Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Default User Image
Silva (Po, 30. 10. 2023 - 10:10)

Románek bratrance se setřenící zažilo asi spoustu mladých, já zažila románek s bratrancem mého táty, který byl již o deset let starší. Byla jsem u babičky a přijel tam ten tátův bratranec se kterým jsme si tykali, zda nechci jet s jejich partou na Moravu do sklípku na tři dni, že nocleh je zajištěný u toho pána co budeme ve sklípku. Mě bylo osmnáct jemu osmadvacet, ale s milováním jsem nepočítala a jela. To, že v té partě to bylo spárované jsmen zjistila až když jsme jeli, ale to mi také nějak nevadilo, když nás majitel ubytoval, tak měl dvoulůžkové pokoje, tak bylo jasné ře budeme spát spolu. Večer ve sklípku sranda, sklenka za sklenkou, žbánek z žbánkem a když jsme šli na pokoj, tak jsem ji měla docela pěknou. Na pokoji, než se svlékl, tak já byla nahá i z kalhotek a již jsem mu ho masírovala což vůbec nečekal, že to tak dojde, ale zachoval se jako chlap, měl sebou kondomy, který si nasadil a několikrát za sebou jsme souložili, přitom ještě jiné sexuální praktiky. Druhý večer jsme sice nebyli tak opilý o to to milování bylo krásnější a užívali jsme si i 69, ze zadu, na koníčka a pobně. Když jsme se vrátili domů, tak jsme byli opět příbuzní i když bratranec, když přijel, tak několikrát si rýpnul, zda jsem mu nesprznil dceru.

Default User Image
Václav (St, 20. 9. 2023 - 07:09)

Teď když o tom přemýšlím, tak to byla asi blbost, ale v létě byla u nás na prázdninách 17 letá sestřenice se kterou jsem chodil mezi partu, ráno na ryby, odpoledne koupat. Spali jsme sice každý ve svém pokoji, ale při jednom návratu večer mi říká, zda nemůže jít ke mě spát, já souhlasil, než jsem si lehnul, tak ona byla nahá u mě v postely a já stažené trenky, hned mi ho začala kouřit, tak jsem jí také chvilku lízal a dráždil prstem až najednou ležela, roztažené nohy, tak jsem zasunul a šukal jí, když jsem to cítil, tak jsem ho  vyndal a ona hned do pusy, tak jsem se jí tam udělal a ona to polykala a znova mi ho olízala. Druhý den chtěla zas, tak jsem na to kývnul, to jsem měl již připravený prezervativ. Další den jsem jí to rozmluvil, že nebudeme dělat blbosti a ona to snad pochopila. Já mám přítelkyni a nechci z důvodu románku ze sestřenicí jí ztratit.

Default User Image
Jitka (Čt, 21. 9. 2023 - 07:09)

Je to všude stejné, já byla také takové telátko v šestnásti, že když jsem byla s již dvacetiletým bratrancem sama v autě, tak jsem mu ho začala honit, protože jsem chěla poznat jaké to je když se dva milují a já to viděla jen na netu. Bratranec nelenil a také mi zajel rukou pod kalhotky a prstem projel mezi pysky a začal mi dráždit. To již zastavil a zajel přes mostek na kraj pole a položil sedačky. On věděl co semnou, stáhnul kalhotky, sobě také, z kaslíku ve dveří vyndal kondom, který si nasadil a bez nějakých okolků mi ho tam přímo vrazil a já bolestí zasyšela, kdy v tom on poznal, že jsem byla ještě panna. Já prvně zažila soulož, kterou jsem pak dlouho nezažila, ten bratranec dokázal hodinu nebo ještě více souložit až se pak teprve udělal. Po jsme se oblékli a jeli domů. S ním jsem, také neměla jindy žádný jiný sex, mimo nějaké té pusy při setkání a ani jsme nikdy o tom mezi sebou nehovořili.

 

Helena (Pá, 19. 5. 2023 - 15:05)

Mám bratrance již je ženatý, ale prve byl třicetiletý svobodný mládenec a já sednáctileté střevo. Hodně často jsem u tety přespávala a jednou jsme s tím bratrancem byla na pivu. Když jsme přišli domů někdy kolem půl noci šla jsem rovnou do jeho pokoje. Tam jsem se svlékla a chtěla, že budeme souložit. On měl také něco vypito, tak jsem mu ho hned začala honit a pak mi miloval jako největší milenci. Ráno jsme se oba celkem styděli, ale když se teta ptala proč jsem u něho spala, tak že jsme si chtěli povídat. Víc jsme spolu nic neměli.

