Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Tonda wet (Út, 10. 1. 2023 - 06:01)

Já žiju s mamkou i když je mi 40 let a ona se na mě dívá jak se dělám v kombinéze a punčocháčích. Nakonec se do nich počurám a to je vyvrcholení. Pak mi to hodí do pračky a já se jdu umýt a pak mi nasadí plenu a punčocháče abych byl taky nějakou dobu čistý a nenapadlo mě zase se udělat a počurat

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 11:01)

Ty bundy co jsou dole pod námi se musí naklepat, jsou tak uválené, že se těžko samy vzpamatují.

Lukáš (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)

Já co jsem si koupil pánskou naf naf a to se v ní valím v posteli se většinou nafoukne sama. Na vintedu mám vyhlídnutou dámskou péřovou bundu Adidas s kapucí a páskem můžu si ji ve Vyškově osobně vyzvednout a večer si sní udělat dobře.

Tonda (Pá, 6. 1. 2023 - 23:01)

Já bohužel takový nejsem jak mě tu pořád někdo napadá a vydává se za mě je to ubožák že nemá co dělat a vydává se za ty lidi klidně mi napis na můj mail na [email protected]

Tonda (Pá, 6. 1. 2023 - 01:01)

a taky se rád v punčocháčích a kombinézách počurávám. V létě se v nich koupu a to si nejprve lehnu na břeh rybníka a pročúrám kombinézu a pak ležím a to schne a smrdí a taky hřeje a pak vlezu do vody a smyju to tak ze sebe i kombinézy. Strašně rád se počurávám i při spaní

Lukáš (Čt, 5. 1. 2023 - 23:01)

Co se týče fetišu na zimní oblečení ať se jedná o bundy nebo Kombinézy Tonda tu píše že chčije do kombinézy nebo jak jeho matka mu dává pleny pak pod stejným jménem napíše že zde na tomto fóru to nepíše on. Těžko říct jestli to píše on sám a pokaždé tvrdí něco jiného nebo skutečně se na jeho účet někdo baví a vydává se za něj ? Nebo je to Rozdvojená osobnost ? Těžko říct. Je pravdou že se tu můžu podepsat jakkoliv a můžu se vydávat za kohokoliv když se tu dá napsat bez registrace atd ale z druhé strany si říkám proč si tedy zrovna vybral Tondo tebe jako oběť a ne třeba mě nebo někoho jiného co tu píší jiní lidé ? A co se týče toho našeho fetišu na zimní péřové bundy a zimní kombinézy jak tedy Tonda uvádí svou matku která mu údajně dává ve 42 letech pleny jak pro mimino nebo jak se do ní chčije aj se do ní udělá pak ji šupne do pračky a veselé do práce ? Nebo jak to je ? No já třeba jsem se nikdy se svou úchylkou nesvěřil své matce co se týče bund či kombinéz nikdo z mé rodiny nebo mé okolí neví že mám nějaký fetiš nikdy jsem se nikomu nesvěřil a není důvod aby o tom kdokoliv věděl. Pokud někdo věděl že mám fetiš na zimní péřové bundy a zimní kombinézy tak zde na tomto fóru nebo na sex chatu jinak nikde a proč by někdo měl vědět že si to dělám s bundou nebo kombinézou z rodiny nebo někdo z mého okolí ? No protože by to nebylo nic příjemného když se jedná o citlivou věc je to tajemství které si sebou vezmu do hrobu říct o svém fetiši matce to musí být kurevská odvaha nebo svému okolí cizím lidem zesměšnit se aby vznikaly různé drby jaký jsem úchyl dovedu si to představit. Když si to dělám s bundou nebo kombinézou a chci aby mě někdo viděl tak už před někým kdo mě nezná samozřejmě před hezkou ženou dospělou holkou která neví jak se jmenují neví odkud jsem atd protože cizí ženská si může pomlouvat říkat co chce a komu chce nemá jméno příjmení adresu ani fotku či video prostě žádný důkaz. Tehdy v roce 1998 když mi bylo 13 let tak jsem jel v zimě na kole zhruba 20 km od svého bydliště do jedné vesnice kde mě nikdo neznal a nezná dodnes kde jsem jako 13 léty pobíhal ve sněhu před zhruba asi 20 a možná víc děcek a udělal se jedny holce na její zimní kombinézu tak jsem věděl proč před cizími a né před těmi co mě znají. Když už si hrát na neškodného úchyla který si to dělá s bundou tak před cizími. Dělat si to s bundou před někým v přírodě když jsem já nečekaně načapán a navíc je to takový adrenalinový sport a zvědavost reakce no z mých zkušeností záchvat smíchu ale většinou mladé holky některé ženský se pousmějí některé jdou nevšimnou si nebo vidí a jdou dál jak kdo samozřejmě se jedná se o místo na neoficiální nudistické pláži zvané olomoucké Poděbrady. Na nudistickou pláž chodím hlavně v zimě a tam když budu honit s bundou tak mě tam může políbit prdel a nikdo nic nemůže jen si dávat pozor na fotografování nebo na natáčení z mobilních telefonů.

