Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Lukáš (Ne, 23. 1. 2022 - 04:01)

Také mám radši ty tlusté bundy ale s páskem nevypadají špatně tedy záleží jak která. Je pravdou že některé holky nosí samé hrůzy kabáty plátěné bundy uplé a podobné málo která má na sobě péřovku. V devadesátých letech to byli aspoň bundy né jako dnes když byl sníh tak i zimní kombinézy se nosily a dnes ? Taky hnus.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Mě 13 letý pubescent z příbuzenstva řekl, že v těch péřovkách do pasu vypadám divně a trapně a že bych si měl koupit kabát. On nosí ten dlouhý šosatý pytel a není sám. Ten pytel je tak těžký, že se jim v tom chce chodit. Péřovku by na sebe nikdy nevzal. Svět se zbláznil a je jiný, co bylo hezké je pro dnešní pomatence hnus. Hlavně koukat, co je teď trendy a IN.

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 11:01)

Tak nám přibyly 3 černé lesklé bundy Adidas TYSHAWN PUFF, ale proč nemají kapuci. Všechny stejné, pánská velikost XL. Mě je větší a holkám veliká, ale vypadá na nich hezky. Máme zavedenou UNI módu, kromě pánských péřovek i pánské mikiny s kapucí XXL velikost a pánská trička. Vždy se koupí 3 kusy. Holky mají velikost L nebo XL v dámském, nemají moc rády narvané věci a tak kupují pánské. Džíny ty ovšem zase co nejvíc těsné, volné by na sebe nevzaly. Džíny nosím tedy zase spíš ty jejich, taky nesnáším volné.

F45 (Ne, 26. 12. 2021 - 13:12)

Givi

Karel (So, 25. 12. 2021 - 08:12)

Ok

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Tak nám přibylo zase pár bund. Ta moje kočička a kamarádka-milenka zase nedávno nakupovaly a sešily z nich přednožku k posteli. Prý aby se vylézalo do měkoučkého. A ono je fakt příjemné zabořit nohy do péřovek. Jsou dvě vrstvy, bunda a na ní vesta. Na každé straně postele čtyři kusy. Ještě nám přibylo pár kusů péřovek s kapucí a s kožíškem do postele a nádherně se v nich vyválíme, zašukáme a vyspíme. Co jiného je potřeba k potěšeni, stačí kupa péřovek a pohled na ty moje dvě nahé krásky jen v péřovkách a pěkně se s holkami v péřovkách pomilovat. Ještě máme péřové kalhoty, holky do nich udělaly díry se zipem a tak je nemusíme na sex svlékat. Sice jsou v těch místech mokré, ale kdo by to řešil. Squirt taky neřešíme, kam to stříká. Kamarádka, neboli naše milenka u nás už bydlí na stálo, tak je o to veseleji.

s (Út, 23. 11. 2021 - 16:11)

Naf Naf se občas ukážou na ebay.fr dej "Naf Naf doudoune" a není problém. Vinted jsem zkoušel ale žádný mezinárodní nákup nejde a ani to neplánujou.

Lukáš (Út, 16. 11. 2021 - 08:11)

Už od mala mě vzrušují hladké bundy čím tlustší hladší tím víc pro mě sexy. Nevím jak to popsat ten pocit když si dám péřovku mezi nohy a když taková bunda má i kapuci Jak příjemně klouže na nahým těle a ten zvuk jak šustí a závěr ten orgasmus s výstřikem to je takový orgasmus prostě že ten Caban lechtá dost kurevsky příjemně. Já bych se rád sešel a vyřádil na bundách ale mám rád ženskou společnost s chlapem bych si připadal jako buzík leda kdyby tam byly i ženy. Jsem z olomouckého kraje a většinou když jsem se s jedním borcem domlouval že bych mohl přijet že bude mít kámošky ale třista km to se mě fakt nechce protože nemám jistotu že by dotyčný mohl na mě čekat a zbytečně projedu prachy kdyby to byl Olomouc Brno Prostějov Kroměříž atd tak by nebyl problém ale nechce se mi jezdit zbytečně daleko. Samozřejmě mám také rád zimní kombinézy samozřejmě také když jsou hladké tak jako bundy. No a zajímalo by mě máte někdo zkušenosti s francouzským vinted ? Viděl jsem tam péřovky značky naf naf nevíte jak funguje obchod posílají zásilky do ČR ? V českém vintedu nemůžu sehnat péřovku naf naf.

Návštěvník (St, 10. 11. 2021 - 09:11)

Boda je mrtev :'( Covid.

Pavel TNF (Ne, 7. 11. 2021 - 15:11)

Mě se líbí, jak je ten péřový kabát dlouhý a když v něm jdu, tak se někdy i dotkne země. Prošel jsem kaluží a dole byl ve vodě a schválně jsem chodil blátem a jak jsem se trochu bořil, tak jsem ho tahal po tom blátě. Vypadá dole skvěle, ta chuť se v něm v tom blátě vyválet, musel jsem vydržet, už není kdo ví jak teplo. Určitě ho ale postupně zastříkám a bude místo lesklé černé hezky hnědý.

Gemini (St, 3. 11. 2021 - 13:11)

.... hmmm ... heeezkýýý
https://en.argentumfashion.com/

huhulák (Ne, 7. 11. 2021 - 13:11)

Na můj vkus poněkud kurví kroje. :o(

Pavel TNF (Čt, 4. 11. 2021 - 14:11)

Nádherné. Podobný mám SUPER MAXI ZIPPER SUPREME COAT 135 CM. Dlouhý jako tenhle SUPER MAXI BLACK PUFFER COAT, pěkně až těsně nad zem. Vodu a bláto neřeším a hezky jsem ho zajel a je pěkně ohozený blátem.

Pavel TNF (St, 13. 10. 2021 - 17:10)

Koupil jsem si dlouhý černý péřový kabát s kapucí a kožešinovým lemem. Už se těším až dorazí a vyrazím v něm na 4kolce do terénu.

Spankbob (So, 9. 10. 2021 - 11:10)

To je hezký. Ale bohužel je to všechno o náhodě jak píšeš.

Spankbob (St, 6. 10. 2021 - 16:10)

Tak mě napadlo, že pochválit nějáké slečně nebo dámě její sexy hadříky (bundu, kozačky, legíny atd.) může být super začátek balící konverzace, dámy co myslíte?

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 18:10)

Jo a zažalují tě za sexuální obtěžování ty harašile.

Návštěvník (St, 6. 10. 2021 - 22:10)

Takový pí*oviny Made in USA tu naštěstí nefrčí. Ale taky názor.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 19:10)

Jen aby ses jednou nedivil.

Spankbob (Pá, 8. 10. 2021 - 10:10)

To oslovení je docela dobrej nápad. A v důsledku je jedno, proč dámu oslovíte. Jestli je to díky pejskovi, účesu, oblečení, nebo příležitosti. Obvinit z obtěžování vás muže kdokoliv a kdekoliv. Ale je pravděpodobnější, že to udělá tlustá stará a mrzutá kolegyně, než sebevědomá šelma, který pozornost a dvoření dělá dobře. A kdo se tak bojí, a´t radši konverzuje s vyžranými důchodkyněmi v Kauflandu o vaření !!!

Reklama

Přidat komentář