Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Peta (Čt, 6. 3. 2008 - 15:03)

Sylvo ty evidentně taky netušíš co je to trpět zánětlivým onemocněním střev že??

Sylva (Čt, 6. 3. 2008 - 15:03)

Každý přece známe svoje tělo a když mne cosi tlačí v konečníku, tak rozpoznám , jestli je to prd nebo stolice. A to i když mám sračku. Kdo tvrdí, že ne, tak je primitiv.
Souhlas s Adamem, ale ten tvůj pravopis, to je síla. To není na výšku, ale na pomocnou.

Adam (Čt, 6. 3. 2008 - 15:03)

No, na toto téma je zřejmě nevyčerpatelná diskuse. Pominu veškeré urážky vůči mé osobě. No, uznávám, že jak psala Peta, ldé, kteří mají nějakou nemoc, no, dejme tomu, ale zdravý člověk by měl své řitní svěrače udržet, nebo ne?
Je samozřejmě lepší to pustit někde, než do oblečení.
Dost mne šokuje, když se někdo zde přizná, že to pustil v posteli do pyžama. Na diskusním fóru, které díky mě již zkončilo o hledání WC jeden psal, že po nějakém prejtu, nebo co si ráno uprdnul a hned měl plné gatě. Tak takový člověk nemá absolutně žádný pardon. Jak psal, že pak šel k psychologovi, tak ten psycholog byl asi nějak vyšinutý, když ho ujistil, že stát se může, do postele nikdy a v 6 třídě, tak to byl asi vývojově dost opožděný.
A ještě další. Psala tam také jedna holka, které, když se jí to stalo, musela ji mamka umívat, tak to už je asi vrchol. Ani takový člověk nemá zastání, když se sám nedá do pořádku, no, děs.
No, nechtěl bych být v kůži té mamki.

Lukana (Čt, 6. 3. 2008 - 14:03)

No myslím, že Adam "výšku" ani nestuduje...

Sylva (Čt, 6. 3. 2008 - 14:03)

Adam má i nemá pravdu, dospělý člověk by měl umět ovládat řitní svěrač. Nikdy se mi nestalo, že bych se pokadila ve spánku a ani i kdekoliv na veřejnosti. A to chodím denně na velkou dvakrát a nejsou to žádné malinké bobečky. Párkrát v životě se mi stalo, že k posrání chybělo jen málo, ale to člověk musí odhadnout, že nevydrží. A když není na vykadění vhodné místo, je lepší to pustit někde na veřejnosti, než se posrat do oblečení. Jednou jsem kadila mezi dvěma autama a ještě s deštníkem nad hlavou. Jindy zase z auta, kdy jsem si pootevřela dveře. Ale úplný posrání se mi v dospělosti nikdy nepovedlo, je to přehlížení signálů, které vám vaše řiť dává.

Peta (Čt, 6. 3. 2008 - 14:03)

Lídi souhlas Adam je prostě primitiv na kterého neměla Vš žádný dopad že??Ono Adame jak bylo v jedné známé knize-kdo nepoznal ran se jizvám směje že??

Lída (Čt, 6. 3. 2008 - 14:03)

Nanejvýš inteligentní bytost Adam je nejen hlupák, ale i namyšlený narcis, kterého ani údajná vysoká škola nevzdělala v pravopise ("něgdo"!)

Peta (Čt, 6. 3. 2008 - 14:03)

Adame víš co to je Ulcerozní kolitida nebo Crohn??Ne vid jinak bys tady takhle neblábolil a pochybuju že tomu ve stáří unikneš svěrače ochabují každému i Tobě a nepomuže ti ani vysoká škola to mi věř.lidí trpících Crohnem apod je dost a mylíš že to nejsou bytosti nebo jsou něco mín???jen proto že jsou nemocní a obcač se jim to stát muže i pořesto že to jsou velice inteligetní a čistotní lide.Jsi vážne hlupák.

