Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (Pá, 14. 3. 2008 - 19:03)

Hele Irisko. No, když se Ti to stalo to jsi měla průjem, bylo toho hodně?
Ta chůze, nebyla asi nic moc. Viděl Tě pak někdo doma? Dala jsi se sama do pořádku, nebo Ti někdo pomáhal?

Luba (Pá, 14. 3. 2008 - 19:03)

Milí přátelé.
Opět vás srdečně zdravím. Je pravda, že jsem svůj školní zážitek dal na několik stránek s touto tématikou, ale ne pro to, abych se nějak vyžíval, ale ono pokadit se je dost silný a traumatizující zážitek.
Když se zde někdo ptal na to, zda se to může stát v posteli, tak jsem odpověděl.
Srdečně zdraví Luba.

Léňa (Čt, 13. 3. 2008 - 19:03)

No lidi, musím říct, že jsem se dlouho tak dobře nezasmála. Nemyslím to ve zlým ;o). Nejdřív mě ani nenapadlo se na tuhle diskuzi podívat, protože jsem si myslela, že si někdo dělá blbou srandu, ale dneska jsem si přečetla pár zážitků a je mi jasný, jak to dokáže pomoct, když si člověk připadá trapně, ale zjistí, že v tom není rozhodně sám ;o). Mě osobně se stalo jen několikrát za život (naposledy na střední) to s tím počůráním ve spánku, kdy se člověku zdá živý sen, jak si ulevuje na wécku :o). Ale dodnes si živě pamatuju, jak mi bylo hamba, když se jednou ráno posr..můj taťka a manžel po něm ještě našel na záchodě čmouhu na dveřích. To asi proto, že má taťka problémy s nohama a musí se všude hodně podpírat.... Šel si tak jednou brzo ráno normálně na autobus do práce a pak vzal rychle zpátečku, protože už cítíl to známý vrrr, vrrr. Já jsem s manželem spala, když v tom jsme slyšeli ohromnej rachot a hlasitý funění. Rozlítly se postupně všechny dveře a ze zvuků, co vycházely ze záchodu nám bylo hned jasný, co se děje ;o).Ono je to v 5 hodin ráno slyšet víc než kdy jindy ;o). Pak nás v tom ujistila ještě sprcha a dlouhé praní..., chudáci světlý rifle, ty to málem nerozchodily.
Manželovi se to prý stalo taky, když jednou ještě na základce nestihl doběhnout domů. Nejdřív hrozně spěchal, ale když mu průjem utekl do kalhot pár metrů od dveří, tak už šel naprosto v klidu. Ono už pak nemá smysl se namáhat, že..
Moje malá dcera mi zas často dělávala, že začala z ničeho nic na celou tramvaj vyřvávat "mamko, ty sis prdla". Asi z toho měla srandu, ale já jsem tam přece nemohla všem těm lidem, který to děsně zajímalo, začít vysvětlovat, že to není pravda, že si jen vymýšlí...,tak jsem tam musela sedět celá červená a dělat jakoby nic. Běda, jak se tomu někdo zasmál, to se pak malé líbilo čím dál víc a nevěděla, kdy přestat. Naštěstí z toho vyrostla ;o).

Návštěvník (Čt, 13. 3. 2008 - 18:03)

Irisko,v kině snad nebyl záchod?Tam jsi tu zátěž mohla vysypat a bylo by to.

Verča (Čt, 13. 3. 2008 - 17:03)

Jejda Irisko, co to bylo za děsák, že jsi si kvůli tomu nadělala do gatí. Jít pak s tou náloží v gatích dvě hodiny to musela být asi síla co. I když ze své vlastní zkušenosti vím, že po nějakých deseti až patnácti minutách chůze s plnýma kalhotama už to bylo tak nějak jedno, protože jsem to měla rozmatlané úplně všude, kam se to jen trochu mohlo dostat. Pak už ta chůze ani tolik nevadila. Daleko horší bylo, když si asi pět minut od spásného domova už nedal poručit můj močový měchýř a já se do té nadílky v gatích ještě navíc počůrala.

Lída (Čt, 13. 3. 2008 - 16:03)

Já se podělala v autobuse při cestě z exkurze. Přišlo to na mne strašně rychlo, nešlo to déle udržet. Šofér nechtěl zastavit. Všichni se smáli, byl to šílený trapas. Nejhorší bylo v tom dojít dom¨ů a ještě v tom jít po schodech.