Klára (Út, 18. 7. 2023 - 15:07)

To, že si užijí bratranec se sestřenicí je si dosti časté. Já jsem jedináček a syn od sestry mé mámy také a jsme stejně staří s rozdílem, že já jsem o dva měsíce starší. V loni o prazdninách jsme jeli s partou na vodu na Berounku. Já jela s tím bratrncem a ostatní tři lodě byli milenecké páry, tak bylo jasné, že budeme spát spolu ve stanu. Večer když jsme slyšeli z okolních stanů vzrušení milenců, tak jsem mu sáhla na přirození zda ho stopořené. Bylo to jasné, že mu stál a když jsem mu ho začala masturbovat, tak jsem byla od něho tak rychle svlečená, že bych to ani já nedokázala a než jsem se vzpamatovala, tak jsem měla nohy u něho za krkem a on přirážel. Jen co nám došlo až druhý den, že jsme nemysleli na antikoncepci. Druhý večer jsme se již vybavili. Na to, že jsme se sexem toho žádný z nás toho moc neměl, tak jsme si docela užili. Bohužel letos se mnou nepojede, protože si našel přítelkyni. tak já pokud bude zase nějaká akce, tak si budu muset někoho najít.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 21:05)

Co bych dal za sestřenici, ja měl jen bratrance o rok a neco staršího, se kterým jsme musel strávit mesic a pul prázdnin, kdyz se naši rozvadeli, tak me šoupli k tetě, kde jsem byl jen na vic a jako pokudny králík dospívajícího bratránka..

Default User Image
Výsměch (Ne, 29. 10. 2023 - 17:10)

😂😂😂😂😂 ach jo

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 21:05)

Jako kluk v pubertě sem travil leto u tety na venkově, pry aby mi zdraví vzduch udelal lépe, když sem casto marodil. Sestřenice mnou pohrdala a ja ji vlastne taky z počátku. Byla k rok mladší a věčně sem ji viděl u koní ve vytahanych teplakach, ošoupany mikine a gumákach od koninců. Vůbec mi nic neříkala, ikdyz me casto provokovala, ale spis se mi smála, ze sem Pražák a ja ji zase rikal, ze je vidlák. Jeji nejvetsi potěšení bylo, kdyz sem se musel navlect do teplaků a gumáků a jit ji pomoct vykydat zvířata. Jednou nam teta rekla at vezmem kazdy jednoho psa a jdem snimi na vychazku. Cestou jsme se do sebe strefovaly, ona me najednou začala provokovat. Pak jsme vypustily psy a lehly si do trávy. Kupodivu jsme si po chvilce ticha zacaly povidat. A ona mi pak sjela rukou do klina a samozřejmě se mi postavil. Smala se mi, ale hladila me dal a ja drzel, uplne me zaskocila. Hladila me dal pres postavenyho pindoura a chychotala se tomu, az sem se udelal do slipu.

Jitka (Čt, 4. 5. 2023 - 08:05)

Asi jsem nebyla jediná co jezdila na víkendy a na prázdniny k babičce na vesnici a jezdil tam i bratranec o rok starší se kterým jsem od mala spala v jedné místnosti. Za mala jsme to s nahotou neřešili a když jsme byli starší tak jsme alespoň na oko to zakrývali. Když mi bylo patnáct, tak nevím co mi napadlo a v noci jsme vlezla k tomu bratránkovi do postele a začala jsem mu ho masírovat a chtěla aby mi pomiloval. Přesto, že byl také ještě panic a já panna, tak se té úlohy zmocnil celkem zkušeně a hezky pomalu mi ho tam zasunul. Tak já prvně souložila s bratrancem.

Jan (Čt, 11. 5. 2023 - 16:05)

Myslel jsem si, že to zůstane jen naše tajemství se sestřenicí, která je o šest roků starší. Zde je to anonimní tak se svěřím. Když mi bylo sedmnáct a jí třiadvacet, tak že pojedeme na krátkou třídení dovolenou do Budapešti.
Večer jsem se osprchoval vzal slipy a lehl do postele ona se osprchovala a přišla úplně nahatá jen při lampičce a lehla si vedle mě. Jak se mi jen dotkla, tak se mi postavil a ruku jsem neudržel a musel ji začít masírovat prsa.
Nemá cenu se rozepisovat, obě noci jsme pro souložili. Jen jsme trochu trnuli, aby náhodou nebyla těhotná, protože jsme první noc nemoužívali kondom až druhou. Naštěstí dobré. Po návratu z dovolené již nic, přesto, že jsme si museli vytrpět mnoho narážek na téma jaké to bylo.

