Reklama

Obřízka

ČauLidi (So, 2. 4. 2022 - 04:04)

Takže dobrý den všem! Vážený Peter, já sa něstačím diviť ! Vy nemáte vzdělání? A vy to nevíte? Tak to je neuveritelý, a ta vaše arogance no to je jasný, tady len demagogicky lže ten Tony no a vy to nevíte! Samej intaktivistů! No běžte sa zeptat do mej kliniky tam , tady Tony , no já se nestačím divit, ty kecy , spekuluje a ono mu to vyšlo a potom mu to nevyšlo , ale on nezná že obřízka nezná věkový limit, takže kdykoli ! Peter, kdykoli ! A my sme byli první… moje kliniky !a je to možné! Od několika hodin po narození až do několika hodin před smrtí! Na tu obřízku ! Jo a kde? Jednoduché dělají to prece fertilizační kliniky , né? No to normálně klasicky , takže zadáš do Googlu , jasně napsat “ Babišovi kliniky na obřízku” a hned ti vyskočí na prvním místě ISCARE… a tam najděš tu obřízku, no a za pár korun a nemá to nic společného s Tonym ! A člověk žasne jak se to mění uvidíš Peter , ako sa ti to změní a je to úžasné… jo tak abys nezapomněl ISCARE , ano a uvidíš, ako je to možné, takže já chápu,že pro vás je to velká trauma, ale je to peklo co tady udělal ten intaktivista, já už o tom nechci mluvit ale ty si to zasloužíš za tvoje peníze a hlaně v klinicke…a všechno tam je hlavně ta obřízka, my vám nabízíme pomocnou ruku při zachování životní úrovně i bez předkožky ! Takže to je všechno , vysvětlujte věci a přestanete na mě útočiť!

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 08:02)

Já v tomhle věku jí měl taky přirostlou k žaludu, a to na více místech. Taky jsem nevěděl co s tím, nijak mi to nevadilo. Ale taky jsem věděl že je to problém který se asi měl řešit, a předpokládal jsem že mě dřív nebo později nejspíš bude čekat obrizka. Jenže jsem se toho hrozně bál. Bylo mi taky dost blbý to našim říkat, a stejně tak i u doktorky. Pamatuju si že se jednou ptala, mamka řekla že to nekontroluje a a já chvilku váhal co říct, ale strach byl silnější. Později jsem občas přemýšlel co by bylo kdybych řekl pravdu, asi bych to musel ukázat a doktorka by doporučila obrizku a nevím jestli bych tehdy byl schopný říct že nechci.

Návštěvník (St, 16. 2. 2022 - 10:02)

Pak se mi o tom jednou zdálo. Doktorka řekla abych ho ukázal a docela koukala, chytla ho do ruky a zkusila to a řekla že to je na obrizku. Já řekl že to nechci, ale odpověděla, že se nemám bát, že to neni nic hroznýho a že to má spousta kluků takže rozhodně nebudu jediný. Pak jsem se probudil, sáhl si na něj a zjistil že se mi to jen zdálo

Hmmm! (Čt, 17. 2. 2022 - 18:02)

Je patrné, že v tvém podvědomí je uloženo velké množství vzpomínek, vjemů, asociací, pocitů , postřehů a podprahových vjemů na které tvé podvědomí reaguje. V podvědomí může být ukryta samotná příčina problémů s tvojí předkožkou. Pro zdravé podvědomí by bylo vhodné cestování do zemí, kde obřízka převažuje a je zcela normálním jevem, se kterým by ses měl blíže seznámit jako s naprosto reálnou skutečností.

Tony (Pá, 18. 3. 2022 - 00:03)

To neřeší podstatu, ty cirkumfetišisto!

Martina (Pá, 18. 3. 2022 - 19:03)

Tony,ty si nedáš pokoj

no (Ne, 13. 2. 2022 - 12:02)

hlavně že už tu nepíše ten mamlas.

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 04:02)

Myslím,že na hygienu je obřázka dobrá,ale honit čůráka je lepší s předkožkou.Předkožka při honění lépe jezdí po žaludu a žalud víc dráždí.

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 09:02)

To se tak rika, ze s obrizkou se hure honi, ale pro sex je to lepsi. Vetsina zen co mely sex s obrezanym si to chvali. Jinak co se tyce honeni tak ja mam predkozku trvale stazenou a honim jako kdybych mel obrizku, a zadny problem s tim nemam

Petr (So, 12. 2. 2022 - 05:02)

Dospělý muž, má mít partnerku s kterou souloží tak, aby byli oba zcela uspokojení. Aby mohl souložit podle potřeb. Nepotřebuje se uspokojovat masturbační náhražkou. Pokud vztah nefunguje v posteli, tak je to trápení a ne harmonické manželství.

Návštěvník (Pá, 11. 2. 2022 - 18:02)

Mistr Tony Gin Vlas se stal legendou, tak velkou že i téměř 2 roky po jeho domnělému skonu je jeho jméno stále vytahováno, asi proto že pořád někomu chybí nejspíš. Od té doby je tahle diskuse víceméně o něm než o tématu jako takovém.

Návštěvník (Pá, 11. 2. 2022 - 05:02)

A co chceš jako řešit? Nebo se jen bavit ... provokovat, nebo jako co? A Vlasa z Jirkova už nech laskavě na pokoji ... život jde dál, a klidně i bez jeho přednášek.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 19:02)

Zkoumal (za kterého se vydává kdekdo) má pravdu, že to tak v jistých dobách a civilizacích bylo. A i v modernejsich dobach, třeba v Anglii je to bráno jako příslušnost k vyšší společenské třídě, i kvuli tomu pry byli William a Harry vopizlani, přestože Diana jim to nechtěla nechat udělat. A v USA Trump prý viděl Obamovo nevopizlanyho ptaka, a veřejně řekl že je to neamerické to že nema obrizku

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 11:02)

!

Tupá Anna (Čt, 10. 2. 2022 - 11:02)

Zkoumale, to jsou teda slinty. Logický je jen to, že tobě bych nejraději zasekla motyku do břicha. Tvoje střeva bych uvázala za ginovu loď.

Zkoumal. M. (Čt, 10. 2. 2022 - 11:02)

Nádherná představa!

Tupá Anna (St, 9. 2. 2022 - 15:02)

Nebudeš mít čím, když ti ho uříznu a rozšlapu na sračku ty můj hlupáčku:,-) budeš moci jenom čůrat v sedě. Semeníky ale necháme...bude mě to moc bavit, když budeš nadržený a nebudeš mít jak a co s tím udělat, lásko :-) bude to zábava :-)

Tupá Anna (St, 9. 2. 2022 - 14:02)

Františku klidně, ale utrhla bych ti ptáčka, zlatíčko.

Tupá Anna (St, 9. 2. 2022 - 08:02)

Také sním o tom, být inaktivistkou....

ano (St, 9. 2. 2022 - 01:02)

Ano, přesně tak fungují i inaktivisté, Gina to silně inspirovalo. Souhlas.

Reklama

Přidat komentář