Reklama

EAV vyšetření

Zdeněk (Pá, 9. 1. 2004 - 07:01)

V Pardubicích provádí EAV každý čtvrtek a někdy v neděli na Pernětýnském náměstí (lze to dobře najít sympatický MUDr. Martin Šabat

Radka (Út, 18. 11. 2003 - 14:11)

Zkušenosti z EAV vyšetřením mám.Před 5 lety mě léčba pomohla při léčení zažívacích obtíží,žlučníkových kamenů a vředu.Teď mám problémy jiné,po vyšetřebá EAV užívám homeopatiky cca 3 týdny a pozoruji také značné zlepšení stavu. V Praze Na Poříčí 16 metodu provádí Mudr. Tamara Slívová, tel. 732875628.

Renata (So, 8. 11. 2003 - 19:11)

A pomohl Vam ?Jak Vas lecil ?Jake mate zdarvotni problemy, pokud se muzu zeptat ?

Veronika Váchov (Út, 21. 10. 2003 - 13:10)

V Pardubicích jsem byla u MUDr. Pěchoučka - má ordinaci na poliklinice vedle Tesca.

Markéta (Ne, 25. 5. 2003 - 19:05)

Tuto pani dr. neznam, ale pokud ma lecit EAV metodou, tak s tim nejake zkusenosti mam. Ja jsem na tom zrejme stejne jako Vy, stav po spatne lecene borrelioze a nasledne snizena imunita a take zrejme unavovy syndrom.Tuto metodu jsem zkousela pet tydnu, dostala jsem nejake kapky ( nosody ) primo z borrelie a EB virusu.Bylo mi porad zle, tak jsem se dle rady jinych lidi obratila k lecbe klasickou homeopatii.Jak lecila pani dr. Vas ? Je Vam lepe.Preji hezke dny.

JANA (Ne, 18. 5. 2003 - 14:05)

Jsem objednána k dr. Strnadelové- institut celostní medicíny v Praze.-únavový syndrom, stav po borelioze. neznáte někdo ,můžete doporučit příp. jiného dr.? Děkuji.

Markéta (Út, 22. 4. 2003 - 21:04)

Ahoj Michale,jak pokracuje lecba u Mudr. Miklanka ? Ja jsem u nej byla pred tydnem poprve a v jeho lecbu dost verim, mozna spis vkladam velke nadeje na uzdraveni. Rada bych si precetla neco pozitivniho, ale zde ctu na jeho osobu jen negativni nazory. Diky za odpoved. Marketa

Stefan (St, 16. 4. 2003 - 08:04)

opravuji internetovou adresu tabor.fin"volny.cz

Stefan (St, 16. 4. 2003 - 08:04)

v Táboře provádí vyšetření EAV p.K.Nekolová, 608 938 182, e-mail - tábor.fin"vilny.cz

Tereza (Po, 14. 4. 2003 - 13:04)

Taky nemůžu pana Miklánka doporučit. Od homeopata očekávám, že mě bude poslouchat, a ne že bude převážně mluvit sám, což je jeho případ. Vyhodila jsem zbytečně peníze, chvíli do sebe sypala kvanta homeopatik, která mi nepomohla (naordinoval je za spolupráce s počítačovým programem, což mě taky překvapilo) a až pak se mi rozsvítilo. Jediné, co mi od něj prospělo, byla proticandidová (bezcukrová) dieta.

Hana (Po, 14. 4. 2003 - 13:04)

U pana Miklanka jsem byla,stalo me to 3000KC!!! a dodnes toho lituji.Uz bych k nemu nikdy nesla.Uplne me vydesil oznamenim,ze mam zanet ledvin.Tak jsem sla k normalnimu lekari,ktery me poslal na urologii na ultrazvuk a vysetreni moci a nic nenasli.Rekli mi,ze z vysetreni moci by se poznal uz zacinajici zanet a ze je proto vyloucene,abych ho mela.

Michal (St, 19. 2. 2003 - 23:02)

A jak víte, že vyšetření na imunologii je to správné. Kdo to dovede posoudit. Znám spoustu lidí, kteří se léčí n aimunologii bezůspěšně a až EAV jim pomohlo najít příčinu jejich potíží. S pozdravem Michal

Pavel (So, 25. 1. 2003 - 17:01)

Elektrické Ambulantní Vyšetření. To je přece jasné... Dostanete drátky na nohy a opačný konec se zastrčí do zásuvky. A podle toho jak křičíte se udělá hodnocení. Záleží ale také na prostoru kde se EAV provádí. (zvuková rezonance..)8-)))

Simona (Út, 21. 1. 2003 - 10:01)

A o co vlastně jde při tom vyšetření EAV. Prosím sdělte, děkuji. S.

michal (Po, 20. 1. 2003 - 11:01)

mate nekdo nejakou praktickou zkusenost s MUDr. Janem Miklánkem? diky za info.

Lenka (So, 4. 1. 2003 - 18:01)

Pani doktorko (nebo ostatni zasveceni), zajimam se o vysetreni EAV, a zajimalo by me, jestli se tento druh vysetreni provadi i v OStrave. Kde? A kolik prumerne toto vysetreni stoji? Dekuju. Lenka

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2002 - 10:12)

take jsem se zklamala a vyhodila zbytecne 1000,-Kc.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2002 - 23:11)

Zase tady do mne kopou neznámí telepaté proudem a snaží se mě paralizovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komeského 9, Kosmonautů 29.

Návštěvník (Pá, 28. 6. 2002 - 22:06)

Mám ty samé zkušenosti jako Jiřina, byla jsem na vyšetření u MUDr.Šárkové a stálo mě to cca 2500,-, trpím chromickým únavovým syndromem, ale bohužel...................

Jirina Spurna (Pá, 28. 6. 2002 - 11:06)

Absolvovala jsem toto vysetreni, proto ze jsem byla asi mesic pote vysetrena na imunologii porovnala jsem vasledky. Vysetreni EAV se v mem pripade ukazalo jako zcela mylne. Podle mne je to jen vyhazovani penez.

Reklama

Přidat komentář