Reklama

noční pomočování - enureza

Marie (Čt, 12. 5. 2016 - 09:05)

Už tady chybí jenom ten zkopaný....

Mili (Út, 10. 5. 2016 - 09:05)

Ahoj, mám problém. Je mi 20...No tak si ty pleny porid a nasazuj si je na noc.Musis ale peclive,aby Ti nekde neprotekly kdyz spis na boku.Na to nejsou moc dobre protoze na bocich tolik nesaji.Pokud nemas ty s kapacitou 4 litry.Pro jednorazovky je idealni spat na zadech,nebo v sede,ci ve stoje.To zachyti vsechno.Ale nejlepe je davat si pres ne igelitove kalhotky pro dospele hlavne na noc,ale i pres den.Je to 100% jistota.Ja to tak delam uz mnoho let a ikdyz byly plenky durch,tak na obleceni,ci luzku ani flicek.Drzim palce.

Mickey (Út, 10. 5. 2016 - 08:05)

Ahoj, mám problém. Je mi 20 a nepravidelně se v noci pomočuji. Zdá se mi sen, ve kterém močím a probudím se a mám flek na pyžamu a posteli. Zbytek donesu na záchod. Lékaři mi nic nenašli. Rodiče říkají, že bych si mohl pořídit pleny. Co vy na to?

A muze (Út, 10. 12. 2013 - 02:12)

Prodám sensor na noční...ten sensor zjistit zda jsou uz plenky(bavlnene)uplne promocene,aby nezacaly po dalsim pocurani protekat? Vim ze upozornuje pouze na to,ze zacina unik moci. To je sice prakticke,ale me by zajimala tato varianta-indikace zcela promocenych plinek.Prave hlavne pro denni noseni plinek,aby nedochazelo k prosaknuti i pres nasazene gumove kalhotky s tesnymi gumickami v nohavickach a ostude kvuli promocenemu svrchnimu obleceni.Nebo existuje na to nejaky jiny alarm?Dik za info! M

Líba (Út, 19. 11. 2013 - 19:11)

Prodám sensor na noční počůrávaní Sleeper excel nepoužitý než jsme začali používat tak počůrávání přestalo původní cena 2800,- nyní 2000,- foto pošlu mms.tel:732402287

Martina (Po, 18. 11. 2013 - 11:11)

Tak mám fixační kalhotky na knoflíky a ještě bodyčko se zapínáním u krku a bez knoflíků v rozkroku.A je klid,dík všem za rady.

Ivan (Ne, 17. 11. 2013 - 21:11)

Pokud se povolují během...Našemu klukovi je osm,ale nikdy by ho nenapadlo sundat si plínu.Manželka ho má vycepovanýho,hned po koupání šup na stůl,nohy do praku,ruce za hlavu,nandá mu plíny,zacvakne kalhotky,pyžamo a spát.Ráno si je nesmí sundat sám,musí počkat na mámu.

Karolína (Út, 12. 11. 2013 - 20:11)

Pokud se povolují během...Kamarádka dává holce přes plenky elasťáky,ale myslím,že to pro ni není moc pohodlné.

Andrea (Pá, 8. 11. 2013 - 17:11)

Prosím o tip,jak zajistit u...Pokud se povolují během spánku dávej navíc fixační kalhotky. Pokud si je sundává sám, nic s tím neuděláš.

Jity (Čt, 7. 11. 2013 - 19:11)

Prosím o tip,jak zajistit u...To znám,taky se nám to stávalo.Obtoč mu v místě lepítek kolem pasu izolačku,nejlépe tu stříbrnou látkovou.Ale nesmí se dotýkat pokožky,jen plenky.Náš raubíř se z toho nikdy nedostal.

Tereza (Čt, 7. 11. 2013 - 17:11)

Dávám gumové kalhotky na...To má ty plenky hodně na fest,to jí to netlačí,hlavně ve spaní.Vyspí se dobře?

Zuzka (Čt, 7. 11. 2013 - 16:11)

Dávám gumové kalhotky na...To se v noci vzbudí a jde si říct o přebalení?

Petra (Čt, 7. 11. 2013 - 13:11)

Nechápu,že malou... Dávám gumové kalhotky na knoflíky a na ně těsnější kalhotky a takto se nedají sundat ani rozepnout když chce holka přebalit musí si přijít říct Petra

Proč (Čt, 7. 11. 2013 - 12:11)

Má jen enuresu,a plínky...v nich chodí,stačilo by je dát až na spaní v posteli.

Martina (Čt, 7. 11. 2013 - 11:11)

Nechápu,že malou jednorázovku nechce,a balík látkovek je v pohodě.
No,ale stále hledám něco,co by zamezilo klukovi,aby si plenku uvolňoval.

Petra (Čt, 7. 11. 2013 - 07:11)

Má jen enuresu,a plínky jí v chůzi nepřekáží,je uplně v pohodě zkoušela jsem jí dát pampersky ale nechce je nosit.A taky látkové vyperu jednorázovky tu zůstanou dalších 300 let

Zuzka (St, 6. 11. 2013 - 20:11)

Nevím kolik mu jich...Chudinka,to jí musí překážet.

Iva (St, 6. 11. 2013 - 15:11)

Nevím kolik mu jich...Kolik je holce?Jak často dostává takhle pleny?Jaké má postižení?Nebo má jen enuresu?

Martina (St, 6. 11. 2013 - 11:11)

Nevím kolik mu jich...Dávám mu jednu,to snad stačí.Látkovky nechci prát,nechci používat.A neříkej,že se čtyřma látkovkama dá nohy k sobě,to je blbost.

Petra (St, 6. 11. 2013 - 10:11)

Používám pampersky 6... Nevím kolik mu jich dáváš ale holce dávám 4 klasické na široko a doma v nich normálně chodí,má přes ně gumové kalhotky a je v pohodě Petra

Reklama

Přidat komentář