Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

lolo (Po, 29. 6. 2015 - 00:06)

Aha, na to jsem zapomněl....Samozřejmě jděte pak do toho až po koule. Nic se nestane....#

Filip (Po, 29. 6. 2015 - 00:06)

je problém, že jste pod...Aha, na to jsem zapomněl. Takže až ji bude 15 tak mumuzeme ?

aki (So, 27. 6. 2015 - 22:06)

Je problém když jsme oba...je problém, že jste pod zákonem:)

Filip (So, 27. 6. 2015 - 21:06)

Je problém když jsme oba nadrženi ale máme strach? Je mi 15 a ji 13

Iva (Ne, 21. 6. 2015 - 12:06)

Na tom není nic divného....ty jsi asi taková popelnice, že.

Milan (Ne, 21. 6. 2015 - 10:06)

Víte sex se sestřenicí...Nejzajímavější na tom je ten počet minut.Fantazii se meze nekladou.

Péťa (Ne, 21. 6. 2015 - 10:06)

Já taky přišel o panictví se sestřenkou:-)Kurva to byly časy:-)

Jirka (Ne, 21. 6. 2015 - 09:06)

Víte sex se sestřenicí není špatný a není to ani incest když mi bylo a mé sestřenici 19 tak pŕijela na oslavu mého otce ona pila a potom odešla domů a mě řekl pojď se mnou ja řekl nejdu :) ale po chvíli jsem šel taky když jsem přišel slyšel jsem sprchu šel jsem do pokoje potom jsem šel za ní lehl jsem si vedle ní ona řekl hlaď mě podstatne info mela kalhoty a triko bez podprdy takže jsem jí hladil a po cca. 5 min jsem vyjel až pod prsa a pak jí šáhl na bradavku a ona jen si klidně.sáhni takže jsem hladil prsa po chvíli jsem zajel níže a sáhl jsem na klitoris a ona to myslíš váżně otočila se a roztahla více nohy zasunul jsem jí prst do vagíny pak.druhý chcilku jsem jí prstil než zvlha ucítil jsem to vyndal penis a ona ne ja proč ona.ho vzala do pusy a kouřila a řekla teď mi to udelej vzal jsem penis a přejíz děl jsem po vagíně pak jsem ho zasunul a ona vzdychla po chvíli mela orgasmus otočil jsem jí a dělal.jsme jí ze zadu do vagíny pak.jsem ho
vyndal a vystříkl jsem proud semene šli jsem do srpchy tam eště byhonila a ja ji sáhl na vagínu cca po 10 min přišli rodiče a my.si užili parádní.sex vždy když ke mně přijela měli jsem sex takhle.to šlo az.do mych 19

hmm (Po, 27. 4. 2015 - 12:04)

Parada, ja jsem taky...Jo,rodina je rodina...

Radka (Ne, 26. 4. 2015 - 19:04)

Na tom není nic divného. Mela jsem oba bratranky, oba se do mě vystříkali jako do první holky..

O. H. (Ne, 26. 4. 2015 - 18:04)

Sestřenice bývá vždycky... vždycky asi ne, první může být kdokoliv a nemusí to být s rodiny, třeba já měl 3 sousedky, spolužačky a než jsem se nadál, vše bylo jejich dílo, byl jsem odblaněn, začalo to nevinně hrou na doktora a skončilo to zasunutím do té správné dírky.

bratranec (Ne, 26. 4. 2015 - 12:04)

Sestřenice bývá vždycky ta první....

Mistr (Čt, 9. 4. 2015 - 13:04)

Sestřenice prijela k nám na chatu a je to fakt kočka divím se že nedelá modelku a když spala tak jsem jí prstil.. podle mě byla vzhuru věděla o tom chtěl bych to zažít znovu !

mirka (Út, 24. 3. 2015 - 11:03)

Ja se svym bratrancem ziji a je to ten nejlepsi chlap,co jsem kdy potkala.

sin (Út, 24. 3. 2015 - 07:03)

Se sestřenicí jsem nespal,...Sex bratranců se sestřenicemi je úplně běžný. Často jde o první zkušenost. I u mě. Ve čtrnácti jsme se líbali a mazlili, v patnácti poprvé rozhodila kopejtka... :)

Dan (Po, 23. 3. 2015 - 22:03)

S mojí sestřenicí jsem...Se sestřenicí jsem nespal, ale pravidelně mi ukazovala pipku a kozy. Občas jsem ji na ni sáhl, ale tím to skončilo.

Santana (Po, 23. 3. 2015 - 21:03)

S mojí sestřenicí jsem nespal,ale koukal jsem jí na kozy jako malej kluk zrovna v pubertě ,když se šla s kámoškou koupat do rybníka a postavil se mi.Pak přila její kamaráka a vyhonila mi ho rukou,já jí za to nabít cigaretu,ale ona prej že nekouří.

! (Po, 23. 3. 2015 - 21:03)

Úplný námět na román, dostat to do ruky pořádný spisovatel. Třeba Balžám.

Sex sesetrenici (Po, 23. 3. 2015 - 21:03)

Když mi bylo 15 spala u nás sestřenice 16 rodiče s jejimy rodiči odjeli pryč a ona přišla za mnou koukali jsme na horor a byla tam scéna se sexem a ona mi sáhla na penis a pak se omluvila .... Pak jsme se začali líbat a já ji sáhl do kalhotek a líbilo se ji to po chvíli jsem ucítil jak ma mokrou vaginu takže jsme si lehli a měli sex bylo to úžasný ale potom to ukončilo odstěhovala se do Brna a pak už jsem ji nevidel

Dave (Út, 10. 3. 2015 - 19:03)

jo taky mám zkušenost.Ona sváděla mě.Bylo mi 17 a jí 16.Nakonec to skončilo milováním.Toto jsme udržovali 2roky.Pak jsme i oba našli nové patnery se kterými máme rodiny.Ale vzpomínky jsou to nezapomenutelné :-)

Reklama

Přidat komentář