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

takovou sestřenici bych chtěl taky mít

Pavkol (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

takovou sestřenici bych chtěl taky mít

Aleš (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

O prázdninách jsem většinou býval u babičky, protože jsem tam měl kámoše jezdil jsem tam někdy i na víkend, jezdila tam i moje sestřenice, která je ale o osm roků starší. Když jsem byl do těch deseti a jí osmnáct, tak jsme spolu i spali. Pak ona tolik nejezdila nebo spala jinde. V létě když mi bylo patnáct, tak tam ta sestřenka také byla. Byli jsme společně na nějaké vesnické akci a kolem půl noci jsme šli domu. Ona zda jsem již měl něco s holkou, když jsem ji řekl, že ne tak že půjde spát ke mě. Nahá byla dřív než já a hned mi ho začala honit, já jsem ji také začal masírovat bradavky i pipinu až řekla, abych ji ho tam vrazil, když jsem se udělal, ale ne do ní a byla všude krev, tak z ní vylezlo, že jsem její první kluk a že jsem ji odpanil, že to moc chtěla poznat a mít to za sebou, aby nemusela holkám lhát že již souložila. Víckrát jsem s ní nic neměl, ona má již kluka.

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 18:04)

Já měl sestřenice dvě. Jedna o rok starší než já a druhá o rok mladší. Taky jsme se scházeli u babičky a jak byli dospělí z dohledu, sestřenky si chtěly hrát na doktora. Bylo to od dětství až téměř do dospělosti. Vždycky to vyprovokovaly a vždycky včas zasáhla hlavně teta, jejich matka, která přesně věděla, kdy má zasáhnout, aby nedošlo k "nejhoršímu" Pak jim nabacala a museli jsme se obléci. Bylo po zábavě. Ke cti jí slouží to, že vždy počkala, až mne holky vysemení. No, potěšení bylo na obou stranách, protože sestřenky mne dobře vyučily i v tom, co s nimi. Když si našly kluky a já holky, tak to vyšumělo.

Miluše (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

Dnes jsem již několikanásobná babička, ale když mi bylo asi šestnáct, tak byl u nás na prázdninách o rok mladší bratranec se kterým jsme spali v jednom pokoji. Jednou také večer přišel s koupelny a pod trenkami mi trčelo péro, tak mu říkám ukaž mi ho. On ho vyndal a já ho vzala do ruky a že mu musím ukázat kundičku. Když jsem vyhrnula noční košily a roztáhla nohy, tak mu říkám, aby mi ho tam strčil, že to budeme dělat jako dospělý. On mi tam vrazil ten jeho penis, protrhnul panenskou blánu, mě to sice děsně bolelo, ale vydržela jsem to. Druhý den jsme si koupily prezervativy a za ten týden co jsme na těch prázdnichách byli jsme souložili každý den. Za rok jsem již měla kluka, tak jsem neměla potřebu, ale s tím bratrancem jsme se tomu již několikrát smáli, že jsme byli si navzájem první milenci.

Antonín (Čt, 13. 4. 2023 - 17:04)

Mě také takto svedla starší sestřenice, souložili jsme několikrát spolu, já jsem ji jednou nedal pozor, souložili jsme bez kondomu a já se do ní udělal a ono se to chytlo a ona byla těhotná. Jelikož nejprv tomu nedávala zřetel a když šla k doktoru, tak již bylo pozdě na přerušení. Ocoství, ale zůstalo jen mezi námi. Ona řekla, že počala s neznámím. Máme spolu zdravou holku, ale sestřenice má svou rodinu, kde vychovává dceru za svobodna a společné děti. Je to tak asi nejlepší.

:) (Ne, 9. 4. 2023 - 16:04)

Je mi 13 a prcám se svoji sestřenicí(19) a sestrou (17) když rodiče nejsou doma tak chodíme po domě nahý skoro furt děláme trojiku všude a ze vším např. Ve sprše s kartáčkem který jim tam narvu ČP chvíli měníme teplotu vody s horké na ledovou je to příjemné nebo na stole s vibrátory a kostkou ledu na zchlazení . A holíme se navzájem oni mi holí péro a já zase jim kundičky. nejlepší je když řadiče třeba nejsou týden doma tak to nejdem ani do školy jenom prcáme a prcáme

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 16:04)

Tak to seš teda borec, co k tomu dodat...

:) (Ne, 9. 4. 2023 - 16:04)

Je mi 13 a prcám se svoji sestřenicí(19) a sestrou (17) když rodiče nejsou doma tak chodíme po domě nahý skoro furt děláme trojiku všude a ze vším např. Ve sprše s kartáčkem který jim tam narvu ČP chvíli měníme teplotu vody s horké na ledovou je to příjemné nebo na stole s vibrátory a kostkou ledu na zchlazení . A holíme se navzájem oni mi holí péro a já zase jim kundičky. nejlepší je když řadiče třeba nejsou týden doma tak to nejdem ani do školy jenom prcáme a prcáme

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 13:08)

Já si se setřenkama hrál jen na doktora. S tím nápadem vždy přišly sestřenky. Bylo tam všechno. Já je prstil oni honili mě i sem si lízal jejich pičky ale sex nebyl. To by teta nikdy nedovolila.

Reklama

Přidat komentář