04)

Vnuk se u mně celý život promenáduje rád nahý. Chodí přede mnou a pořád má toho svého malého pindíka úplně napnutého. Už je mu 23 a neopustilo ho to. Rád přede mnou toho malého šulínka i honí.

Monroe (St, 12. 4. 2023 - 21:04)

Můj synovec byl čistý blonďák s modrýma očima a švagrová mu od dětství nechávala narůst dlouhé vlasy sahající minimálně po ramena. V kombinaci s jeho andělskou tvářičkou ho v předškolním věku všichni pokládali za holčičku. Mně osobně svým vzhledem připomínal pohřešovanou Maddie, alespoň podle jejích fotek v médiích. Namísto toho, aby švagrová svému synovi změnila image, jí skrsla v hlavě úžasná myšlenka, že při všech možných příležitostech ho nechá bez kalhot, aby bylo při pohledu na jeho holé přirození každému jasné, že je to kluk. Bylo mi z toho jejího přístupu dost divně, ještě i ke konci základní školy během naší návštěvy u nich běhal synovec nahatý. To už měl i ochlupení, ale díky bohu to nebylo při pohledu z dálky znát, protože byl blonďák. Ale mezi nohama mu visel už masivní penis s řádnými koulemi. Klidně ho nahého brávala třeba i na dovolenou nebo koupaliště. Naštěstí po odchodu na střední školu si už zařídil život podle sebe, protože tohle mi přišlo nenormální.

Anonim (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

To musel být krásný chlapec když dospíval. Kolik mu bylo, když mu začly vyrůstat chloupky? To už jistě onanoval. U těch blonďáčků se člověk často splete. Andělská tvářička, takové neviňátko nezkušené. A přitom si ten svůj ocas honí ostošest.

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 12:04)

Myslím, že pro většinu lidí hranicí, od kdy by děti měly nejpozději dostat plavky, je nikoliv velikost přirození, ale výskyt ochlupení v rozkroku, které evokuje dospělost. V tom je výhoda blonďáků, že jejich ochlupení není tak nápadné, a proto společnost jejich nahotu déle toleruje.

Reklama

Přidat komentář