Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Anonym (Út, 28. 3. 2017 - 09:03)

Já se na to chystám. Se...Tak se letos v únoru stalo, že jsem za ní dojel, přespal u ní a dvakrát ji ojel.. Samozřejmě bez gumy s vystříkáním její kundičky, protože bere prášky. Bylo to úžasný, byla krásně mokrá a její kundička strašně úzká, svírala mě tak silně, že to jsem ještě nikdy nezažil. Taky jsem byl hend hotový, což mě trochu štve, ale časem, až si zvyknu na její těsnost, tak to bude lepší :-) Těším se na další příště, je to úžasná samička!

petr (St, 9. 5. 2018 - 18:05)

Se setřenicí máme sex často, mě je 17 jí 19 a super.
Dráždí mí bradavky, břicho a pupík a kolikrát než stihne nasadit šprcku tak sem vystříkanej a někdy si to užíváme super mrdec, většinou ona je aktivnější a leží na mě dokud se navystříkám.

Bratranec (Út, 8. 5. 2018 - 21:05)

Já jsem svou sestřenici poznal někdy v 45 letech. Jednou jsme si udělali víkend v jiném městě, penzion, výlety, procházky...a nekonečné noční milování. Bylo to skvělé

Honza (Pá, 20. 4. 2018 - 21:04)

Také se stalo...Rodinná...Ve štyryceti votěhotnět muže.

A jak je to dlouho, co ste spolu šukali?

Jarek (Pá, 20. 4. 2018 - 09:04)

Já mám poměrně dlouhodobý vztah ze sestřenicí, již od našich 15 let a trvá to dodnes. Nyní již několik let je vdaná a já ženatý, přesto se čas od času sejdeme, pohrajeme si a zavzpomínáme. Nakonec se stále přitahujeme, i když to trvá tak dlouho.

T. (Pá, 13. 4. 2018 - 15:04)

Já sex se sestřenicí nikdy neměl. Přišlo mi to divný. Ale když jsem k ní jezdil na prázniny, tak jsme si hráli na doktory. Bylo nám tak 12-13. Vyslekl jsem se před ní do naha a ona mě prohlížela, hlavně teda můj penis a varlata. Pak zase já ji. Pozvala si k tomu taky kamarádku, ale ta se styděla, tak se jen dívala. Byl jsem tehdy hodně vzrušenej, zvlášť když u toho byla ta kamarádka. Vystříkl jsem třeba i několikrát za sebou.

pepča (Čt, 5. 4. 2018 - 16:04)

Nechápu třeba aloise, že tu může napsat takovej nesmysl s voní pumpou či čím, vztah se sestřenicí mám taky a když můžeme tak si zašukáme, napíšu Vám něco o tom příště, bo je jaro

Beny (Pá, 9. 3. 2018 - 06:03)

Také se stalo...Rodinná oslava, sestřenka byla bez chlapa já bez ženy...dva zoufalci se asi potkali:-) Alkohol udělal své...Začalo to tím, že když se kolem mě protahovala ke stolu, vždycky si " náhodou" otřela prsama o mé záda( a že má teda pořádný) no a pak jsme usedli vedle sebe, probrali život od A-Z a když oslava skončila já se odebral k ni domu, aby jsme to všechno dořešili...a řešili jsme až do rána a i když je to věc za kterou se tak trochu stydím, nemůžu popřít, že to byla jedna z nejhezčích sexuálních zkušenností...Bylo to tak úchylný šukat sestřenici, že mi stál snad jako nikdy v životě a protože ona už nemohla otěhotnět tak i to finále, kdy jsem ji hezky vystříkal stálo za to...Nicméně...už nikdy více, ta morální kocovina byl fakt děsná...Jinak já 32, ona 40 let :-)

Tony (St, 7. 3. 2018 - 13:03)

Taky jsme šukávaly za mlada...Ahoj Babeto, pisla bys někdy na mail?

milan (St, 7. 3. 2018 - 12:03)

Parada, ja jsem taky...To jsi se měla,viď ?

Andrea (So, 24. 8. 2013 - 12:08)

Milovala sem se s bratránkem a jsme do sebe i zamilovaní..bydlíme od sebe daleko takže se moc nevídáme, ale přesto nás to k sobě táhne a dokonce uvažujeme, že utečeme a vezmeme se a i na dítě jsme pomýšleli. Dědičné chororby se u nas v rodině nevyskytují, ale naši otcové jsou dvojčata(dvouvaječná). Tak máme strach.. a hlavně jak to přijme rodina..pár přátel už to ví a zatím se k tomu staví OK.

