Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

Milan (St, 7. 11. 2012 - 13:11)

můžete mi někdo poradit? Je mi 17 a strašně mně fascinujou holky jak vykonávají potřebu. Poraďte mi, jak to udělat, aby mi holka vyhověla. Chodil jsem s dvěma holkama a jedna se kvůli tomu se mnou rozešla, že jsem úchyl. To jsem se neovládl a šel za ní když si odskočila v lese. Druhá holka se sice vyčůrala přede mnou v situaci, kdy už nemohla udržet moč, ale když jsem se na ní díval tak se rozbrečela a mně bylo trapně a taky jsme se rozešli ale spíše proto, že měla pak jinýho.
Jsem zoufalej a nevím jestli takovou holku, který by se to líbilo vůbec seženu.

anonymka (Ne, 13. 9. 2020 - 14:09)

Mě by to třeba nevadilo.

Hedvika (St, 7. 11. 2012 - 13:11)

To ti teda závidím. Já sivelmi dobře pamatuju na situaci ve škole asi ve třetí třídě, když jsem musela rychle na malou a spolužáka, který mne celou dobu špehoval až za roh a pak čuměl jak mi to jde. Pro mně to bylo nepříjemný a rychle jsem si natáhla kalhoty a zbytek načůrala do nich.
Je mi dvacet a dodnes tahle vzpomínka ve mně budí zimnici. Takže žádný chlap mě k tomu už nedonutí.

Klára (St, 7. 11. 2012 - 12:11)

nemyslím si, že společné čůrání s klukem, kterého miluji je nějaký extrém. My to občas děláme taky a je to vzrušující. Ty předchozí příspěvky mají mnoho společného s našimi zážitky. Kdo to nezkusil asi nepochopí. Něco jinýho je vyčůrat se před cizím klukem nebo lidma a něco jiný je se svým klukem.

! (St, 7. 11. 2012 - 08:11)

je to tady jak přes kopirak

Luboš (St, 7. 11. 2012 - 08:11)

Jednou jsem chtěl po svý holce, aby se vychcala přede mnou.
Bylo to po koncertu Kabátů a cestou k autu si jí zoufale držela rukou mezi nohama. Všede kvanta lidí, prostě trapný. Za prvním barákem ve dvoře to okamžitě pustila. Taky přes kalhotky a punčocháče a nenápadně roztaženýma nohama a povyhrnutou sukní.
Čuměl jsem na ten velkej proud jako blb, okamžitě jsem ho měl velkýho a než se vychcala udělal jsem se. Stačilo ho jen přitlačit rukou, nic víc a bylo to.
Už jsem z toho vyrostl, ale dřív jsem po tomto zážitku chtěl vždycky, abych se na ni mohl dívat když chčije a často mi vyhověla.

Denisa (St, 7. 11. 2012 - 07:11)

Opravdu zajímavý téma. Mám ale zkušenost podobnou.
V šestnácti jsem měla první velkou lásku a šli jsme spolu domů z mejdanu od kámošky,co slavila narozky a hodně ovínění a já se v opilosti už ani nevím jak to přesně bylo, počůrala prý na ulici pod sukní přes kalhotky a punčocháče rovnou na zem.
Můj tehdejší kluk před našim domem se prý snažil mi mé mokré prádlo sundat,abych nepřišla mokrá domů,ale to si opravdu moc nepamatuju. Jen mi říkal,že mi nakonec vyzul boty a punčocháče a kalhotky sundal ale prý jsem začala při tom čůrat znovu apohled na to ho prý fascinoval a byl vzrušenej. Byla jsem z jeho líčení večerního zážitku trochu zaskočená,pamatovala jsem si jen ten první okamžik,kdy jsem nutně chtěla na WC ale prostě jsem to pustila a jen trochu roztáhla nohy. To druhý už vnímám jen matně. Měli jsme z toho pak spíše legraci. Dnes už s ním nejsem, ale nerozešli jsme se kvůli čůrání, ale dostala ho za dva roky na to jiná dívka. Často mne špičkoval,když jsem chtěla na malou,abych to vydržela co nejdýl a pak se před ním vyčůrala, někdy jsme takhle blbli kdo vydrží víc a kdo vyčůrá víc. Třeba jsme vypili dva litry vody a čekali,co tu udělá a pak jsme to pustili do nočníku. Udělala jsem jednou rekord a nočník jsem přečůrala. To ale bylo hodně kritický,skoro půl hoďky před tím jsem s rukou mezi nohama se téměř nehnula a pak to pustila.Nočník byl plnej a ještě to šlo trochu přes. Jemu se tolik nepovedlo nikdy. Dneska mám manžela, kterej čůrání se mnou nemusí a když už tak z toho má spíše srandu ale nevyžaduje to.
Klukům,kterým se tohle ale líbí bych řekla,že je neodsuzuji,když nejsou sadisti,násilníci nebo pedofilové a podobně.

