Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Os.Bóďa76, (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

Tak teď to na péřovky je, ten nepříjemný vítr byl dost studený. Příští týden, ještě určitě v péřovce a oteplovačkách. Koupil jsem si v Lídlu levně a líbí se mi.

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

Bóďo 76, mě se z Lidlu nic nelíbí, je to tam všechno rozházené vypadá to staré i ty materiály jak ležáky do sekáče. Ale nic proti ničemu každý má jiný vkus co je pro někoho IN. pro druhého šunt.

Tonda.wet (Út, 26. 7. 2022 - 13:07)

Tohle bohužel jsem nepsal tohle vážně není moje tu píše někdo jiný vydává se za mě nějaký debyl

Tonda.wet (Út, 26. 7. 2022 - 08:07)

Tak už jsem venku v zimní kombinéze a fouká vítr tak mám čepici a šálu a punčocháče a v batohu mám pleny na přebalení.

Tonda.wet (Po, 18. 7. 2022 - 21:07)

Zdravím já měl dnes na přírodním koupališti zimni kombinézu mě se to ve vodě pomalu prosakuje ale pak to je ve vodě teplý jak je to prisate na těle

LH (Ne, 17. 7. 2022 - 14:07)

Něco jsem si tady přečetl a asi nejsme s přítelkyní jediní blázni v péřovkách. Koupili jsme si asi tak před čtyřmi roky péřové bundy Nuptse od The north face a nákup byl spojen dohadováním spolu, jaké velikosti koupit, barva byla hned jasná, že bude černá. Přítelkyně chtěla dámskou L, ale nosí moje mikiny, takže nakonec ustoupila na XL a já si koupil pánskou L. Hned jak dorazily, tak jsme je vyzkoušely, ale byly větší, ono jasně, já jen v kraťasech a přítelkyně v tričku. Přítelkyně byla dost zklamaná, ale říkám ji, že přes mikinu v zimě bude skvělá, kupovali jsme je v létě. Tak jsem ji řekl, ať sundá tričko a oblékne si bundu jen tak, no parádní pohled. Říkám ji, dáme sex v bundách? Ona že jo a vrazila mě do ruky šlehačku ve spreji. Ty bundy potom vypadaly. Potom mě zatáhla do koupelny, natočila vanu vodou a přidala pěnu. Prohlásila, že ty bundy musíme nějak vyčistit a sex pokračoval ve vaně. Nějak prostě začala vše řídit přítelkyně. Bundy se daly uschnout s výsledkem samý flek. Přítelkyně na to řekla, že když viděla, jak jsem při sexu v bundách lepší a jí se to taky líbilo, tak že je nemá cenu až tak čistit, když si to zase zopákneme. Tenkrát jsme hned koupili další dvě a hned šly také do akce. Dnes jich máme 16 a používáme je stále k sexu a do postele, v zimě na normální nošení.

Tak jsem (Ne, 10. 7. 2022 - 03:07)

Tak jsem do vzpomněl na jednu příhodu někdy z devadesátých let, kdy jsem byli ještě mladý a krásný. Doufám, že to nikdo nebude brát jako propagaci násilí nebo týrání, ale ještě v té době byl častým výchovným prostředkem výprask. Kolikrát si holky, stěžovaly že doma byly bité. Nejvíc prý řemenem ale i rákoskou nebo prutem. A když byl mráz tak přes ty jejich holčičí zimní bundy. Jednou když jsem doprovázel spolužačku která musela rodiče něčím strašně naštvat to byl tanec u nich doma! Když vylezl táta na chodbu, holka se sama už ohnula přes lavičku co tam měli a čekala než si táta donesl takovej dlouhej a silnej prut. Ona začala fňukat a prosit ať jí napráská ale přes bundu. Takovou červenou naducanou a dlouhou. Dostala tehdy přede mnou asi 30 ran tím prutem. A jak to bylo slyšet po tý chodbě. Švihnutí a práskutí do tý šustivý látky slyším ještě teď!

Hakl (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Jo!!!

Tak jsem (Ne, 10. 7. 2022 - 21:07)

Z tý seřezaný školačky teď bude sexy dáma okolo čtyřicítky. A ta červená holčičí bunda by jí teď určitě slušela ještě víc. Vzít tak znovu do ruky rákosku....

Hakl (Ne, 10. 7. 2022 - 15:07)

Jo!!!

Jarous (St, 6. 7. 2022 - 09:07)

Ahoj jsem z plzeňského kraje a rád bundy kabáty hledám někoho kdo to taky rád z okolí na setkávání a předávání třeba skutečnosti jestli budeš chtít napiš na [email protected]

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Co to hulíte za matroš? Pochlubte se, takové blbosti psát, to musí být skvělý rauš.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Bohdana- Bóďu76 ,jsem včera potkal...matko tvoje jméno ani nicky psát nebudu ,máš jich nekonečno--- ty jsi ho pochovala za živa.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Bóďa je mrtev ( Covid).

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 14:07)

Tohle by bylo něco nádherného: Louis Vuitton METALLIC SUNSET MOUNTAIN PUFFER JACKET. Hlavně ta cena je "lidová". Tu bundu navléknout na tu moji babu, to by se šukalo a stříkalo.

Bouše (Pá, 1. 7. 2022 - 12:07)

Tak co Toníku, je ti zima? Venku 35 ve stínu. To je na flanelovou košili s punčocháči a laclem a na to kombinézu, šálu a čepicu ! Pošli fotku !

Tonda.wet (Čt, 30. 6. 2022 - 17:06)

Zdravím je tohle vymislene ano koupu se v zimní kombinéze je ve vodě lepší než neopren mám po něm vyrážku a tohle ve vodě taky hřeje a nadnasi ale dobře se vni plave

Bouše - Tonda wet (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

Tak toto je Tonda wet - http://imgway.cz/s/8V7o . Toníku a proč máš tu čepici, šálu a rukavice? Toto je prostě fetiš, úchylka. Nemá to nic společného s nějakou nemocí. Tak to alespoň přiznej.

Tonda.wet (St, 29. 6. 2022 - 19:06)

Zdravím bouse toto byla sázka kterou jsem vyhrál ale koupání v zimní kombinéze je hodně příjemné škoda je ze žádnou nemáte na vyzkoušení ve vodě

Reklama

Přidat komentář