Reklama

EAV vyšetření

Miro (Po, 27. 6. 2005 - 19:06)

Ja mam slusne uz viacrocne skusenosti u Ing.Sychru, Praha-Vinohrady.Teraz prve vysetrenie robi, myslim, za 1200,-Kc.

Eva (Ne, 26. 6. 2005 - 12:06)

Prosím, je možné, abyste vy, kdo jste prošli títmto vyšetřením, napsali, kolik vás tato procedura stála? Zatím jsem zde našla pouze rozdílné cifry - od 1000,- do 3000,- ?Děkuji, také o vyšetření uvažuji, jsem z Prahy.

Hana (Čt, 10. 2. 2005 - 23:02)

Prosim, napiste mi, jestli existuje lekar, ktery provadi EAV vysetreni, v Prostejove ci okoli. Dekuji!Hana

Dolores (Po, 24. 1. 2005 - 14:01)

Ahojte vsichni, tak jsem se rozhodla (po opetnem prichazeni emailu drive uvedenym a zaregistrovanym zadatelum o informace a kontakty na vystreni EAV zpet na moji adresu), pridat sem seznam mest a v nich prislusnych osob, o kteych vim, ze mereni EAV delaji (a nejen EAV, ale i terapie k tomu pridruzene) - kvalifikovane a zodpovedne. Takze zde je, a preji hodne stesti :0)) D. P.S. POkud byste nekdo potreboval vedet kontakt na osobu ve meste ktera v nize uvedenem seznamu neni, zkontaktujte mne, rada pomuzu !Preji vsem hodne zdravi a spokojenosti :-) ------------------------------------TÁBORVlastimila Husárová Adresa: Husovo náměstí 28/93Provozní doba: út, st 10,30

Dolores (Po, 24. 1. 2005 - 14:01)

Ahojte vsichni, tak jsem se rozhodla (po opetnem prichazeni emailu drive uvedenym a zaregistrovanym zadatelum o informace a kontakty na vystreni EAV zpet na moji adresu), pridat sem seznam mest a v nich prislusnych osob, o kteych vim, ze mereni EAV delaji (a nejen EAV, ale i terapie k tomu pridruzene) - kvalifikovane a zodpovedne. Takze zde je, a preji hodne stesti :0)) D. P.S. POkud byste nekdo potreboval vedet kontakt na osobu ve meste ktera v nize uvedenem seznamu neni, zkontaktujte mne, rada pomuzu !Preji vsem hodne zdravi a spokojenosti :-) ------------------------------------TÁBORVlastimila Husárová Adresa: Husovo náměstí 28/93Provozní doba: út, st 10,30

Dolores (Po, 24. 1. 2005 - 14:01)

Ahojte vsichni, tak jsem se rozhodla (po opetnem prichazeni emailu zpet na moji adresu), pridat sem seznam mest a v nich prislusnych osob, o kteych vim, ze mereni EAV delaji (a nejen EAV, ale i terapie k tomu pridruzene) - kvalifikovane a zodpovedne. Takze zde je, a preji hodne stesti:0))P.S. POkud byste nekdo potreboval vedet kontakt na osobu ve meste ktera v nize uvedenem seznamu neni, zkontaktujte mne, rada pomuzu !Preji vsem hodne zdravi a spokojenosti :-) ------------------------------------TÁBORVlastimila Husárová Adresa: Husovo náměstí 28/93Provozní doba: út, st 10,30

Dolores (Po, 24. 1. 2005 - 14:01)

Ahoj Lednacku, zde uvadim adresu kvalifikovane osoby provadejici mereni EAV, nevahej se na no obratit:ČESKÉ BUDĚJOVICEIng. Ladislav Švec Adresa: B. Smetany 28, České Budějovice, 370 01 Otvírací doba: po 13

Dolores (Po, 24. 1. 2005 - 13:01)

