Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Adel (Po, 27. 9. 2021 - 16:09)

To zní dobre třeba ja jsem když bylo vedro v srpnu jsem si oblékla na sebe nejvíce vrstev peroveho oblečení. Začala jsem perovvyma oteplovakama a vestou. Pak jsem si nandala kapuci u vesty a utahla. Pak jsem si pres to vzala perovou bundu a udělala stejný proces s kapuci už při druhé kapuci jsem cítila jak se mi potí vlasy. Pak mě a přítele najednou napadlo vylepšení abych si to lépe užila a nenamocila slinama oblečení řekla jsem mu ať dojde pro stříbrnou pasku pak mi zalepil pusu a omotal pasku kolem hlavy. Pak jsem si nandala perovou kuklu a kapuce. Pak jsem si vzala perovou kombinezu zapla a nandala kapuci a utahla už jsem se skoro nemohla hnout byla jsem jak michelin panáček. Pres to jsem ještě dala perovy kabát utahla kapuci zapla. Pak jsem vzala cryofixbsg od parkasite vlezla si do nej a zapla ho po krk. Pak mi přítel utahl na hodně pevno pásky na pytli které mě stahovaly ruce a nohy k tělu. Pak s přáním at se krásné ohřeju mi dopl cryofixbag az nahoru ze jsem viděla jen tmu byla jsem jako mumie. Pak mě zvedl a dal do peroveho spacaku ten zapl utahl a ja byla úplně bezmocna. Takto jsem byla půl dne. Nebylo nebezpečné mít pri tom zalepenou pusu?

Spankbob (So, 25. 9. 2021 - 22:09)

To bude věc náhody. Ale je moc hezký, že máš kámošku, která je tak ochotná a spolupracuje. A jak si jí řekla o svojí libůstce? Takový svůj "comming out?"

Adel (Ne, 26. 9. 2021 - 22:09)

Normálně ze se mi tento tip oblečení líbí a ona to pochopila. Třeba si pamatuju že jsem cele léto bez ohledu na počasí nosila perove oteplovaky a perovy kabát nebo bundu podle toho co jsem si zrovna vybrala ona v te kolekci má všechno od parkasite. Nejlepší byly ty pohledy. Ráno v létě decemtni 16 stupňů všichni v tricku a dzinach a ja šustici v perovych oteplovakach a v perove bunde a s kapuci na hlavě bylo pohodlně:

Adel (Ne, 26. 9. 2021 - 22:09)

Normálně ze se mi tento tip oblečení líbí a ona to pochopila. Třeba si pamatuju že jsem cele léto bez ohledu na počasí nosila perove oteplovaky a perovy kabát nebo bundu podle toho co jsem si zrovna vybrala ona v te kolekci má všechno od parkasite. Nejlepší byly ty pohledy. Ráno v létě decemtni 16 stupňů všichni v tricku a dzinach a ja šustici v perovych oteplovakach a v perove bunde a s kapuci na hlavě bylo pohodlně:

Pavel TNF (St, 22. 9. 2021 - 13:09)

Údajně má být pořádná zima, ta připravit péřovky, ať jsou v pohotovosti.

Spankbob (Ne, 19. 9. 2021 - 09:09)

Tak je jasný, že když se něco používá při tvrdým sexu, tak se stane, že se to poničí. Když si taková čtyřicítka nechá napráskat řemenem přes zadek někde venku, tak se opravdu rozjede tak že nevidí a neslyší. A to se snadno stane, že ta bunda někde ve švu prostě povolí. Jelita nevadí, ale někdy se to prostě nechtěně přežene že i ta slzička může ukápnout.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

Zkoušelo se bez ohledu na cokoliv a ty Nuptse od TNF vydrží a to i když má orgasmus a rozerve mikinu, bunda drží. Jinak do nich holky vytečou, tak jsou mokré a nebo ode mě postříkané, ale to zase tolik nevadí, tohle se vyčistí a usuší. No a jak jsme do těch našich her zatáhli i kamarádku té mojí kočky, tak ta hrozně miluje klasické bomber bundy, naučila to i tu moji a když si ji na sobě nechala a měla připínák a dostala tu moji do orgasmu, tak ji bundu rozervala, asi moc pevné nejsou. Jeli ale dál, bylo to oběma jedno, ono i tak se občas něco rozerve, trička jsou běžně, mikiny, džínové bundy, džíny, hlavně v rozkroku. Když se na to vlítne a nečeká se na svlíkání, tak je většinou zle, záleží na nadrženosti a chutí, někdy se normálně vzájemně svlíkneme a někdy na to jdeme zostra a hrubou silou.