Adam (Čt, 6. 3. 2008 - 13:03)

No, nestačím se divit, co se na Netu ještě vyvrbí a zvláště na Doktorce, kde by měli být inteligentní lidé a ne zvířata. Co je vlastně člověk, kterej se podělá? Již se mi bohu díky podařilo na fóru o nestihnutí na záchod diskusi utnout.
Tady se mi to taky podaří. Člověk, který si nedojde na hajzl a dokonce se mu to stane i v posteli je lenoch.
A ještě mne pobuřuje, když něgdo popisuje, že jej druhá osoba dávala do pořádku, tak to je hamba nejvyššího kalibru.
Já dělám výšku a pobuřuje mne to, jako nanejvíš inteligentní bytost.
Tak doufám, že i tady to utnu.

dana (St, 5. 3. 2008 - 18:03)

hmmm si z toho děláte srandu ale až se to někimu přihodí smích přejde:-((

sir mc.Cormick (St, 5. 3. 2008 - 18:03)

Já se pokakám každý ráno.Mám problém s tím že pravidelná stolice přichází v 6.30 a já vstávám v 6.45.James je z toho vždy pěkně otrávený a chce přidat na gáži.

ddddd (St, 5. 3. 2008 - 17:03)

...docela drsný si myslím že se to může stát jen poserům;-)))))

Simona (Út, 4. 3. 2008 - 14:03)

Ivanko buď ráda že to dopadlo tak jak to dopadlo a za to že sis nadělala do kalhot se nemusíš stydět, já kdybych byla na Tvém místě dopadla bych nejspíš stejně.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 14:03)

Ale když máte ten "přirozený pud" v kalhotách, je to trochu o něčem jiném že?

marek (Út, 4. 3. 2008 - 00:03)

Je to prirozeny pud.

Ivanka (Po, 3. 3. 2008 - 11:03)

Ahoj všichni vespolek, mě se to stalo teď o víkendu a to vlivem strachu, jela jsem v sobotu odpoledne autem z nákupu a zrovna mě chytla ta vichřice , bylo to něco šíleného měla jsem strašnej strach uplně jsem se klepala a když začali padat kroupy raději jsem na kraji silnice zastavila a čekala až bude po všem, celá jsem se klepala a brečela jsem, ale vítr pořád sílel, a pak se to stalo nějaký kus přede mnou (nevím jak daleko) se najednou začal kácet bilbord a letěl vzduchem přímo proti mě, byla jsem strachy uplně ztuhnutá a nevěděla co rychle udělat bylo to strašně rychlý, bilbord se točil ve vzduchu a občas se odrazil od silnice, fakt hrozný scéna jako z hororu pomyslela jsem si, tak a teď je po mě, ale naštěstí jsem to přežila, bibord nad autem přelítl ale trochu se otřel o střechu byla to strašná rána a já měla takovej strach a jak jsem se lekla tak už jsem ani nevím jak je to možný nedokázala ovladnout svěrače a cítila jsem že čůrám a kakám. Opravdu hrozný zážitek pořád mám tu hrůzu před očima, ale naštěstí se mi nic nestalo auto má trochu poškozenou střechu ale jinak nic, no teda krom špinavýho oblečení a sedadla, ufff fakt to byl otřesnej zážitek ale ani ve snu by mě nenapadlo že budu mít takovej strach že neovládu své svěrače, opravdu si to nedovedu představit proč se to stalo, ani jsem před tím nutkání na velkou či malou nepociťovala.

undovka (So, 1. 3. 2008 - 11:03)

já mám problém na každé cestě i kdybych jela do okresního města, pouštím bobky každou půlhodinu

Marie S. (Pá, 29. 2. 2008 - 12:02)

Ahoj to je teda téma, některých lidí je mi líto, někteří jste mě rozesmáli a některá jsou si osobně myslím přitažený za vlasy např.: ten od Vladěny, jinak mě se to nestalo, ale v situaci Romany už jsem se ocitla několikrát, naštěstí jsem to vždy nějak vyřešila ale je to opravdu nepříjemné a ponižující když potřebujete nutně na toaletu a čeká vás tam nástraha ve formě automatu na mince, zlatá "hajzlbába"

Zuzka (Út, 26. 2. 2008 - 14:02)

Heleď Vladěno to si děláš asi legraci, ne?? a pokud ne tak si myslím že to sem ani nepatří...

Vladěno, (Po, 25. 2. 2008 - 16:02)

každého vzruší něco jiného. Mojí přítelkyni např. když si ho potom utřu do záclony! To řve jak siréna!

Reklama

Přidat komentář