Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Jan (Út, 10. 3. 2015 - 18:03)

Proti gustu žádný dišputát. Jděte do toho a půl je hotovo...

anonym (Út, 10. 3. 2015 - 18:03)

Já se na to chystám. Se sestřenkou se o tom bavíme, ona mně svádí. Teď nám je přes 25, známe se od malička, ale když jsme byli kolem 13ti let, tak jsme se líbali a byli do sebe tak trochu zamilovaní. Pak jsme se dlouho neviděli a poslední dobou se sejdem na kafe a pivko a kecame 3-4 hodky. Pak se vasnive rozloucime, ona s vlhkou pipinou a já s tvrdým. Pak si jen napisem nadrzeny smsky. Jednou jeste nebyla rozhodnuta, jestli to chce, tak jsem ji drazdil jeji pipinu pod kalhotama a ona se mi udělala do dlaně. Posledni dobou uz otevrene priznava, ze ma taky strasnou chut. Jen cekame, az budem mit volny vikend. Oba totiz mame partnery, ale to svádění a nadrženost, ta touha je spalující..

Alan (Pá, 16. 1. 2015 - 22:01)

Ona zrovna delsi dobu nemela moc dobrej vztah, dost si stezovala na partnera a me ji bylo docela lito, tak jsem ji obejmul a tak nejak to cely začalo... Ja se za to fakt stydím. Vůbec jsme o tom spolu nemluvili a ja se ji snazil vyhýbat. Ale nakonec na to došlo. Začala mi psát smsky. Tak nějak jsme to zahráli do autu, ale spolehlivě to narušilo takovej ten náš vztah a já se k ní už nedokážu chovat tak, jako před tím.

Tina (Pá, 16. 1. 2015 - 19:01)

Ahoj, bratranci a sestřenice spolu spí celkem běžně. I já mám takovou zkušenost. Byl můj první a pak jsme občas sexovali v pauzách mezi vztahy.

Fredy (Pá, 16. 1. 2015 - 17:01)

Nic to není..klidně mohls ji i vyšoustat ale bacha na oplodnění!!
Jinak žádná morální kocovika není!!

Zdeněk2 (Čt, 15. 1. 2015 - 23:01)

Já si myslím, že to, co jste spolu dělali není taková katastrofa, ani kdyby jste zašli ještě dál. Jde teď jenom o to, aby jste o tom zbytečně moc nemluvili, aby se to nedozvěděl její partner.

Alan (Čt, 15. 1. 2015 - 22:01)

Je to asi dva měsíce zpátky, co jsme se na mejdánku se sestřenkou do sebe pustili. Sice k samotnýmu sexu nedošlo, ale jinak jsme dělali všechno. Ráno, morální kocovina, vlastně ještě teď se cítím pod psa. Ono v pubertě to člověk asi tolik nebere, ale nám už táhne na třicet a co hůř, ona má partnera. A zajímá vás, jestli bych chtěl dotáhnout do konce? Ne, ani náhodou už tohle byl "úlet" jako prase. Ještě štěstí, že se nás nikdo nenačapal... Nevím, jak to vidíte vy ostatní, ale já už bych to znova neudělal. Je zajímavý, co alkohol dokáže udělat s člověkem. Když si vezmu, že mě za celou tu dobu co ji znám nikdy ani nenapadlo, že bych se na ni koukal jinak než jako na sestřenici dá se říct, že bych ji snad mohl brát jako ségru, kterou jsem nikdy neměl, a pak po tolika letech uděláme tohle... Blba zkušenost taky zkušenost.

Pavel (Čt, 15. 1. 2015 - 20:01)

první pohlavní zkušenost...A kolik bylo bratranci?? A ty jsi mu taky nějak pomohla??

Alena (Út, 9. 12. 2014 - 09:12)

Nevím, co je na tom tak zvláštního. Bratranci a sestřenice spolu spí celkem běžně. A často to bývají i první sexuální zkušenosti.

karel (Út, 9. 12. 2014 - 09:12)

Jo, já mám takovou chuť na...nina ja by som ta vytrtkal aj ked niesom tvoj bratranec,

lenča (Po, 8. 12. 2014 - 12:12)

a jáký je to pocit ?
polikáš ?

anet (Po, 8. 12. 2014 - 12:12)

Bydlím s rodiči v Brně a...a jáký je to pocit ?

Honza (Út, 28. 10. 2014 - 12:10)

ale stale je spousta...Protože lidi sou hňupové. Vodsuzujou i jiný malichernosti.

Ale z toho si člověk nemusí nic dělat. Nikomu neni nic do toho, že bratranec se setřenicí spolu píchaj. Nehledě na to, že když to člověk sám někomu neřekne, že píchá se svojí sestřenicí nebo se svym bratrancem, tak jak to lidi mužou vědět? A eště to mužu rozpolcovat - jak mužou lidi vědět, že člověk VŮBEC s někym píchá? A jak mužou vědět, že to je navíc jeho sestřenice nebo bratranec - pokud jim to člověk sám neřekne?

Hučák (Út, 28. 10. 2014 - 11:10)

Mám takový problém, před...A co na tom? piču měla né? Tak si nestěžuj a vyprcni ji znovu.

Steve (Po, 27. 10. 2014 - 22:10)

No ideál to určitě není, krev je krev.

lucka (Po, 27. 10. 2014 - 22:10)

ale stale je spousta lidi,kteri to odsuzuji

Klára (Po, 27. 10. 2014 - 21:10)

Ahoj, nevím proč tohle téma ? Vždyť to není nic zvláštního. Kontakty mezi sestřenicemi a bratranci jsou celkem běžné.

Honza (Po, 27. 10. 2014 - 20:10)

já jsem taky měla první...Takže seš lesba, Alenko?

Moudrý muž (Po, 27. 10. 2014 - 13:10)

omrdal jsem babičku, byla...Piča jak piča a ty jsi taky piča.

vnouček (Po, 27. 10. 2014 - 13:10)

omrdal jsem babičku, byla ráda protože děděček už 20 let čichá ke kytičkám od kořenů,

Reklama

Přidat komentář