Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Anonym (Út, 10. 8. 2021 - 05:08)

Tady to chcíplo, a maximálně dva cvoci si tu povídají sami se sebou. Veškeré zajímavé psaní a čtení se odtud vypařilo.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 11:08)

A co bylo zajímavé? Jak psal Lenek o nabalování, cévkování? Kdo by sem co asi tak psal? Ten kdo si koupí péřovku na normální nošení v zimě sem asi psát nebude. Jasně že sem budou psát úchylové a cvoci. Péřové oblečení je také dost o fetiši a proč by ne, každého věc. Rozhodně lepší než se odpalovat s bombou na ulici a nebo podřezávat lidi. Samozřejmě, že se najde kupa těch, kterým se i tohle líbí. Já radši zvolím fetišistu v péřovce, který si ho bude honit a stříkat na další péřovky a nebo nějaký pár v nich a na nich bude šukat a bude spokojen, jak je vše mokré a zastříkané. Nebo někoho, kdo se v nich koupe, nebo co se tady ještě psalo.

Pavel TNF (Čt, 12. 8. 2021 - 19:08)

Tak se přidej a budete 3.

Návštěvník (Pá, 6. 8. 2021 - 17:08)

Konečně se ochladilo a dá se spát i v oblečených bundách. Za chvíli přijde kamarádka té mojí kočičky, všichni si na sebe navlékneme bundy a bude společný sex. V posteli zase vytečou do bund a do té deky sešité z bund. Vše necháváme tak jak je a pěkně v tom všem usneme hezky utahaní a spokojení. Přes den musíme dát vše mokré uschnout a večer pěkně nanovo. Přes víkend nějaké mokro moc neřešíme a ty mokré bundy máme na sobě, stejně nestihnou uschnout, jak šukáme i přes den. Pereme a sušíme spíš v týdnu.

Návštěvník (St, 4. 8. 2021 - 15:08)

Tak jsme ještě dokoupili 4 bundy retro Nuptse TNF a 2 vesty. Máme je pohozené v posteli a pěkně se v nich válíme s tou mojí kočičkou. Na víkend u nás byla kamarádka a s tou mojí si nahé zkoušely bundy. Nedalo se to už vydržet a tak jsem začal tu moji hladit a líbat, ona k sobě přitáhla kamarádku a políbily se a já musel taky. Nakonec jsme skončili v posteli a pěkně si v bundách a na bundách zašukali. Šel jsem i do té kamarádky. Bundy dostaly svůj příděl a užívali jsme si tak až do večeře. Po večeři se pokračovalo, kamarádka si pochvalovala, jak je to v nich měkoučké.

Pavel TNF (Út, 3. 8. 2021 - 17:08)

Včera byl krásný liják z jednoho mraku. Hned jsem na sebe hodil Supreme péřovku s kapucí a hurá ven. Držela se dlouho, ale déšť nakonec prošel a bazén už promočení jen potvrdil.

John anonym (So, 31. 7. 2021 - 00:07)

Cau v zimě v prosinci jedu na Sněžku výšlap. Protoze bude zima a to velké mrazy obzvlášť na vrcholku půjdeme jak jinak než v perovem. Potrebuju poradit co je lepší kombinace. Buďto bych si vzal termoprádlo péřové oteplovaky perovou vestu péřovou bundu a péřový kabát. Nebo druhý možnost je vzít si pouze je si vzít péřové otrplovaky a péřovou vestu a přes to péřovou kombinézu. Co je lepsi

Pepa (Čt, 29. 7. 2021 - 14:07)

Tak jsem si tady v rychlosti přečetl nějaké příspěvky a napíšu svůj poznatek. S přítelkyní jsme řešili co na sebe na zimu. Zvolili jsme Retro Nuptse The North Face. Oba máme radši spíš kratší bundy. Na kratší jsme zvyklí, protože jinak nosíme klasické pánské Bomber bundy, přítelkyně má nejmenší pánskou velikost a když chce velkou, tak si vezme moji a máme společné pánské mikiny přes hlavu s kapucí jedné velikosti a přítelkyně je ráda nosí jako velké. Řešili jsme, jak vybrat u těch Nuptse velikost. Koupila si dámské S a XL. Já si koupil pánskou L. Vše v černé barvě. Tu její XL si půjčuji, je skvěle krátká a stačí mi přes tričko a nebo mikinu na zip. V zimě jsme pod bundami nosili mikiny s kapucí, jsou hezky dlouhé a zahřejí tam kam bunda nedostane. A ještě jsme si pořídily ty samé vesty. Jen se nám nelíbilo, že u bund a vest nejsou pořádné kapuce, tak přítelkyně někde sehnala ještě s kožíškovým lemem a přišila je na bundy napevno. Zatím spokojenost a snad vydrží a nebudou pelichat jak stará slepice.

John anonym (So, 24. 7. 2021 - 09:07)

Od jakých značek máte péřové kombinézy? Já jak jsem psal minule mám vše od parkasite.