Tonda (Pá, 6. 1. 2023 - 00:01)

Ahoj prosím kdo tu píše za mě to nevím ano mám rád od malička zimní kombinézy a oteplovacky líbí se mi jak to šustí a od puberty jsem je měl rád v posteli ale zkusil jsem to i ve vaně ale pleny nenosim vůbec a pise i věk bohužel je mi míň než tu uvádí ten co se vidava za mě a dost mě to štve jestli budeš chtít napsat pošli mi mail a uvidíš nejsem ten jak tu někdo o mě píše hovadiny

Lukáš (Pá, 6. 1. 2023 - 22:01)

A kolik ti je let ? Zveřejnit zde svůj email pro tebe nebo jiného je dost blbý může se stát že mi bude chodit email za druhým a čekat kdy nějaký zakomplexovaný kokot mi bude psát nebo posílat kraviny a nebo bůh ví co. Nerad dávám i své telefonní číslo natož email stačí když mi do emailu chodí kurvy a různé otravné reklamy a jak je známo všude se v různých diskuzích objeví nějaký ten zakomplexovaný debílek který jen uráží druhé. Ano mám rád také zimní hladké kombinézy a zimní péřové bundy ale to fakt za to nestojí lidí jsou různí a člověk nikdy neví. Jak říkám může se stát že nějaký debilové budou psát do emailu sračky posílat různá hovna a já mám po takovém hovadu pátrat kde abych mu rozkopal ksicht ?

Tonda (Čt, 5. 1. 2023 - 05:01)

každé ráno brzo vstávám
abych se počural a udělal do
kombinézy ve které spím a
pak ji vyperu a jdu do práce
ale máma mi dává plenu pro
jistotu

Tonda wet (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

já se strašně rád
počurávám do punčocháčů
a oteplovaček a v noci v
nich spím. Je mi sice 42 let
ale vzrušuje mě to. Někdy mi
máma dává pleny a já do ní čurám

Lukáš (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

Teď stejně nemám čas něco fotit a posílat. No myslím že jsme tu všichni uchylové aspoň podle ženských když si to děláme s bundama. Jinak toto fórum je i o zimních kombinezách já mám rád jak péřové bundy tak i zimní kombinézy. Zimní kombinézy z hladkého šusťáku ne jako ty dnešní hnusy je to tvrdý jak beton. Když mi bylo 13 let jak jsem tu psal a šukal jsem na holce její zimní kombinézu ležela zády mezi nohama to byla hlaďoučká kombinéza barevná lesklá s kapucí těch zimních kombinéz v devadesátých letech bylo super ale dnes je to jako bych šukal do drsného koberce nebo betonu. Nejvíc si to dělám s péřovkou škoda že nemám žádnou ženskou líbilo by se mi mít sex v bundách sem tam si půjčit bundu a dělat si sní dobře ale to by ženský nesměli být povrchní svině.

KM (St, 4. 1. 2023 - 13:01)

Fotky klidně dávejte komu chcete, ale s nějakým neutrálním pozadím a hlavně si vymažte obličej a exif data. Pak nic nehrozí.

