Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

Kryštof (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Asi měla radost tvoje
Je přítelkyně

Fanda (Ne, 25. 10. 2020 - 15:10)

Ok. Byla hodně ráda.

Petr (Čt, 11. 10. 2012 - 08:10)

Přítelkyně se nedávno musela vyčůrat v chodbě jednoho paneláku,protože nikde poblíž nebylo žádné WC a už to nemohla vydržet...

Sandra (Ne, 15. 7. 2012 - 00:07)

Ani nevím,ale kamarád při jedné hodně uspěchané cestě,kdy jsme nemohli stavět cúral z jedoucího auta staženým okénkem rovnou ven,ti,které jsme míjeli si museli myslet,že to je úchyl,který ukazuje bimbasa,no hrůza,my ostatní jsme to tu řadu hodin udrželi,ale pak se to z nás rvalo,sotva jsme vystoupili,zcúrali jsme celou plochu kolem auta.

JEJDA (Ne, 15. 7. 2012 - 00:07)

do umyvadla v mezipatře v obytném domě v bývalé NDR

Monča (Čt, 12. 7. 2012 - 22:07)

Taky v autě,do uříznuté PETky...

Katka (Út, 17. 4. 2012 - 20:04)

v autě do igelitky,když jsem stáli v dlouhé koloně...

Irena (Čt, 15. 3. 2012 - 15:03)

To já jsem byla jednou se svým přítelem a svoji kamarádkou na přehradě.Voda byla studená a já potřebovala strašně moc čůrat,než jsem se odhodlala do vody,začali se už oba oblíkat a já cítila,že kdybych vstala,tak už by to ze mně teklo.Mněla jsem to uplně na krajíčku,kdyby tam byl jenom jeden z nich,tak bych to klidně pustila ale před kamarádkou ukázat,že čůrám před klukem mně přišlo blbý a tak jsem seděla a nenápadně to pouštěla pod sebe.Mněla jsem co dělat abych to udržela a nepustila to naplno,to by asi bylo dost slyšet.Naštěstí tam okolo nikdo moc nebyl a tak se mi to po delší době podařilo ale bylo to děsný,fakt.

Jana (Ne, 29. 1. 2012 - 16:01)

V suterénu jednoho domu, když jsem dělala poštovní doručovatelku.Většinou jsem to vždycky vydržela do nějakého podniku, kde měli volně přístupné WC, ale jednou se mi chtělo tak hrozně, že jsem chtělo poprosit, nějakou paní,aby mě pustila na záchod,ale zrovna byli doma jen chlapy a těm jsem se říct styděla.Když už jsem to měla na krajíčku,tak jsem seběhla dolů ke dveřím do sklepa a tam se vyčůrala.Třásla jsem se strachy, protože, kdyby mě tam někdo přistihl, tak bych tu ostudu asi nepřežila...

Klára (St, 28. 12. 2011 - 06:12)

No prase seš pořádný,...Já vím, ale to točil můj brácha i jak pak ještě čůrám za domem. No trapas

Daniela (Út, 27. 12. 2011 - 16:12)

chčiju

Zdeněk (Út, 27. 12. 2011 - 13:12)

To u nás je výtah pro čtyři osoby. Jednoho večera se do něj vecpalo šest rozveselených a přiopilých děvčat. Výtah se s nimi rozjel a v půlce patra se zasekl. Musely tam dvě hodiny čekat, než je vyprostil servisní technik. Říkal, že tolik hnusu ještě nezažil, protože holkám se chtělo čůrat a když to jedna už nevydržela a prostě to pustila, ze zápachu (ten výtah je opravdu malinký a v šesti lidech tam holky byly namačkané jak sardinky), se jedné udělalo poněkud nevolno. Pak se spustilo blicí domino u všech...

Návštěvník (So, 10. 7. 2021 - 05:07)

To musel být rajc

Pepa (Út, 27. 12. 2011 - 13:12)

ja jednou v supermarketu do...dělám ochranku v jednom hypermarketu a jednou už jsem málem nedoběhl, tak jsem to chlístnul do hrnečku v oddělení nádobí. Jindy jsem se vysral mezi pečivo.

loks (Út, 27. 12. 2011 - 10:12)

ja jednou v supermarketu do regalu s rohliky.

Nevěsta (Út, 27. 12. 2011 - 07:12)

Na svatbě mé sestry a...No prase seš pořádný, máme tě na videu.

Klára (Po, 26. 12. 2011 - 19:12)

Na svatbě mé sestry a dopadlo to špatně. Ten obřad byl dlouhej a já na poslední chvíli odeběhla ven a tam okamžitě začala čůrat do kalhotek a punčocháčů a zpod sukně to teklo na zem sundat jsem je nemohla, byli tam vedle lidi a tak jsem utekla za dům, ale to už bylo všechno hotový a za mnou mokrá cestička.

Žaneta (Po, 26. 12. 2011 - 15:12)

Doma včera při jízdě výtahem, rozkročená přes kalhotky a pončocháče v sukni a všechno to teklo na zem. Nedalo se to vydržet. Stopla jsem mezipatro a jen nadzvedla sukni, abych ji neměla mokrou a pustila to všechno najednou.Pak rychle do suterénu,tam nikdo nebyl tak jsem si osušila nohy a přivolala výtah seshora v prvním patře- přijeli nějaký mladý holky a jen řekly- pozor tady to někdo pochcal, když vystupovaly. Kdyby věděly, že jsem to byla já...

Pepa (Ne, 23. 5. 2021 - 10:05)

Jak dlouho si curala

Lucka (Ne, 3. 1. 2021 - 23:01)

Hele nevíš co to může být vičurala jsem brouka bil krátkej mněl dlouhý tykadla 4 nohy a bil hrozně malinkej

Reklama

Přidat komentář