Libor (St, 7. 11. 2012 - 07:11)

Ty chlapi jsou opravdu...Lucko jsi asi trochu vedle. Chlapům se tohle většinou líbí a pohled na čůrající holku ,zejména kterou mám rád, je pro mne taky velmi vzrušujíci.
Naštěstí mám takovou holku, které to nevadí.
Přiznám se ale - i mně se stalo, když jsem ji viděl poprvé a to nebylo z hecu, jen potřebovala a já hlídal aby někdo nešel, tak jsem ji po očku sledoval a byl jsem z toho tak velkej, že jsem se taky okamžitě sám udělal do kalhot aniž bych si ho musel honit.

Lucka (Út, 6. 11. 2012 - 23:11)

Ty chlapi jsou opravdu ujetý. Chodila jsem kdysi s klukem ještě na střední škole a ten to chtěl taky, abych to před ním pustila. Já se bránila ale jednou to prostě nešlo vydržet a musela jsem se okamžitě vyčůrat a on se mi díval mezi nohy jak to teče. Jenže to bylo taky nekonečný chcaní a s tím člověk nic neudělá,to se stopnout nedá. Snad 2 minuty trapasu a druhý den jsem se s ním rozešla.
Mám kamarádku a ta má taky takovýho kluka,co se mu líbí koukat na čůrající holku, ale asi ji to nevadí.

Dája (Út, 6. 11. 2012 - 23:11)

Niki asi nejsi jediná, co máš kluka, kterýmu se líbí dívat na holku, když chčije.
Já jsem se vyčůrala poprvé pred klukem asi po měsíční známosti a to spíše z hecu. Chtělo se mi na malou a byli jsme taky venku a tak jsem řekla jen -já si odskočím, počkej chvilku. A on se chytil a hecoval- a že se nevyčůráš přede mnou! mně by se líbilo jít s tebou čůrat. O láhev vína, že to neuděláš.
No a já už trochu v náladě jsem řekla- a udělám! Myslela jsem, že se zarazí, jenže on šel za mnou . Bušilo mně srdce napětím, ale moje buchtička byla plná k prasknutí a tak jsem to za prvním stromem pustila.
On se díval a byl úplně z toho vedle. Navíc i mně to šlo hodně, prudce a to nebylo čůrání ale opravdu chcaní a udělala jsem velkou louži. On to chce často opět a chce abych mu počůrala třeba i ruku. Asi je v tom úchylnej ale je jinak milej a mám ho ráda.
Čůrali jsme několikrát i spolu ,takže vím i jak on čůrá když se na něj dívám zblízka. Mě to vzrušuje méně ale on je opravdu z mého chcaní zcela mimo a samozřejmě se často po tom brzy dokáže udělat. Jednou se udělal sám, když se na mně díval jak čůrám u nás na chatě letos v létě.To jsem taky potřebovala hrozně a čůrala jsem dlouho. Nemusel ani nic dělat se svým přirozením a než jsem se vyčůrala on se vystříkal přede mnou na zem. Nádherné! Pak se to už nestalo.

