Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Zdeněk (Po, 28. 3. 2022 - 06:03)

Viděli jste určitě obrázky zlodějů na Ukrajině jak jsou připoutáváni ke sloupům - zpravidla smršťovací fólií co se běžně užívá jako obalovací materiál - a že je pevný. Někteří mají stažený zadek na výprask od kolemjdoucích ale zpravidla je ta fólie vedena přes tělo kde je pánev. Takže když je ten dotyčný posraný a pochcaný tak má opruzenin plný gaťata a musí ho to pěkně pálit. Jak mu hovna zeschnou tak to trvá dlouho a pak má zas novou nadílku. Nevím jak dlouho jsou takto přivázaní. No mrkněte na obrázky a je to na diskuzi - jak byste ten trest ještě vylepšili - viděl sem tam na videu jednu čipernou babku jak nakopává holou prdel chlapovi.

tonda (Út, 29. 3. 2022 - 17:03)

a co z chlapu,kdyby tam tak byli privazane zlodejky.

Maťa (Ne, 27. 3. 2022 - 18:03)

Už som doma z víkendu a keďže som sama, nudím sa, tak sa s vami podelím o zážitok. Bola som na chate, bolo nás tam 17, no poznala som len 6 báb a jedného chalana. Oslavovali sme okrúhle narodeniny kolegyne z Rakúska a tá pozvala kolegyne a kolegov z kade-tade. V piatok som sa s neznámymi zoznámila a bol to fajn večer. Bolo fakt veselo, trochu sa pilo a tá rôzna mentalita národnosti, pomohla zábave. Celý čas som rozmýšľala, ako si to užiť, no bolo nás tam priveľa a s mnohými som sa len spoznávala, tak som musela v sebe potlačiť túžbu po zážitku. Spať sme išli až v sobotu ráno, preto vstávalo sa až neskôr popoludní, no ja som vstala predpoludním, lebo som potrebovala telefonovať a ako každé ráno, moja prvá cesta viedla na toaletu a pod sprchu. Zistila som, že nejde voda, preto WC a sprcha sa nekonali, tak som si sadla a čakala kým bude poludnie, lebo som sľúbila, že zavolám až cez obed. Ako som tam sedela, stále som špekulovala, či predsa si nejak neužijem. Dotelefonovala som, každý ešte spal a ja som nevedela čo so sebou, tak som sa rozhodla, že zájdem do obchodu, lebo boli sme bez vody a ešte aj minerálka nám došla. Kúsok od chaty som sa dozvedela, že je havária na potrubí a opravené to bude až večer. Cestou mi napadalo všeličo, až som sa smiala, že mne už fakt šibe, keď mi napadajú také hlúposti. O chvíľu som však celkom vážne uvažovala, čo by som robila, keby som sa pokakala. Zavolala by som niektorej zo starých kamošiek, nech vezme moje auto a nech príde pre mňa. Fajn, ale čo potom, keďže na chate je odstávka vody a okrem toho, pokakaná by som tam aj tak nešla, lebo bolo tam príliš veľa ľudí. Nevedela som čo by som robila, ale lákalo ma to skúsiť. Veď nejak by som to zvládnuť musela. V aute som tiež nemala vodu, takže bola by som v situácii, ako po nečakanej, mimovoľnej nehode. Na záchod mi trebalo, lebo ráno som nemohla ísť, keďže nebolo čím spláchnuť. Malú som urobila vonku, ale veľkú som mala na krajíčku. Cítila som, že to pôjde ľahko a vážne som uvažovala, či do toho ísť, alebo kašľať na to. Došla som k obchodu, bol zatvorený, tak som si našla v navigácii ďalší, no ukazovala mi, že je vzdialený pol hodiny pešo. Zdalo sa mi, že je to priďaleko, ale veď neponáhľala som sa nikam, tak som tam šla. Už pri prvých krokoch som sa pristihla, že sa pohrávam so zadočkom a skúšam, či to naozaj pôjde ľahko. Išlo to až príliš ľahko a po pár metroch sa mi to už mazalo v nohavičkách. Pustila som len trošku, no bola som si istá, že už som slušne umazaná. Rázom som bola vzrušená, lebo som vedela, že už to musím nejak riešiť. Pri sebe som okrem mobilu, dokladov a peňaženky nemala nič, takže som bola odkázaná na pomoc niektorej z kamošiek a to očakávanie čo bude, ma krásne vzrušovalo. Rozmýšľala som ktorej zavolať, ktorá málo pila a bude schopná pre mňa prísť. Jasná voľba bola kolegyňa z Portugalska. Tú