Iv.AN (Čt, 13. 3. 2008 - 10:03)

Lubo, Ty už si to někde tady psal mám pocit že ve více diskusích, já teda přispět nemám čím, ale mám pocit že Ty Lubo si v tom vyžíváš.

Luba (St, 12. 3. 2008 - 20:03)

Milí přátelé.
Také patřím mezi ty, kterým se to stalo v posteli.
Chodil jsem do třídy na základní školu pro nevidomé v Brně. Jednou jsme měli k večeři hašé, mleté maso nevábné chuti. Bylo mi sice těžko, ale nakonec mi odlehlo.
K ránu mne rozbolelo břicho. Myslel jsem si, že si jenom uprdnu a to byla chyba. S větry to ze mne náhle začalo odcházet, no, hrůza.
Byl to pochopitelně šok. Nakonec jsem to všechno pustil úplně do kalhot. Měl jsem je plné, na štěstí to nebyl úplný průjem, ale řídká kaše.
A tu ostudu, to bych nikomu nepřál, hodně dlouho jsem z toho byl špatný. Celá věc měla dohru u školního psychologa, který mi však řekl, že stát se může.
Ono je to dost nepříjemné téma, ale i takový je život. Nevím, jaký na to máte vy názor, ale mnohdy se taková nehoda zaryje hluboko do mysli.
Srdečně zdraví Luba.

Iriska (St, 12. 3. 2008 - 18:03)

Teda já jsem se pokakala v 15ti v kině strachy a dvouhodinová cesta s plnýma kalhotama nebyla teda nic moc.

Návštěvník (St, 12. 3. 2008 - 17:03)

To teda určitě nebylo nic příjemného, ale nic si z toho nedělej, dějí se horší věci.

patr (Út, 11. 3. 2008 - 13:03)

vitam,te Inko u pokakanku....teda to musela byt parba...ale nic si z toho nedelej ,je nas vic...

Inka (Út, 11. 3. 2008 - 10:03)

já se pokadila letos v lednou po divoké noci na plece, byla jsem dost opilá a r áno jsem se vzbudila ... ano pokakaná jsem z toho docela na dně ještě teď, někdo tady píše že je to lenost, ale já měla sen ve ktrým jsem šla normálně na velkou na WC a stalo se tohle, vždy jsem si myslela že je to možný tak možná s pomočením, ale tohle??? doufám že už se mi to nikdy nestane

Peta (Po, 10. 3. 2008 - 17:03)

Souhlasim s tebou.Nikde nevidim napis POVINNÉ.Já tady pouze chtěla obhájit určitou skupinu lidí kteří to rozhodně nedělají naschvál ani tom nevyžívájí právě NAOPAK.Trápí se tím at už nemocí nebo stářím způsobenými zažívacími problémy.Jenže pár omezenců co jen každého odsoudí se najde vždy.

Návštěvník (Po, 10. 3. 2008 - 17:03)

A to vám co tady neustále nadáváte nedochází, že takové diskuze pomáhají lidem, ono je to docela šok a velká zátěž psychiky, když si v dospělosti naděláte do kalhot (a především na veřejnosti), tím že se o tom mluví ti lidé alespoň vidí, že v tom nejsou sami a stalo se to i jiným, vždyť je to normální biologická potřeba jako každá jiná.
Když se Vám to nelíbí, tak sem nelezte!

Peta (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

Jinak to neni ma diskuze:-)pouze jsem se snazila podivat se na to trosku jinak v zadnem pripade nic uchylneho vime??Ono asi lepsi hysterka nez totalne vygumovane pako ne?Ale co se rozciluju na kazdeho dojde.

Návštěvník (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

a jeste hysterka - smrtelna kombinace

Peta (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

Evidente absolutne nevis co blabolis.mylsim ze tve IQ nebude vetsi nez cislo bot a to jeste za predpokladu ze mas s sebou psa a kocku.

Peta (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

ale prosim te a za co hovori????jedina ssetra co jak jsi psal utira zadky co to placas????Mindraky ??to vazne ne.:-)Ty jsi vazne kus vola :-))

Návštěvník (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

musel bych byt sprostej, ale tva diskuze hovori za vse...jsi jedina zdravotni sestra v tomto state co utira zadky a jeste ma mindraky. tak tu praci nedelej. Urcite se tato prihoda nekomu stane. ne kazdemu. uchyl nejsem, jen ziram o cem se da diskutovat. O hovne. doslova.Mimo jine, ty stranky si prohlizeli deti ve skole.

Peta (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

pokud ti to uniklo o jedinej uchyl jsi tu zatim ty

Reklama

Přidat komentář