Reklama

Anální sex

Jmeno (St, 6. 4. 2016 - 18:04)

Prdel je na sraní a ne na...Tvoje plocha prdel ano.

Prdel (St, 6. 4. 2016 - 18:04)

slouží jen na sraní jen pro ty,kteří v sexu neumí experimentovat a sexování je pro ně jen povinost.

Jmeno (St, 6. 4. 2016 - 15:04)

Tak jsem dal na rady zdejsiho mladeho pana a nabalil jsem si padesatnici,presneji 51 letou,s jiz zminovanou figurou.Stihle nohy a hezky tvarovane znatelnejsi pulky.Poblaznil jsem ji hlavu na tolik,ze mi dovolila analek,jen proto,aby si mne udrzela.Kdyz se predemnou predklonila na vsechny ctyri,roztahl jsem ji pulky,promazal a zajel ji tam.Nadherny pocit,tvrde dorazeni a rvani pulek od sebe pro co nejhlubsi zasun.Behem chvile na me prisel bourlivy orgasmus.Doporucuju!!!!!!

sardanapal* (Út, 29. 3. 2016 - 06:03)

Vzhledem k vašemu věku...Třeba myslel padesát dohromady :-)

H (Út, 29. 3. 2016 - 00:03)

Je nám s ženou 50 let a...Vzhledem k vašemu věku svaly už pomalu ochabují. Nejdříve jí začnou neustále odcházet plyny a později možná i víc.
Konečník není orgán přizpůsobený ke koitu. Dříve nebo později se mohou objevit zdravotní potíže, ať už v podobě hemeroidů, prasklin kůže, natržení konečníku či poruch ve vylučování stolice, které mohou později vést až k neschopnosti ji udržet.

Pavel (Po, 28. 3. 2016 - 12:03)

Je nám s ženou 50 let a análek přímo zbožňujeme !!!
Je to pohádka stáří!

Andelka (Po, 28. 3. 2016 - 06:03)

Mam rada analni sex jsem hezkej kluk 737038673 pis pelisek mam

Man (Ne, 27. 3. 2016 - 14:03)

Mariki,anal je fajn,ale neni tvuj prutel nejak ujetej kdyz ti lize prdel?

Mariki (St, 23. 3. 2016 - 12:03)

Nepřijde ti to zajímavé, protože si nepoznal takovou, která by byla ochotná kvůli tobě do toho jít. A samozřejmě, že mě normální sex baví a upřednostňuju ho. Jsme v diskuzi o análním sexu, proto jsem o něm psala, víš, Bobíku!

Bobo (St, 23. 3. 2016 - 12:03)

Tě jako už nebaví píča?

Ondra (St, 23. 3. 2016 - 05:03)

Ne, že bych s partnerem...Analni sex není potřeba

Ondra (St, 23. 3. 2016 - 05:03)

Já to taky nechtěla, věř...Nepřijde mi to zajímavé

Bobo (Út, 22. 3. 2016 - 14:03)

Mu přivaž na péro světlice a vajca mu přetáhni basebalovou pálkou a uvidíš jak hned Tě bude cítit.

Mariki (Út, 22. 3. 2016 - 13:03)

Neměl sem nikdy ženu která...Já to taky nechtěla, věř mi, přímo jsem se tomu bránila. Tady opravdu potřebuješ nějaký vztah a důvěru v něm. A pokud někoho máš, zkus to dělat tak jako můj partner. Sice čekal rok, ale jeho postupná strategie se mu vyplatila :-)

Mariki (Út, 22. 3. 2016 - 13:03)

Jak jsem psala, zážitek to byl fajn, akorát mám přeci problém. Nikde jsem nedočetla třeba o tom, jak vnímají ostatní ženy, když se do nich takto partner udělá. Pro mě je to upřímně peklo! Celý den se mi vlní střeva a lítám stále na WC. A nebo když mě to budí i v noci a musím takto jít několikrát...je to strašny. Jasně, nechci partnera od sebe při vyvrcholení odstrkovat, chci, abychom se udělali spolu, ale pokaždé je to pro mě pak utrpení. Když jsem navrhla kondom, tak odpovědí mi bylo : Já tě necítím a pak mě to dostatečně neuspokojuje. Holky, máte to taky tak?

Ondra (Po, 21. 3. 2016 - 21:03)

Neměl sem nikdy ženu která by to chtěla

To jo (Po, 21. 3. 2016 - 20:03)

Ráda přispěju do diskuze....přeně tak se to stalo i mě,jenže u nás to bylo tak,že jsi ho tam partnerka dala sama i když to před tím nikdy nedělala.Prostě ji to prý jen tak napadlo a dopadlo to naprosto skvěle.
Navíc to pak do zadečku chtěla pořád víc a já to jen vítám.
Sexu zdrar a análu zvášť.

:-) (Po, 21. 3. 2016 - 18:03)

Ty bys potřebovala projet...Učíte se rychle od muslimů. Ti ho provozují dávno a i s dětmi-obého pohlaví. Samozřejmě násilně. Přitom homosexuály vraždí. No na anální sex mně neužije:-)

Mariki (Po, 21. 3. 2016 - 17:03)

Ráda přispěju do diskuze. Dlouho jsem o análním sexu neuvažovala, přišlo mi to divné a i v myšlenkách jsem to odmítala. Můj partner na tom byl stejně. Teď mám jiného muže, se kterým jsem rok. Ten je nakloněn snad všemu! Vím, že ho anální sex velmi lákal. Já to razantně odmítala. Nikdy mě do ničeho nenutil, netlačil na mě. Občas mě pohladil po prdelce, postupem času mi koupil i kolík, spíš kolíček a nebo zasunul prst. Když jsem byla i ochotná do toho jít, když se pokoušel do mě proniknout, tak jsem ho stejně musela zarazit, protože to bolelo. Jednoho krásného dne se to změnilo. Leželi jsme během dne vedle sebe, já zády k němu na boku a on se zničeho nic zvedl, jemně mi olízl análek, lehl si za mě a jemně do mě vnikal. Já nepociťovala žádnou bolest, naopak, začala jsem jemně přirážet. Po celou dobu jsme nepromluvili ani slovo. Bylo to spontánní a uvolněné. A pocity? Až mě to překvapilo, jak moc příjemné. Pro mě, takovou puritánku! Jemně ve mě klouzal a dráždil mě na klitorisu rukou, kterou jsem mu tam sama držela.Ale opravdu záleží, s kým sex provozujete. Tohle je velice intimní záležitost, takže mě to šlo a bylo příjemné jen proto, že mám ohleduplného partnera, kterého miluji a on mě. Mimochodem, orgazmus byl famózní. Až jsem se musela zakousnout do polštáře, abych nekřičela na celý dům. Partner se bál, že mi ublížil, že to bylo z bolesti, ale bylo to přesně naopak. Tak silný prožitek jsem dlouho nezažila.

Man (St, 24. 2. 2016 - 08:02)

Souhlasím s Irčou. Do zadku...Ty bys potřebovala projet třemi ocasy abys poznala co kam patri a zazila jaky to je.

Reklama

Přidat komentář