Nikola (Ne, 18. 8. 2013 - 17:08)

Taky jsem souložila s bratrancem, bylo nám tenkrát 21. Přitahovali jsme se, od dětství jsme byli hodně spolu, hlavně o prázdninách. Spali jsme spolu asi půl roku, pak jsme toho nechali, neboť každý jsme si našli partnera. Ale spolu jsme se naučili téměř vše, byla u toho i legrace a neměli jsme zábrany. A lepší anál jsem od té doby nezažila. A ty experimenty s chutí spermatu - týdenní jahodová kůra apod. Puritáni všech zemí, polibte mi ... :-) Prostě na sexu s bratrancem nevidím nic špatného.

Mirka (St, 26. 8. 2015 - 10:08)

Je to již dávno ještě za totáče jsem jezdila na prázdniny k tetě na statek.Bydlel tam bratranec se kterým jsme si od mala hráli ale pak jak se náš věk blížil pubertálnímu přecházelo to v omakávání a polibky a hlazení až jednou o prázdninách jse rovnali ve stodole balíky a tam jsme se poprvé pomilovali sice nebylo to mic moc ale to odstartovalo naše milování.S přibývajícím věkem jsme se již vídali i každý víkend pod zástěrkou toho že pomáháme na statku.Trvalo to do naších devatenácti let,pak jsem si našla budoucího manžela a i on si našel partnerku a jsme s nimi dodnes ale byly to krásné léta.Když se sejdeme tak si na to zavzpomínáme ale jen my dva je to naše tajemství sama se divím že nás nikdo nikdy na slámě kde se naše hrátky odehrávaly nepřekvapil a ani neviděl.

Milan (Pá, 7. 8. 2015 - 16:08)

Taky spim se svou sestřenkou a oba sme spokojeni

jirka (Út, 7. 7. 2015 - 02:07)

Mam strašně rad svoji sestřenici furt si spolu píšeme ale mám strach ji to říct. Je to přece jenom rodina a už proto by nesouhlasila prosim jak ji to mám říct děkuji za odpovědi

vědecká stude z (Po, 6. 7. 2015 - 20:07)

Ukázalo se, že moskyti - největší přenašeči malárie, která zabije téměř milion lidí ročně - milují smradlavé ponožky, přestože chemicky vytvořené návnady jsou pro moskyty mnohem atraktivnější než lidské tělo (samozřejmě až do doby, kdy zjistí, že z návnady moc krve nevycucnou). Rozběhl se proto experiment, ve kterém vědci proti sobě poprvé postavili lidský pach a chemické návnady. Výsledky pokusu by mohly pomoci oblastem s velkým výskytem malárie.

Experiment přitom probíhá velice jednoduše. V každé ze tří vesnic byla umístěna jedna ze tří pastí - s chemickou návnadou, se špinavými ponožkami a s vlněnými ložkami do bot. Vědci pak jednoduše porovnají počet moskytů zabitých každou z metod.

Předchozí výzkumy ukázaly, že chemické návnady přitahují moskyty čtyřkrát lépe než lidské tělo. Pokud budou ponožky nebo vložky obdobně úspěšné (smyslem je, aby návnada přitahovala moskyty více než člověk), můžou tyto "přírodní" návnady významně zvýšit počet pastí, které jsou schopné lidi z chudých oblastí klást. Teoretický model ukazuje, že by špinavé ponožky mohly snížit výskyt malárie až o dvacet procent.

lolo (Po, 6. 7. 2015 - 18:07)

ja si mislim že incest hnus...Ty se napřed nauč pravopis. Teprve pak si hraj na chytrého. Sex se sestřenicí není incest. Musel bys šoustat se svou matkou, ségrou, babičkou. Incest znamená krvesmilstvo, Ty hlavo....

donys (Po, 6. 7. 2015 - 14:07)

ja si mislim že incest hnus ze sedtřemici je hnus to je to sami jako u segry do mě bila zabouchsna sestřenice chtěla to ale ja jsem řekl že ja to neudělam abi jsem se.vispal s někim z rodini fuj to radši se vispim s kamaradkou ze školy a vim že bi už šel do toho :-)

Lojza (Po, 29. 6. 2015 - 23:06)

A nebyla to Marnivá sestřenice? Jak kdysi zpíval pan Suchý?

Erik (Po, 29. 6. 2015 - 15:06)

Ahoj mám problém, mám strašně rad svoji sestřenici strašně mě pritahuje, ale mám strach se ji na to zeptat. Prosim radu

Reklama

Přidat komentář