babu mám veľmi rada a okrem toho viem, že je bi. :-) V tomto prípade to ale nehralo rolu. Chvíľu trvalo kým zdvihla a keď som jej povedala čo chcem, neverila mi. Musela som ju presviedčať, že si nerobím srandu. Konečne uverila, zasmiala sa, povedala mi niečo portugalsky a pokračovala, že ak nenafúka, príde. Ak nafúka, príde tiež, ale pešo, čo by bolo nič moc a to som si nechcela ani predstaviť. Začala som si nadávať, že som to nedomyslela. Našťastie, o chvíľu mi volala, že môže šoférovať, no kam má vlastne ísť. Bola som už taká vzrušená, že som jej ledva dokázala poslať súradnice. Kým som ju čakala, som ešte trochu priložila a rozmýšľala som či už stačí, alebo sa pokakať úplne. Nakoniec som sa úplne vyprázdnila a keďže to bolo kašovité, bola som desne posratá. Mala som obtiahnuté džínsy a cítila som to až na stehnách. Chvíľu jej trvalo kým prišla, no nevadilo mi to, lebo mi bolo celkom fajn. Keď som videla, že prichádza, bol to šialený pocit. Stále si hovorím a znova som sa v tom utvrdila, že po takýchto nehodách musím vyzerať fakt divne, lebo aj táto kamoška, prvé čo urobila, objala ma. Špekulovali sme čo teraz, lebo vodu sme nemali a ani sme to tam nepoznali. Išli sme do obchodu, do ktorého som mala namierené, nech kamoška kúpi minerálku, aby sme to nejak zvládli. Znova som prežívala neuveriteľne krásny stav. Bola som rada, že práve ona pila málo a môže byť so mnou. O chvíľu sme mali kopec minerálky, dokúpila aj utierky a riešili sme čo ďalej. Ani jedna z nás to tam nepoznala a bola to lokalita kde je celkom rušno, tak sme išli smerom na susedné mesto, po okreskách a hľadali vhodné miesto. Všade niekto bol. Po štyridsiatich minútach sa nám zadarilo a našli sme fajn miesto. Vystupovali sme z auta a mala som ozaj dosť. Viem, že to píšem zakaždým, ale naozaj, aj tentokrát som sa vzrušením doslova chvela. Veľmi som chcela, aby mi aspoň málinko pomohla, no nechcela som vyzerať ako trafená, tak som nič nehrala a začala som sa medzi dverami vyzliekať, akoby som od nej nič nečakala. Len čo som si rozopla gombík a zips, už mi ťahala dole nohavice. Bol to šialene vzrušujúci pocit. Nerada, ale aby to nevyzeralo blbo, som jej povedala, že dám sa do poriadku sama, nech ma len kryje. Akoby ma nepočula, kašľala na mňa. Pomohla mi vyzliecť nohavice a začala mi sťahovať nohavičky. Bola som riadne vzrušená, mala som až mierné orgazmické zášklby. O chvíľu som jej zopakovala ešte raz, že sa dám do poriadku sama. Na to už zareagovala, niečo mi povedala portugalsky a pokračovala ďalej. Nemala dojem, že ma traumatizuje svojou pomocou, a tak sa nedala odbiť. Kompletne ma dala do poriadku. Robila to bez náznaku hnusu, s úsmevom a v pohode, ako niečo úplne normálne, pritom som bola zababraná až po päty. Určite zohralo rolu aj to, že je bi. Chcela mi umyť aj pipinu, no to som jej nedovolila a argumentovala som tým, že si to urobím sama, čistými rukami. Vedela som, že táto výhovorka neobstojí, lebo som bola poriadne zafúľaná aj vpredu, ale netlačila na mňa. Trošku frflala a bolo vidieť, že je sklamaná, preto som dodala, že možno inokedy. Ten úsmev ktorý nahodila, mám pred očami doteraz. Takýto zážitok by som ešte chcela zažiť, no bojím sa, že už nezažijem, lebo táto kamoška k tomu pristúpila tak, akoby to bola úplná prirodzenosť, kamoške v takom stave pomôcť. Nedala mi ani najmenšiu šancu, aby som to robila sama. Bol to krásny zážitok a je nemožné ho opísať, to treba zažiť.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 18:03)

Grafomanský čobolský úchylný hovado !!!

tonda (Ne, 27. 3. 2022 - 12:03)

nerozepsala by jsi se Alenko o sve posledni nehode vice?hezke ze jsi se posrala.

Alena (Ne, 27. 3. 2022 - 13:03)

A co by tě Pavle zajímalo konkrétně ?

