Reklama

EAV vyšetření

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 21:04)

EAV je dobrá metoda, ale jen v rukou velmi zkušeného a erudovaného lékaře.

to technik (Ne, 6. 4. 2008 - 13:04)

Jeje, ty jsi pitomej. Na mereni odporu odpovidajici casti neuronove site ti staci zdroj, stabilizicni prvek, merici prvek, vodice, znalost akupunkturnich bodu a Ohmuv zakon.
Ten podpis "Technik" byl vtip, vid, budulinku ?
:-)))))

kuchařka (Ne, 6. 4. 2008 - 13:04)

techniku, co je uvnitř EAV?

Technik (Ne, 6. 4. 2008 - 12:04)

EAV nemá z technického hlediska žádný mechanismus, kterým by mohl zjistit uváděné diagnózy. Po otevření přístroje se dokonce nezjistilo, proč je jeho cena tak závratná (tedy s vyloučením ceny).

K (St, 2. 4. 2008 - 07:04)

Kolik stojí EAV vyšetření?

Ela (Po, 31. 3. 2008 - 18:03)

Zajímají mě vaše zkušenosti s MUDr. Miklánkem...zatím jsou spíše negativní, má někdo pozitivní zkušenost? Kolik EAV vyšetření u něj stojí, kolik jich je potřeba k dosažení úspěchu a na co vám pomohlo? Jaký je to člověk? Děkuji

Karolína (Pá, 21. 3. 2008 - 10:03)

Karle, myslím, že elektroda na klitorisu by mě asi neuspokojila, na to mám svého přítele.

Karel (St, 19. 3. 2008 - 15:03)

Karolínko, neříkej, že by se ti nelíbilo, kdyby ti připojili elektrodu na klitoris. Myslím, že bys pak změnila názor, až bys chrochtala blahem.

Karolínka (Út, 18. 3. 2008 - 09:03)

Karle a Evo, jste pěkní perverzáci. Vy dva byste si polu rozumněli. mohli byste spolu dělat ty vaše prasečinky.

Eva (Pá, 14. 3. 2008 - 07:03)

Karle, myslíš, že by šla elektroda zapojit i na poštěváček? Ráda bych taky zažila takový orgasmus.

Karel (Čt, 13. 3. 2008 - 10:03)

Nechal jsem si udělat EAV, zapojili mi elektrody na šulína a měl jsem orgasmus jak blázen.

Stašová (St, 12. 3. 2008 - 15:03)

EAV, to je hezký tahák na peníze. Dobrý podvod.

Blanka (Ne, 9. 3. 2008 - 11:03)

Metodou EAV se dá určit původce onemocnění. Vyšetřující rychle a bez náročných a zdlouhavých laboratorních vyšetření určí napadený systém organismu, dále potom testuje původce. Lze určit také zdali je příčina mikrobiální,virové nebo plísňová. Metoda je založená na měření elektrického odporu bodů na akupunkturních drahách. Je známo a uznává to i klasická medicína, že na povrchu těla se promítá momentální stav vnitřních orgánů a orgánových systémů. Tyto metody, jako ostatně všechny metody v medicíně, nelze up=latnit na všechny nemoci a nefungují stejně u každého nemocného. Více také na www.akupunktura-bh.cz

Míla (Pá, 7. 3. 2008 - 14:03)

Dobrý den všem. Chtěla bych se zeptat,zda se dá pomocí EAV vyšetření zjistit Candida albicans. Za odpovědi děkuji

Majka (Út, 19. 2. 2008 - 16:02)

EAV vyšetření je podvod.

Návštěvník (Út, 19. 2. 2008 - 10:02)

Mrzí mě, že sem píší "Jonášovci" aj. své reklamy. Diskutujeme o EAV, ne o následném prodeji přípravků....

__utma=48467763 (Út, 19. 2. 2008 - 10:02)

Musím vědět, zda je tam energie málo nebo moc, zda tlunmit nebo stimulovat, co se díky tomu stane na ostatních drahách, proč a kde se energie ztrácí a blokuje...prostě systém se všemi souvislostmi.Doporučuji-hledejte osoby,které toto ovládají, jinak budete zklamaní.Pokud to umí, funguje to SUPER.

Návštěvník (Út, 19. 2. 2008 - 10:02)

Bez těchto znalostí nelze akupukturu provádět, ať už je to jehlou nebo proudem, protože se dá pomoci, ale i ublížit.Nelze postupovat podle "kuchařky", naměřeno něco na srdci, dráždím srdce, napíchnu bod srdce na uchu atd.To je průšvih.

Návštěvník (Út, 19. 2. 2008 - 10:02)

Ano, některým EAV se dá léčit. Ty, které žíci Mudr. Jonáše nazývají EAV nejsou ty, kterými se diagnostikuje "venku", je to taková zjednodušená verze, měří z jednoho bodu, ty složitější přístroje měří energii na drahách všech !!! Některé z nich mají také tu funkci, že lze jednotlivé dráhy "dobíjet" a to tím, že se slabým el. prodem (elektroakupunktura bez jehel) dráždí určité akupunkturní body, což chce ale obrovské znalosti a povědomí o celém systému. Dokonalé znalosti TCM, kde pridat, kde ubrat, kde přepustit do jine drahy...atd.

Návštěvník (Ne, 20. 1. 2008 - 14:01)

Tak to nedokážu odhadnout. Může, ale také nemusí:-)

Reklama

Přidat komentář