Niki (Út, 6. 11. 2012 - 22:11)

Já jsem se na rande nakonec před klukem vyčůrala, ale nejradši bych se taky neviděla ale nešlo to vydržet a když už jsemto pustila a začala čůrat, tak jsem rychle vyhrnula sukni, stáhla kalhotky a už to šlo a kalhotky samozřejmě mokré. On se ale vůbec nesmál a byl velmi milý a dnes jsme spolu stále a když se mi chce na malou někde venku on se rád dívá jak mi to jde a líbí se mu to a dokonce ho to vzrušuje natolik, že je pak velkej a chce se milovat.Hlavně když potřebuju hodně a čůrám dlouho a prudkým proudem.
Je to jedinej kluk, před kterým jsem se kdy vyčůrala (nepočítám čůrání když jsem byla malá třeba ve školce) a líbí se mu to. Přiznám se ale, že jsem i já chtěla vidět jak on čůrá, on se ale spíše zpočátku styděl, ale pak jednou po několika vínech jsme šli procházkou domů a to už musel velmi a tak se taky vyčůral a ja se dívala. Čůral hodně a dlouho ale pak jsem ho tam hladila rukou a za pár minutto už rychle v několika proudech vyčůral ze sebe ten hřejivý pramínek lásky přímo na mou ruku.

ita (Po, 5. 11. 2012 - 23:11)

Holka to jsi narazila na poradneho kretena.

...... (Po, 5. 11. 2012 - 19:11)

Svěřím se vám s hrozným trapasem,který se mi stal asi v 16 letech. Přijala jsem pozvání na rande od kluka, který mi byl docela sympatický. Všechno probíhalo v pohodě, pozval mě do cukrárny na zmrzlinový pohár a cappucino. Pak jsme si šli sednout do parku,dlouho jsme si povídali a mě se čím dál víc chtělo čůrat.Jsem děsně nesmělá a styděla jsem se mu to říct,ale když už to nešlo vydržet, tak jsem mu naznačila, že bych se potřebovala na chvilku vzdálit.On se schválně začal vyptávat,jako proč a kam...Nakonec jsem mu,červená jak rak,řekla, že se mi strašně chce a že si musím odskočit a vyrazila k nejbližšímu keříku.Bohužel ten mizera šel za mnou,posílala jsem ho pryč,ale všechno bylo marné,pořád za mnou chodil jako psík.Nedokázala jsem si ani ve snu představit, že bych to udělala před ním a protože domů jsem to měla daleko, tak jsem se v zoufalství vydala do města,kde jsem věděla, že je veřejné WC. Šla jsem v předklonu,jak se mi strašně chtělo a on šel pořád za mnou a mě z toho hroznou legraci. Když jsem konečně dorazila k WC,zjistila jsem,že je už zavřeno v tom momentě mě opustily všechny síly a to nevydržela a u těch dveří totálně počůrala.sedla jsem si na schody a brečela jak malá a on se válel smíchy. Na tu ostudu jak jsem musela jít počůraná přes město do smrti nezapomenu...Ten hajzl to ještě rozkecal, po okolí a ve škole, takže jsem se několik měsíců styděla vyjít na ulici. Dodnes z toho mám psychické problémy, jsem sama a klukům se vyhýbám, nevím, jestli na to dokážu někdy zapomenout a najít si nějaký vztah....Asi jsem tenkrát udělala chybu,ale řekněte dokázaly byste se v 16 letech vyčůrat,kdyby na vás civěl cizí kluk?

My (Ne, 23. 5. 2021 - 10:05)

Tak na kluka to pustit

Jan (So, 3. 11. 2012 - 06:11)

....moje kamarádka stála ve frontě na lístek do Basiliky ve Vatikánu...chtělo se jí pořádně na záchod....přidržel jsem ji ze zadu ručník pod sukní....zrovna neměla kathotky a vyčůrala se do ručníku....večer jsme to pěkně oslavili....od té doby jsem s ní....

Jana (St, 31. 10. 2012 - 10:10)

ve stanu do ešusu...

(Pá, 12. 10. 2012 - 08:10)

to nestihla v zimě,v kombinéze,...lyžáky byly plné.:-DDD

honza (Pá, 12. 10. 2012 - 08:10)

V kine moji pritelkyni do pusy.

Kikin (St, 29. 6. 2022 - 01:06)

Výborná kvalita

Kryštof (Po, 11. 10. 2021 - 07:10)

Pěkná práce

Reklama

Přidat komentář