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 00:03)

Alenko, ani nevíš jak s tebou soucítím. Nedávno jsem pochoval manželku tvého jména, s ktetou sem prožil více než padesát let šťastného života. Když onemocněla, tak jsem jí ve dne, v noci vodil na záchod, koupal jí, krmil, a když už nemohla, měnil jí pemprsky. Zabil jí covid. Neměla ho, ale v důsledku opatření, jí přestali léčit a tím jí zabili. Není to můj jediný zážitek. Když mi bylo asi osmnáct let, tak jsem znal nádhernou dívku, na kterou jsem si ani nepomyslel. Jednoho dne mne pozvali její rodiče. Ona mi vyznala lásku na první pohled. Věnoval jsem se jí jak nejlépe jsem mohl. Byl i sex, který si přála. Pak zemřela ve věku osmnácti let na roztroušenou sklerózu. Její rodiče mi byli vděční, že jsem jí potěšil na sklonku života. Jiná, moje kolegyně, měla rakovinu děložního čípku, také jsem jí věnoval nepohlavní lásku. Dokud jsem mohl. Takový je život se smrtí.

Vašek (Ne, 27. 3. 2022 - 10:03)

Umrtí na RS v 18 letech je dost divné. Měli jsme tu nemoc v příbuzenstvu a zpravidla mezi 20. a 30. rokem života teprve propuká. Říká se jí proto nemoc mladých zdravých lidí. Děstkých případů je velice málo a úmrtí v takto mladém věku je už vůbec málo pravděpodobné. Ona ta mrcha zas tak rychle nezabíjí.

Alena (Ne, 27. 3. 2022 - 09:03)

Tak to je mi líto. Musí to být těžké. V odrazu toho můj handicap vypadá jako nic, přesně tak se snažím i žít přežila jsem to, tak si budu užívat života i na vozíku. Takový je život a tobě přeju ať už to nemusíš zažít vícekrát. Protože přijít o někoho blízkého je vždy těžké.

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

kolikrát ti mám říkat že za ženskou jsem nikdy nepsal

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Ale psal a sám ses k tomu v jiný diskuzi přiznal !!!Ty jsi deviantní psychopat s pokročilou formou schizofrenie a proto patříš za mříže !!! Vzhledem k tomu že máš papíry na hlavu tak do ústavu s trvalým dozorem !!! Už brzy tomu tak bude !!!

Soucítím s teb… (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

neboj natko nejsi jediná stačí když odpovím kladně na jaké koliv čůrací prdící a kakací vlákno a hned jsem takto dehnoestován nevím proč ti kteří se tu snaží o morálku a slušnost dělají všechno proto aby tato vlákna pohřbili

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Proč máte s Natkou shodné IP adresy ?Asi je Natka tvoje matka a smolíte to z jednoho :-)))))

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 10:03)

Víš hovno kdo má jakou IP a jediný, kdo tady má schyzofrenii jsi ty sám s touhle posedlostí, že všechno píše jeden člověk. Ale aspoň o víkendu by jsi mohl dát pokoj a neotravovat tu už od rána.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 17:03)

díky za zastání stejně vzhledem k těm negativismům mám před sebou posledních 6 a čtvrt hodiny působení tady

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 17:03)

díky za zastání stejně vzhledem k těm negativismům mám před sebou posledních 6 a čtvrt hodiny působení tady

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 10:03)

To zjistit není tak složitý,hlavně když se ví že tu vysíráš v asi 15 diskuzích o sraní,chcaní a incestních deviacích.Ty tu vysíráš ve dne v noci 7 dní v týdnu tak si kydy na odpoledne pro tu zchromlou píču deviante.

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 11:03)

Obecný kecy, pochopitelně to někdo zjistit umí, ale lopata jako ty? Mimochodem se nejspíš šťouráš v něčem, co není veřejný údaj na zdejší diskuzi jinak by to provozovatel zobrazoval sám, ale už několikrát jsi spojil dohromady úplně odlišné lidi, takže fakt víš prd. No tak teď jsi mě pobavil. Říká někdo, kdo odepíše úplným obratem tak kdo tu pak sedí a aktualizuje dokola stránku? Když už tady měsíce flušeš nenavistne příspěvky mohl by jsi konečně říct alespoň proč ti Pavkol tak vadí, co konkrétně tobě osobně udělal jinak se do něj sereš zcela bez důvodně lopato.

Alena (So, 26. 3. 2022 - 06:03)

Tak dneska nad ránem jsem se posrala.Snad to po mě někdo uklidí.

Natka (So, 26. 3. 2022 - 06:03)

Tak to si mi udělala radost.Hned jsem si při tý představě krásně pohonil.

Reklama

Přidat komentář