Tonda (St, 4. 1. 2023 - 07:01)

Bohužel se nepocuravam ani plenky nenosim jediné co nosím jsou punčocháče a zimní kombinézy a oteplovacky a mikinu to je vše vyhledávám fóra kde se nosí zimní kombinézy a oteplovacky

Tonda (St, 4. 1. 2023 - 05:01)

Ahoj já nikde žádné fotky cizi fotky nezveřejňují nevím kdo to tu píše a dost mě začíná štvát a pořád tu někdo píše a vydává se pořád za mě běž stím do háje jestli chceš pošli mi mail luky a můžem si psát jestli chceš

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 06:01)

Protože lezeš na fóra a furt píšeš o tom svým pochcávaní a spaní v kombinézách a loudíš fotky. A to jsou i fóra která s tím nesouvisí. Tebe by měli nabalit do svěrací kazajky a někam zavřít

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 02:01)

viz Tonda na diskusi Svazování partnera -- Já se v kombinéze i
počurávám a ještě mám
punčocháče. Je to vzrušující
a pak se v tom udělám. V
noci spím a čurám do
kombinézy a ten smrádek a schnutí vzrušuje. Je mi teda
42 let. Někdy mi máma dává
na spaní pleny --- je to dobytek a na doktorce jeden z nej uchylů

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 02:01)

Tondovi nic neposílejte. Je to uchyl a fotky vaše pak dává na svůj facebook

Lukáš (Út, 3. 1. 2023 - 22:01)

Neber si to špatně myslím to v dobrém. Je nebezpečný dávat fotky na internet sice fotka v zimní kombinéze nic neznamená tady je to ele !!!

Tonda (Ne, 1. 1. 2023 - 08:01)

Ahoj já mám taky hodně zimních kombinez líbí se ti to od malička chtěl bych se zeptat co máš rád v nich

Lukáš (Ne, 1. 1. 2023 - 18:01)

Co mám rád na zimní kombinéze ? Když je na postavě a je stáhnuta páskem jak je vytvarovaná a ten šustivý zvuk líbí se mi to hlavně na krásných ženských. Když takovou kombinézu mám na sobě a vyjdu v ní do sněhu ven a jdu do přírody tak samozřejmě je to jiný kafe než péřová bunda a když jsem v takové přírodě sám a je čistý vzduch tak si vysvleču kombinézu takzvaně úplně donaha tu vysvlečenou kombinézu zapnu a dám mezi nohy a dělám si sní dobře stejně jako u péřových bund. Lepší je takovou zimní kombinézu ošukat na nějaké postavě na nějaké hezké ženě ale dnes už ty kombinézy na ženských vidět nejsou vlastně na nikom málo kdo má na sobě zimní kombinézu protože vidět to na někom je vzácnost. Přál bych si se vrátit do devadesátých let třeba 1998 kdy mi bylo 13 let a mohl si z opakovat ošukat nějaké holce zimní kombinézu jako kdysi před holkama které mě neznali neexistovaly dotykové telefony s internetem sociální sítě atd. To je nezapomenutelný zážitek pamatuji si jak jsem jel někam do prdele a tam byl takový lesík s kopcem v přírodě keře a z hrubá asi dvacet děcek holky kluci a podotýkám mě bylo 13 let aby tu nějaký šulin z toho nedělal současnost a nedělal že mě pedofila. Zkrátka jsem tehdy přijel na to místo samozřejmě jsem to musel promyslet co a jak to udělám byl jsem i nervózní pak jsem se vysvlékl úplně donaha nazul si boty a vyšel jsem ven z rynzalu nebo jak to nazvat a udělal jsem si procházku jak mě viděli takový smích holky kluci do hromady se to seběhlo jako supy samozřejmě mi stál pár holek mi zády ležela mezi nohama a když na pytli jsem se zklouznul dolů se třema holkama jak jsme byly dole jsem začal ty holce šukat kombinézu až jsem se udělal sněhem jsem utřel mrdku a Kombinéza byla stejně mokrá od sněhu ale ten záchvat smíchu jaký tam panoval nezapomenu no pak jsem se obleknul ale horší bylo z tama odejít aby mě nepronásledovali chtěli abych znovu běhal nahý měli z toho samozřejmě prdel.

Reklama

Přidat komentář