Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 03:05)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy a za jakých okolností jste se naposledy pozvraceli. Zda u toho někdo byl, a také jestli jste u toho zvracení krkali, případně jaké další zvuky jste u toho vydávali? Předem děkuji za mnoho podrobných odpovědí. S pozdravem Světu mír Váš Eulálius Blitek.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 01:05)

Takže jestli tomu rozumim tak normální je Pavkol a jeho deviace v hovnech,chcaní a podobných zvrhlostech včetně těch o dětech a nenormální je ten který tohle odsuzuje .Stejně normální je i to že tu ten psychopat používá asi tak 40 nicků kde si píše sám se sebou nejen o zvrhlostech ale i kde se podporuje sám a ospravedlňuje svoji deviaci.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 22:05)

Stop ublizovani Pavkolovi!!!

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 22:05)

Presne,ja navrhuju poslat mu poradny hovno v krabici od lustru at se pomeje.Pridas se taky?

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 23:05)

Jsi normální? Nevadí ti, že je Pavkol nemocnej a k tomu bere silný léky, který ovlivňují jeho mozek a chování? Opravdu do něj musíš kopat?

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 23:05)

Není normální to je snad zřejmé z jeho chování a bohužel nevadí. Měsíce ho šikanuje ve všech diskuzích, neustále mu nějak vyhrožuje, pronásleduje ho...jestli je někdo nebezpečný pak on, nikoliv Pavkol.

Eulalius Blitek (Pá, 13. 5. 2022 - 22:05)

Já jsem pro.Na to hovno bych se ještě vyblil.Měl by to jako polevu.

Viky (Pá, 13. 5. 2022 - 22:05)

Kdo mu tu ubližuje ?

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 21:05)

Pavkole ale teď odpoledne to nepíše ta pravá Viky...to, že se za ní ten co tě nenávidí podepíše ještě neznamená, že je to ona. Pokus se na každého reagovat o něco méně a naopak se zamyslet proč by ti osoba, která se tu celou dobu chová slušně z ničeho nic začala nadávat do psychopatů..., hlavně pořád nikomu nic nevysvětluj, není to potřeba a ten někdo to akorát pak otáčí proti tobě.

Viky (Pá, 13. 5. 2022 - 22:05)

Co to tady píšeš za blbosti?Psala jsem to já.Jemu je těžký něco zakazovat když není jaksi úplně v pořádku.

Pavkol (Pá, 13. 5. 2022 - 21:05)

přesně tak právě z těchle důvodů se na nějaký čas odmlčím neslibuju že na pořád protože nemám silnou vůli ale nějakou chvíli určitě

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 21:05)

to jo al eto jesm to ještě nevěděl dneska jsem tu holku u které sjem trochu "uklouz" potkal a ta mi to prozradila. nic méně i kdybys měla pravdu ty tak tím spíš se musím od zítřka zdekovat i když nechci protože v tobě jsem našel chápající kamarádku

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 21:05)

To nebyl nikdo od nějaké tvé podobně úchylné kamarádky.Ta ti to řekla jen proto abys ji už neobtěžoval.Za tebou byl někdo kdo tě opakovaně varoval a ty si myslem že to neni možný.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

jj ale byl to kamrád mé exholky takže se to týkalo smsek a ne mého řádění tady proto taky si poslední s kým dnes komunikuju od zítřka se na nějaký čas radši odmlčím

Andrea (Pá, 13. 5. 2022 - 21:05)

Tady si myslim včera psal že za tebou uz byl a že ať radši už nechodí znova.Takže to asi byl někdo odsud ne.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

no to doufám že ne leda že by se nabourali do fb kterj mám já už od prosince 2017 zablokovanej a tím spíš bych si měl začít dávat bacha na své komenty v tomhle smyslu si vlastně jediná kdo mi zůstal a nevadí mu zatím moje chování

Andrea (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

No psal si tu že za tebou někdo byl ne ?

Andrea (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

Tak ty vědí asi víc než jen tvoji mailovku ne?

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

no že by mi psali i ti co mě nenávidí

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 20:05)

no tak nic tak to zatím necháme takhle já se taky bojím že by mi psali i ti kteří ze mě chtějí sedřít kůži promiň

Reklama

Přidat komentář