Reklama

Kluci a nahota doma

Lenka (Čt, 20. 4. 2023 - 13:04)

Mám doma 14 letého pubertáka.a opčas se stáne že když si ho honí, tak nevnímá vůbec okolí, jen toho svího klacka.Neodolám a dívám se na něj. Když má výron semene kterého rozhoně nemá málo, vidím jak ho mâ krásně husté a bílé.To se mě vždy podlomí kolena a o vlhkosti co mám mezi nohama ani nemluvim. Stává se že nákej ten výstřik přehlídne a neotřeho. To pak když odejde do koupelny nastopim já a vysaju a olížu ti kapky semene.Ta chuť je naprosto úchvatná

Jaroslav (Čt, 27. 7. 2023 - 09:07)

Lenka ešte ho sledujes

Svatka (Čt, 20. 4. 2023 - 15:04)

Nejlíp, když kluci vypustí celou dávku na jedno místo, do prádla, triček a tak. Můj, 13 a půl, to tak dělá už dva roky, myslí, že nic nevím, až to má plné, tak strčí tričko hluboko do koše. Je jasné, že vím všechno, takže u mě žádné troškaření s kapkami.

Lenka (Pá, 21. 4. 2023 - 05:04)

Syn si semeno utírá do papírovích ubrousku a hodí do koše. Tak že mě zbydou jen drobky. Určitě bych uvítala kdyby zanechal více semene a mohla ho pořádně vychutnat. Je tak dobrý.

Svatka (Pá, 21. 4. 2023 - 05:04)

Já jsem tak nenápadně, když s tím v deseti začal, dávala synovi k posteli tričko a po nějaké době se do něj utíral. A vím, že to dělá tak, že při výronu nerozstřikuje, a má aspoň čisté povlečení.

Návštěvník (Pá, 21. 4. 2023 - 07:04)

Můj syn stříkal všude. Denně plné trenky semene. Povlečení.. no všude. I teď když už je dávno dospělý a má holku honí tak 5x i víckrát denně

A. (Pá, 21. 4. 2023 - 17:04)

Mám taky už dospělého syna. Nejraději se honí u mě, protože zde má více klidu. Manželka mu to nezakazuje, ale má malé děti a nechce aby ho při tom viděly. U mne má pohodu a pochopení. Semeno stříká do misky a já ho pak využiji na kosmetiku a i ho ochutnávám.

Anonim (Pá, 21. 4. 2023 - 10:04)

Chlapci si dělají dobře mnoha způsoby. Pokud si stahuje předkožku tak je jasné, že vše postříká. Často ale přijdou na to, minutku před ejakulací obalit penis prádlem, kapesníčkem a pod. a semeno zůstane vně. Hodně dospívajících honí prstem přes předkožku, semeno při troše šikovnosti zůstane pod ní a poté jej vypustí ven. Takovýto kluci mají většinou čisté povlečení, prakticky žádné stopy po semeni.

Pavlína (So, 22. 4. 2023 - 05:04)

Tak jak píšete to dělá syn. Jednou, dvakrát jsem ho načapala jak si to tím prstíkem honil, kroužil jím po vršku šuldy přes kůžičku. Až do konce jsem to neviděla, ale vždycky má celou dávku semene v tričku, jak to tam pak vypustí. Jsem ráda, neboť postel má čistou, na prostěradle žádné fleky. Ale když začínal s onanií, tak toho bylo všude. V prádle, v posteli. Vím, že se za to styděl, snažil se to sám prát. Takže teďka je to ok.

Anonim (So, 22. 4. 2023 - 10:04)

Chlapci se za ty fleky hrozně stydí. Začíná to polucemi, kdy se jim to objeví na pyžamu, ale hlavně na prostěradle. Nic s tím ale nenadělají, neboť semeno jim samovolně vyteče. Některé maminy, ve snaze vědět kdy poluce u synů začnou, jim dávají jednobarevná, kupř. bílá prostěradla, kde jsou fleky nepřehlédnutelné. Posléze, při onanování chlapci přicházejí na to, jak to dělat, aby to semeno mamky zas až tak moc neviděly.

Tomáš (Pá, 21. 4. 2023 - 11:04)

Jenomže mně se při ztopoření obnaží žalud a hodně se zvětší, takže už přes něj předkožku nepřetáhnu. Proto pod předkožku stříkat nemůžu.

návštěva (Pá, 21. 4. 2023 - 04:04)

Má už váš synátor chloupky?

J (Čt, 20. 4. 2023 - 19:04)

Hlavně si to semínko třeba přes prstíky nezanes do lasturky ať pak nemáš problém.

. (St, 19. 4. 2023 - 16:04)

.

Jana (St, 19. 4. 2023 - 15:04)

Můj syn chodí doma nahatý pořád. Nedávno chodil po kuchyni s erekcí pořád sem a tam. Poslala jsem ho do koupelny aby nandal prádlo do pračky aby se trochu zaměstnal a uklidnil. Když se dlouho nevracel šla jsem se za ním podívat. Klečel vedle vany z ocasu mu kapalo, v jedné ruce držel moje kalhotky očichával je a v druhé ruce měl kalhotky své přítelkyně a téma si jezdil po zadku. Křikla jsem na něj a jak se lekl trhl sebou zahoupalo se mu péro a začal stříkat. Chudák. Až večer Lucka zjistí že má prázdný koule a že se udělal bez dovolení dostane pořádný výprask.

Eva (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

Kvůli rodinným problémům v synově rodině máme u nás vnuka. Má svůj pokojíček a všechno, snažíme se mu poskytnout vše, a myslím že se u nás zvykl. Je ve věku kdy se dost stydí, nahého jsem jej prakticky ani neviděla. Tedy myslím tím úplně nahého. Avšak toto semene, co nacházím, to je až neskutečné. Přiznám se, že neodolám a prostě znám, jaké ho má. Prostě od puberťáka je to extra.

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 15:04)

Chlapci obecně špatně skrývají svoji nahotu, takže myslím, že je jen otázkou času, kdy vnuka úplně nahého uvidíte.

Eva (Pá, 21. 4. 2023 - 11:04)

Určitě máte pravdu, v bytě to ani jinak nejde. Vnuk je u nás od ledna a docela přesně vím, co, kdy v jakou dobu dělá, čím se zabývá. Už jsem jej aspoň nejmíň třikrát přistihla, ale neviděl mě - má pokojík až jakoby další místnost za šatnou, takže s trochou štěstí jsem ho šmírovala. A často jej vidím v koupelně, ale samozřejmě vždycky ve vaně plné pěny. Ale záda si umýt nechá.

Anonim (Čt, 20. 4. 2023 - 11:04)

Dospívající chlapci mají krásně mléčně bílé, husté semeno, se specifickou takovou dětsko - pubertální vůní. I když onanují několikrát denně, při ejakulacích jim vychází ven slušné dávky téměř při každém uspokojování. To dokáže zamotat hlavu mnohým maminám.

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 11:04)

Asi jste byla zvyklá na manželovo semeno, ale ten už zřejmě o sex zájem nemá, tak vám vnuk nechtěně poskytne náhradu.

Reklama

Přidat komentář