Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

Musíme honit jinde

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

to není pravda zprávy mezi 18:35 - 19:03 včetně vůbec nejsou ode mně já jsem naposledy reagoval na Andreu v 18:26 a pak až ta odpověď v 19:06a 19:13

Andrea (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

Aha už jsem to pochopila. Je mi to jasný. No prase aby se tu v tom vyznalo:) Já jsem si přeci jenom říkala jestli to někdo napíše za tebe. No dobrá už chápu tahle diskuze je holt v hajzlu :(

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

ale i tak ti ještě jednou děkuju že aspoň ty ses to pokusila zachránit o nic jiného mi nešlo než aby se to zase vrátilo do úrovně za dob Ivy a Honzy ale když holt kromě mě tebe a viky o to nikdo nejeví zájem tak s tím kde ta diskuze momentálně je nezbývá než stoprocentně souhlasit

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

hele já vůbec netušil že to může souviset s tím co dělám tady já myslel že to je příbuznej kamarádky s kterou jsem si na stejné téma semeskoval tak nevím proč bych to měl tady prozrazovat

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

A co říkal?

Pavkol skutečný (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

teď opravdu budu vypadat že si píšu sám se sebou při tom moje poslední ofiko zpráva byla v 18:26 takže ještě jednou ti Andreo děkuju za odpověď na otázku ale vzhledem k tomu že tu 2. 5: opravdu někdo byl tak se asi spokojím s tvou odpovědí a přestanu doufat že mi odpoví Viky i ta co psala dneska v 7 :14

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

nic méně ti já (Pavkol) děkuju že si se mě Andreo zastala velmi si toho cením a vážim

Andrea (Čt, 12. 5. 2022 - 17:05)

No já se nestačím divit. To si to tady necháte pár anonymními idioty rozbít? Však se můžeme bavit k tématu a ty ubožáky prostě ignorovat ne? Původně jsem sem chtěla dneska napsat mám v plánu se dneska pokadit a trochu to tu zase oživit. Pak jsem si říkala, že to nemá smysl když vidím jak to tady vypadá, ale čert to vem přece si to tady nenecháme jenom tak rozbít. Snad tady klukům udělám trochu radost. Jenom to budu muset dneska zase nějak vyvolat, protože mám zase zácpu. Už tři jsem nebyla a chemii už do sebe víc jak rok necpu, tak snad to zvládnu i bez toho. Ze zkušenosti už vím jak na to :) každopádně napíšu a nenechte si pokadit den. Zdraví Andy.

Pavkol pro Andreu (Čt, 12. 5. 2022 - 17:05)

chápu tě andy správně jakože nenechat se zastrašit a klidně na ty věci u Martiny a u Viky být zvědaavý?

Andrea (Čt, 12. 5. 2022 - 17:05)

A proč ne? Vždyť to jsou diskuze k tomu určené. Že vás tu nějací anonymní chudáci uráží a co jako? Co vám můžou? Však je to tu o kadění ne nebo o pokadění tak je to k tématu já bych se z toho lidově řečeno neposrala :-)

Pavkol pro Andreu (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

a mohu-li se tě zeptat uděláš mi aspoň radost ty, tím že mi eventuelně odpovíš? t.j. kdy si naposledyy kakala normálně do záchodu a byli-li to rovnou nebo i s prděním? a pokud ano tak tichým nebo hlasitým?

Andrea (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

Jak jsem psala tři dny jsem nebyla, takže naposledy to bylo v pondělí ráno na WC. Potichu bez prdění, ale celkem hladce a poměrně pevný kadění. To se mi často nepovede. Dneska bych to zase skoro po měsíci chtěla hodit do plenky. Už jsem nafouklá jak balón, ale pořád to na mě nějak nepřichází. Mám chronický problémy s kaděním už od malička. Dřív jsem to řešila medicínou, ale poslední dobou to zvládám i bez ní, tak snad se to podaří i dneska.

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

tak ti přeju ať se ti zadaří díky moc že aspoň tobě zvědavost tohoto typu nevadí

Andrea (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

Díky, zatím jsem v práci a tak tady bych to ani udělat nemohla :) večer to snad vyjde a ty anonymy tady co se neumí ani podepsat prostě ignoruj.

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

To nejde,už jsem měl doma gorilu co mě přišla varovat.To sem čuměl že sem se málem posral fakticky.

Andrea (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

To snad ne. To jako vážně?!

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

Já byl opakovaně varován ale myslel sem že si někdo dělá jen ramena.No a než sem se vzpamatoval tak byli u mne.Teda jen jeden,ale dal tak za tři.Nevim jestli byl někdo ještě jinde.

Andrea (Čt, 12. 5. 2022 - 18:05)

Tak to je hustý. No kdyby zazvonil u mě tak můj přítel který dělá bojová umění už by si ho podal :) tohle je fakt hnus, škoda slov.

Pavkol (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

Tak tenhle je dělal určitě taky.Tak kdo ví jestli by tvůj přítel nedostal.Taky nevim co to je zač když takhle rychle dokažou dorazit.Navic byla máma doma ale šel sem před barák kde mi jen varoval.Ale sem úchyl tak nevim jak jinak si honit než tady u psaní no

Reklama

Přidat komentář