Reklama

Anální sex

MilanXD (Čt, 29. 9. 2016 - 06:09)

Je to legrace číst tady některé příspěvky. Asi před dvěma stránkami jsem sem dával obsáhlý návod "Jak na análek" a pořád se tu objevují stejně bludy. Když jsem to psal, tak jsem navštívil celkem 5 odborníků včetně proctologů a vše jsem si ověřoval. A ve zkratce pár stále diskutovaných věci:
Anal bez bolesti je zdravý a prospěšný
Anál s bolestí je přímo nezdravý
Vytahání análku je stejně nebezpečné jako Vytahání pusy při kousání velkého jablka.
Hygienická nehoda je spíše výjimkou. A pokud slečna jí občas Psylium- tak je to téměř nemožné.
Ne každé ženě se anál líbí, ale existuje řada holek, které už vagínu od odstavily na vedlejší kolej.
Anální orgasmus není rozhodně běžný, ale pokud se dostaví - je to opravdu zážitek.
První anál není pro holky žádnej lábuš. Trochu pak bolí břicho, dostavuje se průjem a větry a chvíli přetrvává pocit, že si musí dojít na velkou. Po pár analnich akcích to všechno většinou úplně zmizí.

A jedna nakonec- pokud chlap pořád útočí na zatím nedobytný análek partnerky - tak jí kupte Strap On (připínáka) a nechte si vojet tu svojí- aby viděla, jak je to jednoduché a v podstatě o nic nejde....

sardanapal* (St, 28. 9. 2016 - 19:09)

Všeho se má s mírou užívati ...:-)

Ano (St, 28. 9. 2016 - 19:09)

Teprve to přijde, anál...Jasně že je to blbost,anální sex ničevu neškodí,právě naopak.

Blbost ! (St, 28. 9. 2016 - 18:09)

Teprve to přijde, anál...Heterák 50+ od 17.ti

To (St, 28. 9. 2016 - 17:09)

Teprve to přijde, anál provozuje současná mladší generace .

Jindra (Út, 27. 9. 2016 - 19:09)

Nic si nevypracujete,...Tohle může napsat jedině morous,který si neumí sex užít se vším všudy.Pokud oba partneři mají rádi i anální sex,tak co je na tom že kromě klasiky ho občas provozují?Přece nikdo neprovozuje dlouhodobě anál třeba 5 krát denně,to by pak byl asi problém,ale takhle?Pokud je tato praktika oboustranně chtěná a partneři dodržují zásady hygieny a bezpečnosti,tak je to úplně v pohodě.Ať si každý říká co chce.

Alfaman (Út, 27. 9. 2016 - 19:09)

Nic si nevypracujete,...Vzhledem k tomu, kolik lidí provozuje anál, by těch připosraných byly miliony. Kde jsou?

Jox (Po, 26. 9. 2016 - 18:09)

Nic si nevypracujete,...někomu to za tu cenu třeba stojí :-)

Tak (Po, 26. 9. 2016 - 18:09)

Nic si nevypracujete, ochablé úpony svěrače a budeš se připosrávat- skvělá vzpomínka na penis v hovnech.

skeptik (Po, 26. 9. 2016 - 06:09)

hmm, dva doktoři a oba dělají pravopisné chyby...to sou věci.

MuDr.Jaroslaf K (Ne, 25. 9. 2016 - 09:09)

Máte rády anální sex ženy?V pokročilém věku se Vám to vyplatí,protože sí tím vypracujete pevný zadeček a navíc je anální sex naprosto skvělí.

MuDr. Jaroslav (So, 24. 9. 2016 - 12:09)

Máte rádi anální sex ženy ? V pokročilém věku vás to však může mrzet.

MilanXD (Pá, 16. 9. 2016 - 20:09)

Pro ty, které to opravdu zajímá. ...
http://www.eroticke-pomucky.cz/analni-sex-navod-a287.htm

Jitka (Pá, 16. 9. 2016 - 13:09)

Tak co sem lezeš když nad...jsem také mamina a jak píšeš anální sex jsem začala praktikovat po porodě.Dřív jsem si ho neužila ted mě vzrušuje a manžela takyřká žemě má za co konečně chytit ,že mám pěkný zadek,dříve jsem bylaúplně štíhlá

(Pá, 16. 9. 2016 - 08:09)

Fuj, Vy jste ale prasata !!!Tak co sem lezeš když nad tím opovrhuješ?Určitě tě to láká,proto sem chodíš.
Anál je moc fajn pokud je dělán s hezkou ženskou,štíhlou,s pěknými půlkami,nejlépe nějakou maminou.

Frank (Ne, 28. 8. 2016 - 15:08)

Fuj, Vy jste ale prasata !!!Tys viděl dělat prasata anál? Já ještě ne. A už jsem viděl ledacos.

bery (Ne, 28. 8. 2016 - 15:08)

Fuj, Vy jste ale prasata !!!vraj tě normálné kdyš je to análné.

VHDesign (Čt, 19. 5. 2016 - 17:05)

Fuj, Vy jste ale prasata !!!

Honza (St, 18. 5. 2016 - 16:05)

Zkusila jsem po dlouhe době...Pišeš, že's anální sex zkusila po dlouhý době. To znamená, že už's anál dělala.

Tak si zkus vzpomenout, jak's to dělala tenkrát a jestli tě to taky bolelo.

Dělala's to se stejnym klukem, jako tenkrát? To kuli tomu, že jinej to třeba nemusí umět, nebo má moc dlouhýho ptáka, takže ti ho třeba strkal moc hluboko.

Dělala's to v tý samý poloze nebo v několika stejnejch polohách, jako tenkrát?

Netrvalo to dýl, než tenkrát?

Nemazala's koncák míň, než tenkrát?

Neměla's předtim málo roztaženej koncák, než ti tam kluk strčil ptáka?

anna (St, 18. 5. 2016 - 16:05)

Zkusila jsem po dlouhe době analni sex za pomoci oleje ale bolela mě z toho několik dni prdel co dělam špatně?

Reklama

Přidat komentář