Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Návštěvník (Pá, 8. 10. 2021 - 15:10)

Ano, musíš si dobře vybrat. V práci máme taky bohužel kupu blbek a jen dvě jsou skvělé a radši jdou do chlapského kolektivu a v pohodě se nechají pohladit, rádi se líbají a vůbec jsou v dost věcech odvázané. To si mě dokonce sedla obkročmo na klín a dala francouzáka, když jsem měl narozeniny, až se mi z toho postavil. Jasně že to cítila a víc se přitiskla. Měl jsem potom strach, aby to někdo nenaprášil moji přítelkyni. Zatím OK. Od té události si mě ale víc všímá a asi by chtěla sex, podle toho co naznačuje. Když jsem ji prozradil, jak miluju péřovky, tak za dva dny přišla v takové nádherné krátké černé lesklé naducané bundičce s kapucí a kožíškem na kapuci, že bych po ní hned skočil a šli bychom na to. Kdepak ji asi sehnala? Ženské mají všechno tak krásné, jen chtít a oblíct se tak.

Návštěvník (Ne, 3. 10. 2021 - 10:10)

Zničení? Patří to k tomu. Nám se líbí péřové bundy Nuptse anebo něco podobného bomber stylu, tj. krátké bundičky, oteplováky ne i když máme koupené péřové kalhoty, ale ty nás tolik neberou. Já s přítelkyní a kamarádkou přítelkyně preferujeme skinny džíny, krátká malá trička, mikiny s kapucí, džínové bundy, klasické bomber bundy a péřové bundy nebo u holek spíš bundičky a pěkně kapuci s kožešinovým lemem, to je prostě hezké, k tomu sportovní boty a nebo, to jsem je přesvědčil a kupodivu nebyla ani jedna proti, vysoké kozačky nad kolena na jehlách. Jen nastává problém při sexu, když má ty vysoké kozačky, tak jak do ní a vyřeší to jedině úprava džín nůžkami v rozkroku. K tomu hrátky s olejíčkem a nebo se šlehačkou a po vydovádění je co čistit a džíny se nechají na příště, pokud ovšem nenastane situace, že má na sobě nové, tak se opět opakuje akce s nůžkami a tak se nám džíny s dírou v rozkroku pěkně vrší. Roztržené tričko je asi normální a roztrhnout mikinu se taky podaří, nebo je upravím nůžkami. Bomber bundy toho zase až tak moc taky nevydrží, taky si je na sebe vezmeme na hrátky. Holky takhle oblečené vlezou i do postele a utahaní po sexu usneme v tom co máme na sobě, pokud je víkend, tak se jede dál. Já mám na sobě při hrátkách džíny, někdy tričko, někdy mikinu a samozřejmě taky péřovou bundu, bez ní by to nešlo. Přestalo se oblečení dělit na běžné nošení a to na sex, holky tohle přestaly rozlišovat, takže někdy se musí dost usilovně čistit a někdy tedy smůla, ale proč se nevydovádět hned, když to převlékání kolikrát vezme chuť si hned živelně zašukat. Na spaní, pokud není opravdu vedro, si na sebe bereme péřové bundy a jinak na sobě nemáme nic. Když se v nich spotíme, tak ráno v nich jdeme do sprchy.

Spankbob (So, 2. 10. 2021 - 20:10)

Nejlepší je mít něco na venkovní hraní a něco speciálního na doma. To je jako s kozačkama. Když si holka vezme do postele nějáký normální, umaže podrážkama prostěradlo. Na sexshopech prodávají speciální, který nezanechávají stopy. A bundy , to je stejný. Pár kousků na normální nošení, něco lepšího třeba do společnosti, a něco extra na hraní. Ale je třeba si říct, že když to prokládáme nějákým tvrdším hraním, tak se může stát, že se to rychleji zničí. Třeba rány rákoskou můžou tu bundu pěkně zmačkat a když se špatně trefí nit, tak se začne párat.