Mila Simono, odepisuji na Tvuj dotaz z roku 2003, sice s velkym zpozdenim ale preci jen (snad to bude jeste aktualni): )Pristroj EAV - Supertronic je přístroj pro měření průchodu stejnosměrného proudu přes pokožku člověka v akupunkturních bodech. Vychází z poznatku, že v místě akupunkturních bodů je dramaticky snížen elektrický odpor kůže, a přes pokožku tedy prochází větší elektrický proud. Absolutní velikost procházejícího proudu (měřeného v mikroampérech) umožňuje standardizovat tyto hodnoty pro zdravého člověka a okamžitě zjistit stav příslušných akupunkturních drah - meridiánů. Metoda také umožňuje zjistit vhodnost či nevhodnost přípravků, potravinových doplňků nebo potravin jejich připojením do měřícího okruhu. Přístrojem lze též testovat vliv obrazů, hudby, vůní atp. Co přístroj dokáže? Proměřením příslušných bodů získáme cenné informace o stavu energie v meridiánech. Pokud zjistíme odchylky od normálních hodnot, můžeme na základě znalostí průběhu meridiánů v lidském těle předpovědět, kde je příčina, kde jsou zdravotní problémy, nebo dokonce v kterém místě by se mohly zdravotní problémy později objevit. Jestliže najdeme zdroj obtíží, můžeme začít testovat jednotlivé přípravky.V případě, že preparát bude mít pozitivní vliv na regeneraci příslušné dráhy, okamžitě se to projeví návratem narušených hodnot všech meridiánů k normálu, v těžších případech jen vylepšením těchto hodnot. S pozdravem a pranim vseho nej a zdravi Dolores

JARKA (Čt, 20. 1. 2005 - 17:01)

Pro Irenu

Irena (Út, 18. 1. 2005 - 13:01)

Pro Jarku:Mohu se zeptat, kde se dá ten článek pana Skácela najít? Také by mě zajímal. Děkuji.

Ketty (Po, 17. 1. 2005 - 14:01)

Mate nekdo zkusenost s Institutem prirodni mediciny a EAV vysetrenim na Praze 5, ul.Ostrovskeho ?

Norinka (So, 15. 1. 2005 - 19:01)

Moje zkušenost s vyčetřením EAV je nebude-li pršet , nezmoknem

lednacek (So, 15. 1. 2005 - 19:01)

prosim o informaci, zda nekdo nevite, kdo se vysetrenim EAV zabyva v Ceskych Budejovicich, dekuji

JARKA (So, 15. 1. 2005 - 00:01)

Četla jsem článek o vyšetření psů metodou EAV, kterou uvádí veterinář p. Skácel z Prahy. Možná to není aktuální v této diskusi, ale možná má někdo nějaké zkušenosti. Díky

Tatana Korityak (Út, 11. 1. 2005 - 16:01)

Prosím o sdělení, kdo se vyšetření touto metodou zabývá v okrese Trutnov. Nejlépe v samém Trutnově nebo Vrchlabí. Děkuji.

Ivan 2 (Ne, 9. 1. 2005 - 01:01)

Vřele doporučuji, je to rychlá bezbolestná a velmi přesná metoda. Vlastní vyšetření přístrojem max. 15 min. Většinou se člověk dozví o svém zdraví věci, o kterých v jeho kartě u doktorů nic není.Nevýhoda EAV metody je, že u nás není v sortimentu tzv. vědecké mediciny. Její výhoda zase v tom, že může odhalit souvislosti, které žádné sono nenajde a taky vidět problém, který se teprve chystá. Např. díky oslabení některé části organizmu.Jinak Lazarovová je dobrá.Rád bych četl Tvé dojmy po vyšetření.Ivan

JANA (Čt, 6. 1. 2005 - 14:01)

jSEM OBJEDNANÁ NA EAV VYŠETŘENÍ K DOKTORCE LAZAROVOVÉ - NA FLORENCI 19, MÁTE PROSÍM NĚKDO NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI?

Pavel (So, 1. 5. 2004 - 15:05)

Jestli budete někdo potřebovat, tak v Praze dělá vyšetření ing. Jelínek na Praze 10, tel.: 274781415. Koukněte na jejich stránky www.eccklub.czMyslím, že ing. Jelínek je v tom dost kovanej.

Lída (Ne, 18. 1. 2004 - 19:01)

Prosím o adresu pracoviště, které dělá EAV vyšetření, nejblíže Šumperku.

"?" (Pá, 9. 1. 2004 - 17:01)

To je příšerný v tý zimě dělat EAV na náměstí.Pan doktor je asi tak poctivej, že si nevydělá ani na nájem ordinace.

Reklama

Přidat komentář