Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Tonda.wet (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

Zdravím já bohužel mít džíny nemůžu ze zdravotních důvodů nebo něco podobného já můžu oteplovačky takové ty vysoké co chrání záda a mikinu s kapucí bez zipu ale bavlněné nebo zimní kombinézy moc děkuji minulý týden jsem vlezl na prirodnim koupališti v zimní kombinéze do vody bylo to hodně příjemné jak mě pomalu obepíná la a pomalu to prosakovalo do ní a byla příjemná na těle když byla celá pod vodou a nadnasela mě nad vodou

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 15:06)

Včera po příchodu domů jsem natáhl džíny a péřovku a šup do vody, pěkně se zchladit a relaxovat.

Tonda. wet (Ne, 19. 6. 2022 - 15:06)

Já je nikam dávat nebudu rád bych viděl jak se někdo koupe v zimním oblečení

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 11:06)

Mám péřové bundy, tenké a tlusté a k nim péřové kalhoty. Do vany nebo bazénu perfektní. Kombinézy zase nemusím.

Tonda.wet (Po, 13. 6. 2022 - 16:06)

Ahoj jaké to je na koupání chtěl bych se ti zeptat co to udělá ve vodě jestli máš nějaké fotky moc děkuji

Návštěvník (Po, 13. 6. 2022 - 23:06)

Stanou se z toho všeho po promočení nadměrné a dlouhé šusťáky.

Tonda.wet (Út, 14. 6. 2022 - 11:06)

Zdravím jak se to chová ve vodě ty péřové oblečení nedokážu si to představit než se to promočí já co mám tak mívám na koupání klasické oteplovacky a zimní kombinézy když tak mi napiš na [email protected]

Návštěvník (Út, 14. 6. 2022 - 14:06)

Zkus si to a sám uvidíš tu nádheru.

Tonda.wet (Út, 14. 6. 2022 - 19:06)

Ahoj bohužel nemám nic péřove ho co ty kalhoty dělají ve vodě když tam jdes pomalu do vody

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 11:06)

Protože jsou dole stažené, ne až tak na těsno, tak jim nezbývá nic jiného, než přijmout to, že budou promočené, jinak by vše rádo plavalo, než se promočí. Tak si péřové kalhoty a bundu kup a uvidíš tu nádheru na vlastní oči. Skvělé oblečení do vody. Ty tenké péřovky nejsou taková zábava, ale zase rychle uschnou.

Tonda.wet (Ne, 19. 6. 2022 - 14:06)

Ahoj kde se dají koupit když tak [email protected] nemáš nějaký fotky v nich moc děkuji

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 15:06)

Koukni na Vinted, ceny v pohodě oproti eshopům. Fotky rozhodně nezveřejním, nejsem manekýn.

Tonda.wet (Ne, 19. 6. 2022 - 15:06)

Hodně rád bych pokecal soukromě otom

Tonda.wet (Po, 13. 6. 2022 - 10:06)

Ahojky já kombinézy kupují buď na vintedu nebo na marketplace mám takové ty klasické hodně rád je nosím od malička stalo se mi několikrát že jsem se pocural a pak jsem se v tom i vzrusil jako malej jsem měl klasické oteplovacky a vlezl jsem vnich do vany a pak jsem si je vzal do spaní potají a byli příjemný na těle od té doby se mi to líbí hodně rád se koupu v zimním oblečení

Mončes (Pá, 10. 6. 2022 - 12:06)

co se týče jakéhokoliv oblečení doporučuji www.zoot.cz navíc objednala jsem ze zootu boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

Návštěvník (Pá, 10. 6. 2022 - 19:06)

Jo, s těmi slevami se vždy snaží zaplácnout ty jejich chyby a tím vlastně oblbují, aby si tam zase lidi něco koupili. Jenže kdo se má nestále jebat s tím vracením.

Mončes (Pá, 10. 6. 2022 - 12:06)

co se týče jakéhokoliv oblečení doporučuji www.zoot.cz navíc objednala jsem ze zootu boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

Zdeněk (Ne, 29. 5. 2022 - 22:05)

Mě vzrušuje nošení lacláčů a kšand. Nosím pořád. Kšandy nejraději na knoflíky

Tonda.wet (Po, 30. 5. 2022 - 08:05)

Ahoj já nejraději nosím oteplovačky a zimní kombinezy jsou hodně příjemný na těle líbí se mi jak to klouže vzalo mě to už od školky ale nejvíc když mi bylo asi ve třinácti cítil jsem takový zvláštní pocit v těle a na jednou se mi to stalo že jsem si do nich vystrik

Tonda wet (Ne, 29. 5. 2022 - 20:05)

Ahoj já bohužel nemám žádné zimní péřovky nemám klasické zimní kombinézy stalo se vám někdy že jste se vzrusily ve vodě v zimním oblečení

Reklama

Přidat komentář