John anonym (Pá, 23. 7. 2021 - 20:07)

Také jste si někdy v létě posteskli po zimě. Chtěli jste se jít projít ven v perovem ale bojíte se reakci okolí. Já dneska měl přesně ten den kdy je nuda a zrovna jsem v PC koukal nás fotky ze zimy. Tak jsem vstal od PC otevřel péřovou skříň a bádal co si obleču. Vzal jsem si péřovou kombinézu se zapínáním na zádech. Sundal jsem si vše kromě trenek a zalezl jsem si do toho příjemného chladiveho skafandru. Se sustenim jsem si nandal kapucí a zapnul až nahoru. Teď sedím u PC ctu si zprávy. V bytě mám 15 stupňů díky klimatizaci a budu takto i spát.

John anonym (Po, 19. 7. 2021 - 20:07)

Jak často si nandavate kapucí u vašeho peroveho oblečení. Já vždycky když je zima a mrznout už usi nebo dokonce sněží tak si ji beru skoro automaticky. Když je zataženo a mráz prolézá už skoro kombinézou a hlavou utíká nejvíce tepla zakuklim hlavu natěsno kapucí.

Pavel TNF (Ne, 18. 7. 2021 - 10:07)

Včera hezky pršelo a tak jsem šel pracovat ven. Adidasky, džíny, tričko a TNF Supreme s kapucí. Nakonec vše krásně promočené a na závěr jsem skočil do bazénu. Teď se suší.

John anonym (Ne, 18. 7. 2021 - 20:07)

Také jsem byl venku v perovem když pršelo. Vyráželi jsme do lesa protože jako představte si když je léto a jdou proti vám někdo v péřovem kabátě? Vzali jsme si péřové kabáty nandali kapuce zaoli mrazové klapky a nesundali dokud jsme nedošli domu. Promokl jsem decentne byla to nadhera

John anonym (Ne, 18. 7. 2021 - 00:07)

Pamatuju si další vzpomínku na zimu. Jednoho dne byly velké mrazy a protože bydlíme v paneláku. Tak je jednoho dne porouchalo centrální topení. A všude v bytech se netopilo. Všichni asi doma chodili v dekach nebo mikinach a byly naštvání. Ale my jsme byly v klidu. Prostě a jednoduše jsme si oblékli perového oblečení jako na expedici. Já si pamatuju že jsem měl péřové oteplovaky péřovou vestu péřovou bundu a péřový kabát. byly jsme doma zakapucovani jak eskymáci.

John anonym (Pá, 16. 7. 2021 - 21:07)

Dneska jsme byly s přítelkyní doma protože dnes jsme neměli nic na práci. Jsme se oba svlékli do spodního prádla zapli klimatizaci a vzali jsme si oba glossouty od parkasite se zapínáním vzadu. Vzali jsme si zámecky a zamkli jsme jezdce zipu zámečkem. A klíče od zámku dali do košíčků na klíče. Ještě pořád je máme na sobě a je to mega pohodlné.

John anonym (Čt, 15. 7. 2021 - 22:07)

Také vám chyby zima jako mě? Já si pamatuju jak jsme v zimě než se zavřely okresy a pak jak se otevřely byli na chatě kterou máme v Krkonoších. Nejlepší byly výšlapy na Sněžku. Vždycky jsme měli připravené oblečení den předem. A jednalo se o péřové oteplovaky s laclem péřovou vestu péřovou bundu a péřový kabát. A nelepší bylo jak hodně foukalo a my jsme měli kapuce a když má člověk na sobě troje kapuce na sobe a ještě utažené slyší jen šustění a to je to nejkrásnější.

John anonym (Út, 13. 7. 2021 - 21:07)

Před chvilkou jsem přišel z venku. Byl jsem v lese se projít v perovem oblečení. A před chvilkou jsem zrovna zkoušel péřovou kombinézu začala strašná bouřka . Zatímco asi ostatní teď zmokli jak slepice já jsem zrovna šel v kapuci ale neutazene a bez mrazové klapky zaple. Když začalo pršet udělal jsem rychlý proces. Zapnul mrazové klapky co nejvíc k sobě a utahl na max šňůrky kapuce vzal jsem si brýle. A šel jsem v suchu domu.

Pavel TNF (St, 14. 7. 2021 - 18:07)

A to ti nic nepromokne? Cca po 1/4 hodině už cítím na ramenech a zádech mokro, podle síly deště. Ne že by mě promoknutí vadilo, beru si péřové bundy schválně do deště, ale vždy po nějaké době voda pronikla.

John anonym (St, 14. 7. 2021 - 21:07)

Moje cesta zabrala půl hoďky. Hlavně moje kombinéza je pořádně naplněna a naducana.

Pavel TNF (Čt, 15. 7. 2021 - 18:07)

Tak já vyrážím na delší dobu a klasika TNF Nuptse, Supreme baltoro a slabší Summit L3. Žádná dlouho nevydrží, nejdéle ta Supremka, potom Summit L3 a Nuptse je docela rychle skrz. Ale jak píšu, nevadí mi to, nemám totiž rád ty pleskající kapky, běžně si vezmu i mikinu s kapucí a neřeším. Pláštěnky a jiné pršipláště nemusím.

Reklama

Přidat komentář