Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Andrea (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

Ok.A j ak sedřít kůži?

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 19:05)

máš pravdu stejně budu v neděli na výletě a příští týden kromě úterý a pátku v práci takže mám zitra poslední možnost a tu vůbec nemusím využít tak protože mi to přece jen říkáš vlídnějc než ty hejtři tak těi asi poslechnu. nejde o to že bych dělal něco vyloženě špatného ale že si asi neumím uvědomit čím se chlubit a co si radši nechat pro sebe

Pavkol (Pá, 13. 5. 2022 - 17:05)

já ti rozumím viky ale přesto jsem rád že ty i andrea mě chápete. Samozřejmě se budu toho snažit nezneužívat ale takhle nějak jsem si to představoval že někdo něco napíše a já na to úplně normálně zareaguju ale pochopil jsem že je lépe reagovat na napsané a ne abych byl vyzyvatelem kor daného tématu. Dneska jsem například potkal u o keré píšu tuším že na vlákně hoky a nahota doma a po nedávném incidentu jsem jí akorát řekl ty máš novou barvu vlasů a ona na to ty sis toho všiml? a to bylo vše. takže už vím že příště musím i mezi těma které znám osobně zvážit na jaká témata se s nima bavit abych nedopadl stejně jako tady. Jediné co mě na tom mrzí je že mě vždycky poučí až špatná zkušenost a že si nedokážu říct tohle radši nedělej nemuselo by se ti to vyplatit

Viky (Pá, 13. 5. 2022 - 18:05)

Tebe nic nepoučilo protože si prostě psychopat,to si musíš prostě chtě nechtě priznat.Jinak bys sem už po těch zkušenost nelez.Obzvlast když už tě varovali osobně.Abys příště nedopad hůř.

Andrea (Pá, 13. 5. 2022 - 11:05)

Tak už se tu sakra nehádejte. Zdravím Scatera teď asi udělám radost spíš jemu, protože vím, že Pavkola pokakávání nebere. Jo užila jsem si to a pořád ještě užívám. Včera večer i když jsem se snažila, tak jsem podle očekávání nedostala ze sebe úplně všechno. Řekla jsem si, že nevadí a uvidím co se bude dít ráno. V noci jsem se počůrala, ale plenka všechno podržela. No a po ránu jsem cítila, že budu ještě kadit, ale tentokrát se stačilo jen lehce uvolnit a za příslušnýho zvukovýho doprovodu to šlo úplně samo. Přibližně stejný množství jako včera večer jenom trochu víc měkčí konzistence a plenka to pořád drží dělají je fakt dobře to se musí nechat :) No trochu jsem ujela, a měla bych se už jít dát dohromady, ale jsem tak luxusně posraná, že si to chci ještě chvíli užít. Tak už tady kašlete na ty hejty. Co si pamatuju tak rok dva zpátky dozadu to tady byla úplně v pohodě diskuze. Bez falešných příspěvků a anonymních výhrůžek tak nevím proč to nejde i teď. Všechny v pohodě diskutující zdraví Andy.

Scatter (Ne, 15. 5. 2022 - 13:05)

Neuvěřitelná nádhera, díky, cákám jako blázen!

Andrea (Po, 16. 5. 2022 - 14:05)

Tak aspoň někomu jsem udělala radost.

Fekálista (Ne, 15. 5. 2022 - 13:05)

Mám pro hovnožrouty jako ty plno takových lahůdek.

Pavkol pro andreu (Pá, 13. 5. 2022 - 19:05)

já ti to řeknu spíš takhle u pokakávání mě to nebere z toho hlediska že když jsem byl s mamkou na rekreaci v Lučanech nad Nisou tak jsem se jednou po... po paprikovém lusku ale protože jsme jeli z partou do nejvyhlášenější cukrárny ve stromovce tak jsem si to nechtěl nechat ujít a klidně to nosil 3 nebo 4 hodiny ale že by mi to bylo příjemné to narozdíl od těch kteří tady píšou že to dělají záměrně řict nemůžu. Takže jinými slovy důvod proč mě to nebere je vlastní špatná zkušenost

Andrea (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

Tak jet takovou dálku posranej v partě to si musel smrdět jak stádo prasat .

Pavkol (Pá, 13. 5. 2022 - 19:05)

andy si jediná kdo mě pochopil takže s tebou si rád budu psát o čemkoliv akorát jestli by to nebylo lepší soukromě na e-mailu pokud ho máš

Andrea (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

Tak napiš svůj,já svůj nedám takhle všanc ani omylem.

Viky (Pá, 13. 5. 2022 - 12:05)

To máš Pavle těžký .Je hezký když tu píšeš za tolik jmen ale nakonec je to tak nějak na to oblíbený hovno.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

no jenže to je právě na tom to smutný dřív když se na té druhé kakací pohybovali honza a iva tak to stálo za to a tady pokud se mi nepodaří něco nedejbože třeba i trošku vyprovokovat tak je tu tejden mrtvo jako by od doby covidu přestaly tyhlety věci i ty bývalé tradiční přispivatele zajímat a to je asi to co nedokážu pojmout a pochopit i když uznávám že to mě pochopitelně neomlouvá

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

a vůbecc přestaňme tady řešit mě a nechme ostatní kluky a holky ať píšou na téma týkající se diskuze nebo to dppadne tak jsem si dělal včera srandu dopadne tak že za chvíli tady budeme číst zprávy typu dneska je hezky nebo přvaálcovali jsme švédy tak jestli takhle půjdeme dál tak letos tu medaili máme a při tom tomu je věnováno vlákno co je pro vás ta opravdová láska

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

Ty si vystačíš sám za všechny a to nejen v týhle diskuzi.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

nikdy jsem nepsal za druhé buď jsem byl Pavkol nebo návštěvník

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 08:05)

stejně je to diskuze na h...o bylo tu x příspěvků a najednou je tu o 3 méně ale zrovna ty kde se mě někdo snaží napravit nebo zastrašit zůstaly takže jestli to někdo čistí od závadných nebo nevhodných komentářů tak vůbec nechápu ten jeho systém ale jak ukázal poslední měsíc někdy je lepší nevědět a jen se něco odmnívat

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 09:05)

To je proto že si tu píšeš sám se sebou :-)))).

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 08:05)

díky moc a nezlob se prostě jsem to bral tak ž když o tom může bez skrupulí mluvit andy jestli si toho schopná i ty. to víš asi mi ještě nedošlo že něco jiného je když o tom někdo napíše sám od sebe a něco jiného když někdo vyzvídá a to je asi důvod proč mě tu nemají rádi ale to mi bohužel došlo až před chvílí

Reklama

Přidat komentář