Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Alena (Ne, 27. 3. 2022 - 09:03)

Tak to je mi líto. Musí to být těžké. V odrazu toho můj handicap vypadá jako nic, přesně tak se snažím i žít přežila jsem to, tak si budu užívat života i na vozíku. Takový je život a tobě přeju ať už to nemusíš zažít vícekrát. Protože přijít o někoho blízkého je vždy těžké.

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

kolikrát ti mám říkat že za ženskou jsem nikdy nepsal

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Ale psal a sám ses k tomu v jiný diskuzi přiznal !!!Ty jsi deviantní psychopat s pokročilou formou schizofrenie a proto patříš za mříže !!! Vzhledem k tomu že máš papíry na hlavu tak do ústavu s trvalým dozorem !!! Už brzy tomu tak bude !!!

Soucítím s teb… (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

neboj natko nejsi jediná stačí když odpovím kladně na jaké koliv čůrací prdící a kakací vlákno a hned jsem takto dehnoestován nevím proč ti kteří se tu snaží o morálku a slušnost dělají všechno proto aby tato vlákna pohřbili

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Proč máte s Natkou shodné IP adresy ?Asi je Natka tvoje matka a smolíte to z jednoho :-)))))

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 10:03)

Víš hovno kdo má jakou IP a jediný, kdo tady má schyzofrenii jsi ty sám s touhle posedlostí, že všechno píše jeden člověk. Ale aspoň o víkendu by jsi mohl dát pokoj a neotravovat tu už od rána.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 17:03)

díky za zastání stejně vzhledem k těm negativismům mám před sebou posledních 6 a čtvrt hodiny působení tady

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 17:03)

díky za zastání stejně vzhledem k těm negativismům mám před sebou posledních 6 a čtvrt hodiny působení tady

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 10:03)

To zjistit není tak složitý,hlavně když se ví že tu vysíráš v asi 15 diskuzích o sraní,chcaní a incestních deviacích.Ty tu vysíráš ve dne v noci 7 dní v týdnu tak si kydy na odpoledne pro tu zchromlou píču deviante.

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 11:03)

Obecný kecy, pochopitelně to někdo zjistit umí, ale lopata jako ty? Mimochodem se nejspíš šťouráš v něčem, co není veřejný údaj na zdejší diskuzi jinak by to provozovatel zobrazoval sám, ale už několikrát jsi spojil dohromady úplně odlišné lidi, takže fakt víš prd. No tak teď jsi mě pobavil. Říká někdo, kdo odepíše úplným obratem tak kdo tu pak sedí a aktualizuje dokola stránku? Když už tady měsíce flušeš nenavistne příspěvky mohl by jsi konečně říct alespoň proč ti Pavkol tak vadí, co konkrétně tobě osobně udělal jinak se do něj sereš zcela bez důvodně lopato.

Alena (So, 26. 3. 2022 - 06:03)

Tak dneska nad ránem jsem se posrala.Snad to po mě někdo uklidí.

Natka (So, 26. 3. 2022 - 06:03)

Tak to si mi udělala radost.Hned jsem si při tý představě krásně pohonil.

Natka (So, 26. 3. 2022 - 09:03)

Hahaha opravdu jsem se zasmála. Máte to zapotřebí?

Alena (Pá, 25. 3. 2022 - 23:03)

Ještě jsem chtěla napsat že tento víkend budu mít pracovní cestu takže uvidím jak budu mít čas psát a potom odlétám od pondělí do čtvrtka na fotbalový zápas a takovou konečně zase dovolenou s přítelem. Takže když se pokakám zkusím vám to napsat, uvidím jak bude čas.

Návštěvník (Po, 28. 3. 2022 - 23:03)

A na jaký fotbal letíš Alenko?

Alena (Út, 29. 3. 2022 - 14:03)

Do Portugalska, jinak už jsem tu let proběhl v pohodě. A hotel je taky krásný.

Roman (Pá, 25. 3. 2022 - 01:03)

Mě by tedy zajímalo jakou potřebu tam ta slečna na těch horách dělala?

Alena (Pá, 25. 3. 2022 - 18:03)

Tak to opravdu nevím, ale asi velkou protože ji to trvalo dlouho.

Roman (Pá, 25. 3. 2022 - 21:03)

Děkuji za odpověď Aleno. Byla to pěší turistika nebo nějaká lyžařka, kterou to začalo tlačit na svahu?

Alena (Pá, 25. 3. 2022 - 22:03)

Myslím si že to byla snowboardistka a asi dobíhala na poslední chvíli.

Reklama

Přidat komentář