Adel (Ne, 26. 9. 2021 - 23:09)

Nejlepší bylo když mě perove oblečení zachránilo před promoknutim. Bylo dusno a blížila se bouřka ja zrovna byla na procházce v lese. Bylo kolem 20 stupňů. Měla jsem na sobě perove oteplovaky perovou vestu perovou bundu a perovy kabát. Šla jsem si v pohodicce po louce a když v tom najednou úplně černé mraky a začala prutrz mračen. Když začala hned jsem si nandala kapuce a běžela do lesa. Tam jsem si vzpoměla ze v batohu mám perovou kuklu také od parkasite. Tak jsem si porozepla bundu i kabát a kuklu si nandala na hlavu. Měla otvory na pusu a nos. Pak jsem pres to netahla obě kapuce a zapla s utahla mela jsem vidět jenom oči a takto jsem došla až domu potkala jsem jednoho člověka co se jen divné podíval a šel. Jak byste reagovali vy kdyby jste byly ve městě sluníčko léto a proti vám by šla holka v perovem oblečení a s kapuci na hlavě?

Lukáš (Út, 18. 1. 2022 - 12:01)

Kdybych potkal holku v naducané péřové bundě a to v letních měsících tak by mě stál za jisté bych tu péřovou na holce chtěl ošukat a vystříkat se na ní.

Spankbob (Pá, 21. 1. 2022 - 18:01)

Nemusí to být taková ta koule, ale hezčí je, když je obtaženější. Jsou kousky, který vypadají, že ani nejsou na normální nošení ale vysloveně do postele na holé tělo nebo max k sexy prádlu. Jsou ale docela drahé. Jinak vzpomněl jsem si na jednu známou, která v mládí byla pořád bitá. A přes bundu taky. Když si jí táta přehnul přes koleno aby jí napráskal, bunda se hezky obtáhla a zase tolika nechránila.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

Nejhezčí jsou ale naducané koule a je fakt, že na doma jen tak na holé nahé tělo jsou parádní a skončíš s ní stejně v posteli a utahaní v nich i usneme. Na spaní si je bereme stále, jen se ale dost uválí. Na cenu nemůžeš koukat, jde čistě o vzhled a potěšení z krásy. Nejvíc se mi líbí krátké s kapucí a kožíškem na kapuci a dole má jen tanga, takové krajkové nic s otvorem, aby se nemusely svlékat nebo odhrnovat. Já jsem většinou na ostro nebo v boxerkách, ty musejí ale dolů. Poslední dobou se ale šijí hodně dlouhé hrůzy a když k tomu dají ještě pásek a stáhne se jak vosa, to je děs běs.

Spankbob (Po, 27. 9. 2021 - 09:09)

Jak bych reagoval? Oslovil bych jí, protože dává jasnej signál. Prosté :-)

Adel (Ne, 26. 9. 2021 - 23:09)

Nejlepší bylo když mě perove oblečení zachránilo před promoknutim. Bylo dusno a blížila se bouřka ja zrovna byla na procházce v lese. Bylo kolem 20 stupňů. Měla jsem na sobě perove oteplovaky perovou vestu perovou bundu a perovy kabát. Šla jsem si v pohodicce po louce a když v tom najednou úplně černé mraky a začala prutrz mračen. Když začala hned jsem si nandala kapuce a běžela do lesa. Tam jsem si vzpoměla ze v batohu mám perovou kuklu také od parkasite. Tak jsem si porozepla bundu i kabát a kuklu si nandala na hlavu. Měla otvory na pusu a nos. Pak jsem pres to netahla obě kapuce a zapla s utahla mela jsem vidět jenom oči a takto jsem došla až domu potkala jsem jednoho člověka co se jen divné podíval a šel. Jak byste reagovali vy kdyby jste byly ve městě sluníčko léto a proti vám by šla holka v perovem oblečení a s kapuci na hlavě?

Adel (Pá, 24. 9. 2021 - 23:09)

Ahoj hodně ráda nosím péřové oblečen od parkasite. Akorát toto má jeden háček nejsem žádná milionářka prostě si to nemůžu dovolit. Navíte o nějakém bazaru kde seženu věci od parkasite. Posledně když moje kamarádka která je trochu bohatší než já mi na celé léto půjčila Svoje věci od parkasite na to abych si to zkusila. Celé léto jsem nenosila nic jiného. Utažená kapuce a vice vrstev péřového oblečení se pro mě stalo pohodickou.

Spankbob (So, 25. 9. 2021 - 22:09)

Taky mě zaujalo to "utažení". Něco jako bondage? My jsme bundy kombinovali s BDSM praktikami. Já DOM, partnerka SUB. Pokud budeš o tom chtít vědět víc, rád se s tebou o svoje poznatky podělím.

