Reklama

EAV vyšetření

Panda (Pá, 2. 3. 2007 - 08:03)

Můžete doporučit někoho dobrého (z osobní zkušenosti) provádějícího tuto diagnostiku v Královéhradeckém kraji event. v Praze?
Za doporučení děkuji :))

Dagmar (Čt, 1. 3. 2007 - 12:03)

Má někdo zkušenost s léčbou dyslexie AVS přístrojem?

John (St, 3. 1. 2007 - 22:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Janča (So, 23. 12. 2006 - 23:12)

Na podzim jsem byla na vyšetření a léčení pomocí EAV nedaleko Zlína. Všechny problémy, o kterých jsem věděla nebo tušila, se potvrdily. Největší viditelný pokrok byl v léčbě bradavic (dříve vypalováno apod.-nic nepomohlo). Během týdne samy zmizely a prozatím se neobjevily (cca 25 na pravé plosce a 2 na levé).Je to opravdu zázračná léčba, na Slovensku je údajně ošetření placeno ze zdravotního pojištění. Můžu ji každému doporučit.

I. (Pá, 22. 12. 2006 - 06:12)

Má někdo zkušenost s léčbou u dr. Pavla Proška z Mělníka??? Za odezvu děkuji :))

Helena (Po, 21. 6. 2021 - 17:06)

Bohuzel uz neordinuje,ale byl to zlaty doktor cele nasi rodiny a vsech pratel.je cerven 2022,jezdili jsme k nemu od r 1984 a stale na neho vzpominame.kdybychom meli pana doktora prokese,byli bychom zdravi.byl to nejuzasnejsi doktor,zadneho takoveho nemuzeme najit

Helena (Po, 21. 6. 2021 - 17:06)

Bohuzel uz neordinuje,ale byl to zlaty doktor cele nasi rodiny a vsech pratel.je cerven 2022,jezdili jsme k nemu od r 1984 a stale na neho vzpominame.kdybychom meli pana doktora prokese,byli bychom zdravi.byl to nejuzasnejsi doktor,zadneho takoveho nemuzeme najit

Pavel Beneš (Ne, 9. 2. 2020 - 12:02)

Pan doktor už bohužel delší dobu nefunguje, zřejmě odešel do důchodu. Měl jsem s ním jen ty nejlepší zkušenosti. mé ženě vyléčil za 3 týdny vážný problém, který nebyla alopatická medicína schopna alespoň trochu řešit za tři měsíce (včetně Vojenské nemocnice v Motole). Mé osobní nemoci a hlavně diagnostiku zvládal skvěle. Teď bych ho zrovna moc potřeboval :-)

Návštěvník (St, 13. 12. 2006 - 10:12)

S přístrojem Oberon pracuji již 2hým rokem,nabízí neuvěřitelně jednoduché zhodnocení celkového zdravotního stavu, lze určit slabé místo v organizmu,ale také problém, který se na nás teprve "chystá",kde je porucha prozatím v energetické nerovnováze. Jistě velmi prospěšný je test na osobní -potravinové,pylové i domácí alergeny- věc,kterou by měl znát každý, také lze během krátké otestovat stav páteře, kloubů, provést test na osteoporozu.
Nejvíce přístrojů je na Moravě, takže pokud je pro Vás Morava daleko, můžete se objednat v západočeském kraji - Ostrov u K.V. tel. 608 31 35 31. Bližší informace: www.fitness-cekanka.webzdarma.cz

Iva* (St, 13. 12. 2006 - 08:12)

O novém diagnostickém přístroji Oberon je založené téma: "Oberon nebo Aurum 3x - máte zkušenost s diagnostikou?"
Pokud máte někdo zkušenost s vyšetřením na těchto přístojích nebo je začínáte provozovat v nové lokalitě - ozvěte se! Děkuji

Josef (St, 13. 12. 2006 - 07:12)

Jonáš je dobrý byznysmen, nic víc, nic míň !!

Návštěvník (Út, 12. 12. 2006 - 16:12)

Vyšší verze přístroje EAV - diagnostický přístroj Oberon. Proč nevyužít modernější verzi !
kontakt - Ostrov u Karlový Varů - 608 313531
bližší info - www.fitness-cekanka.webzdarma.cz

Dana (Po, 30. 10. 2006 - 22:10)

Také jsme byli v Institutu Jonáše .Jsou to pěkní podvodníci. Nechali jsme vyšetřit holku na EAV u paní doktorky, která řekla že má problém v játrech. Za dva dny jsme se objednali k jiné paní doktorce zase v Institutu Jonáše a ta vyšetřením EAV vůbec játra nezjistila, ale zase něco jiného.

Milada (Po, 30. 10. 2006 - 16:10)

Nechala jsem si udělat testy na potravinovou alergii.Nikdy jsem zdravotní problémy neměla.Vyšla mi alergie na strašně moc věcí.Zajímalo by mě,jestli má někdo zkušenost s přístrojem AEV v Institutu celostní medicíny a zda si někdo z vás nechal poté udělat i krevní rozbory a jak mu vyšly.Byly mezi tím nějaké rozdíly?Nechce se mi věřit,co vše mi vyšlo,když jsem nikdy neměla problémy se zažíváním.

arabela (St, 18. 10. 2006 - 21:10)

Obdobné, ale přesnější vyšetření pomocí přístroje BIOLAZ OBERON provádí firma MARIKO v Kralovicích, www.mariko.cz

Jana (Po, 9. 10. 2006 - 15:10)

Nevítě někdo o lékaři v Plzni, který provádí metodu EAV?

Díky.

pro Sonja (St, 21. 6. 2006 - 10:06)

tak si nechej udělat podobné vyšetření na jiném místě a můžeš porovnávat... po jednom vyšetření bych rozhodně nedělal žádné závěry.... nebo se nechej vyšetřit jinou metodou, třeba RT (reflexologie) a ta by měla odhalit případné "poruchy"

Ivana (Út, 25. 4. 2006 - 17:04)

Zdravím všechny, chtěla bych se nechat vyšetřit přístrojem EAV kvůli alergii. Víte někdo o nějakém místě v Praze, kde by to dělali za přijatelnou cenu? Jsem studentka a peněz není nazbyt :( V předcházejících příspěvcích Dolores psala, že zná 3 místa, kde to dělají profesionálně a levně, ale bohužel jsem nikde nenašla její email. Díky za pomoc :)

Sonja (St, 12. 4. 2006 - 14:04)

Byla jsem na měření přístrojem SUPERTONIC a velmi mě překvapily výsledky.Nepozoruji žádné zdravotní obtíže,snažím se žít zdravě,sportuji a přesto mi byly naměřeny velmi nízké hodnoty,a to u všech orgánů(drah) téměř totožné,většinou 10-20.

Opravdu mě to překvapilo a nevím,co si o tom myslet,zda mám být znepokojena,že jsem nemocná.

Prosím poradte,máte-li zkušenosti s tímto přístrojem a s tím,jak přesně funguje,nakolik jsou hodnoty přesné,případně ovnlivnitelné nějakými faktory.
Moc děkuji

alena (St, 15. 3. 2006 - 19:03)

EAV- MUDr. Dolejšová v Dejvicích

Reklama

Přidat komentář