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 19:09)

Tak já toho muže znám, kdysi přispíval do turistika. -z. Články a krásnými snímkami. Věnuje se cestovatelstvím a focení. Jo a v lidluPrávě je na dovolené redarde, to dobře víš. Ostatním doporučuji nahlédnout na jeho profil na fcb. A v Lidlu nenakupuje. :)

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 16:09)

Píšeš si sám se sebou to tě tam dlouho nedrželi.

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 16:09)

To sotva tam nechodíš.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 17:09)

Hezčí je zacákaná od sperma a když na ní zaschne, tak ty fleky jsou nádhera pohledět. Na lesklé černé jsou fleky hezky vidět. Už na ně holkám stříkám šestý den a vypadají luxusně. Při sexu prostě tu dávku schytají, pokud to nepustím do nich. A když ještě pro lepší zábavu použijeme šlehačku, tak vypadají ještě líp. Nebo si holky hrají se stříkacím penisem, s ním je taky sranda a to všichni hezky vypadáme. Ty péřovky máme na vyřádění se při sexu a tak podle toho i vypadají, ven chodíme většinou v čistých.

wt (St, 15. 9. 2021 - 06:09)

Souhlasím. Holka v lesklé péřovce je pro mne sexy, ale není nic horšího, než když ta péřovka je zasmrádlá...

Spankbob (St, 15. 9. 2021 - 23:09)

To jednoznačně. Ale pamatuji si, že moje partnerka měla po jednom dost velkém výprasku na bílé zimní bundě šmouhy od prutu, kterým tenkrát
dostala.

Spankbob (Út, 14. 9. 2021 - 20:09)

Pocákaný s fleky...... No fuj teda. Když fetish-cosplay hraní tak to musí být hezky čistý a navoněný. Všechno.

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 11:09)

Ještě abych dodal, tak sex se má užívat a ne se koukat a hlídat, kam co vystříkne a vyteče. Nám je tohle naprosto jedno a postříkané bundy nebo mokré, jak do nich vyteče jsou běžná a normální věc, když šukáš v kupě bund. Kdyby jsme se neudělali, tak je asi něco špatně. A když si vezmeme na pomoc šlehačku, tak to už neuhlídáš vůbec nic a ani nám o to nejde, něco hlídat. Prostě odvaz a zábava na plno.

Janek (Ne, 23. 1. 2022 - 09:01)

Nechceš někdy vyfotit jak to u vás vypadá po akci? Špinavé a mokré péřovky jsou moje gusto.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 10:09)

Bundy jsou doma a holky v těch krátkých lesklých černých vypadají hezky. Hned jsme všechno co přišlo hodili do postele a pěkně rozváleli a poladili při sexu. Ty dvě černé pocákané s fleky vypadají dobře. Jsem zvědavý co ty dvě zase ještě koupí.

John anonym (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

Zkusili jste někdy kombinaci perove kombinézy a pláštěnky? Já totiž včera byl jako vždy oblečený ve své kombinéze a krásné zakukleny kapucí. Mě chytl nápad. Rozepl jsem zip a sundal kombinézu. Pak jsem si vzal perove oteplovaky s laclem perovou vestu perovou bundu. Pak jsem přes tohle hodil perovou kombinezu co jsem měl. Už jsem byl hodně nabalenej ale ještě jsem nekoncil. Vzal jsem si perovy kabát a přes něj jsem si vzal PVC pláštěnku na zip jako kabát. Pak jsem všechno zapl ke krku nandal kapuce a sel jsem pokračovat ve sledování filmů. Myslim že tohle je nejlepší kombinace.

Pavel TNF (So, 4. 9. 2021 - 18:09)

Nezkoušel, když už tak jedině pod péřovou bundu, ale mám jen bundu do deště. A proč pod péřovku? Protože přes ní bych ji nenatáhl, nebo pokud jo, bylo by to děsně narvané. A nakonec je hezké, když péřovka promokne.

John anonym (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

Zkusili jste někdy kombinaci perove kombinézy a pláštěnky? Já totiž včera byl jako vždy oblečený ve své kombinéze a krásné zakukleny kapucí. Mě chytl nápad. Rozepl jsem zip a sundal kombinézu. Pak jsem si vzal perove oteplovaky s laclem perovou vestu perovou bundu. Pak jsem přes tohle hodil perovou kombinezu co jsem měl. Už jsem byl hodně nabalenej ale ještě jsem nekoncil. Vzal jsem si perovy kabát a přes něj jsem si vzal PVC pláštěnku na zip jako kabát. Pak jsem všechno zapl ke krku nandal kapuce a sel jsem pokračovat ve sledování filmů. Myslim že tohle je nejlepší kombinace.

Reklama

Přidat komentář