Adel (Ne, 26. 9. 2021 - 22:09)

Jak probíhají svazovaci praktiky v perovem oblečení docela by mě to zajímalo

Spankbob (Po, 27. 9. 2021 - 09:09)

Adelko, já to mám rád natvrdo. Když má partnerka na sobě nějákou sexy zimní bundu můžeme si tak oba víc "dovolit" bez toho, aby hrozilo třeba nějáký zranění. Svázání může být silnější a pevnější. Když chceš svázat ruce v rukávech bundy , nehrozí, že pak budeš mít otlaky nebo odřeniny od provazu nebo vodítka. Pak už je to na fantazii a dohodě obou. To samé výprasky. Spousta fetiš-subinek si myslí, že když se nechají řezat přes bundu, že nic neucítí. Taky omyl :-) Nejde to takhle shrnout do pár vět, ale jestli se chceš něco dozvědět a seriózně si o tom pokecat jako velká holka, napiš na [email protected]

Adel (Po, 27. 9. 2021 - 16:09)

To zní dobre třeba ja jsem když bylo vedro v srpnu jsem si oblékla na sebe nejvíce vrstev peroveho oblečení. Začala jsem perovvyma oteplovakama a vestou. Pak jsem si nandala kapuci u vesty a utahla. Pak jsem si pres to vzala perovou bundu a udělala stejný proces s kapuci už při druhé kapuci jsem cítila jak se mi potí vlasy. Pak mě a přítele najednou napadlo vylepšení abych si to lépe užila a nenamocila slinama oblečení řekla jsem mu ať dojde pro stříbrnou pasku pak mi zalepil pusu a omotal pasku kolem hlavy. Pak jsem si nandala perovou kuklu a kapuce. Pak jsem si vzala perovou kombinezu zapla a nandala kapuci a utahla už jsem se skoro nemohla hnout byla jsem jak michelin panáček. Pres to jsem ještě dala perovy kabát utahla kapuci zapla. Pak jsem vzala cryofixbsg od parkasite vlezla si do nej a zapla ho po krk. Pak mi přítel utahl na hodně pevno pásky na pytli které mě stahovaly ruce a nohy k tělu. Pak s přáním at se krásné ohřeju mi dopl cryofixbag az nahoru ze jsem viděla jen tmu byla jsem jako mumie. Pak mě zvedl a dal do peroveho spacaku ten zapl utahl a ja byla úplně bezmocna. Takto jsem byla půl dne. Nebylo nebezpečné mít pri tom zalepenou pusu?

Spankbob (Út, 28. 9. 2021 - 20:09)

Jedna z mnoha, ale sexy :-)https://answear.cz/p/silvian-heach-bunda-533653

Spankbob (Út, 28. 9. 2021 - 11:09)

Jo až takhle????? My dáváme jednu bundu, pod ní třeba korzet- doma, nebo nic. Pak silonky, legíny, nebo sukni. Na venkovní hraní zase něco jinýho. Jinak spousta holek chodí i v mrazech v minisukních a ve spojení s lesklou bundou je to fakt luxusní kombinace.

Adel (Út, 28. 9. 2021 - 22:09)

Tak to je zajímavé ja bych asi umrzla. Třeba například někdy i ráno v létě bylo chladno také proto když jsem byla s přítelem na chalupě jsem rada ráno oblékla perove oteplovaky perovou bundu a perovy kabát a zakapucovana se procházela po lese. Nejlepší bylo když ráno byla rosa a vlhko a příjemný chladek. Takhle jsem nosila i perovou kombinezu nejlepší bylo jak bylo vlhko tak velké ze mi byla trochu i zima a měla jsem trochu z toho vlhké vlasy to jsem si nandala kapucu a zapla mrazovou klapku která mi prekrila nos a pusu to bylo nejlepší jinak jsem i ve městě nosila perove oteplovaky jako vy rifle. A místo mikiny perovou bundu.

Lukáš (Ne, 3. 10. 2021 - 20:10)

Ahoj Adel, nemáš Instagram? Rád bych tě viděl takhle oblečenou.

Adel (Po, 4. 10. 2021 - 19:10)

Bohužel Instagram radši nikde neříkám

Adel (Po, 4. 10. 2021 - 19:10)

Bohužel Instagram radši nikde neříkám

Reklama

Přidat komentář