Reklama

Obřízka

Rakato (St, 13. 4. 2022 - 15:04)

Martine, kápni božskou, že máš mezi nohama narostlého obřezaného kokota?

Návštěvník (St, 13. 4. 2022 - 14:04)

Díky

nona (Út, 12. 4. 2022 - 21:04)

Přijde vám to tak vtipné, pořád vytahovat Tonyho? Nebylo toho už dost?

Martina (St, 13. 4. 2022 - 00:04)

Právě, že bylo, už mám jasno. Nechte Tonyho v klidu spát

Návštěvník (Út, 12. 4. 2022 - 20:04)

Martino, jsi to ty? Nebo je to Petra, Barbora či Ezechiel?

Martina (Út, 12. 4. 2022 - 18:04)

Důsledně jsem šla za tím. Takže, Tonda opravdu nežije a potvrdili mi to i na Plavbě, pomníček má v Hřensku, ale není to iniciativa jejich, ale ten pomníček je udržovaný a tak ho někdo ošetřuje. Napadá mi jedině, že ten, kdo ho vytvořil a chodí tam, může být někdo z Doktorky a psát za něho. Někdo jeho blízký, který ho dobře znal a tak se snaží udržovat jeho jako by "životnost" zde na Doktorce. Já to vypátrám. Nebo, že by se dotyčný/ná/ sám/sama/ k tomu přiznal /la/. O nic nejde, já bych to pochopila

Anna Ostrá (Út, 12. 4. 2022 - 07:04)

Přesně jak říkáš teplej Zkoumale! Jen béžový kalhoty jsou hnusný. Můj obřezaný přítel musí neustále nosit těsné džíny hodně zařízlé do zadku a koulí..naostro. Občas ho za trest v nich nakopu do koulí. Mně je 17 jemu 38, ještě nikdy neměl sex, nesmí ani honit.

Zkoumal (Po, 11. 4. 2022 - 03:04)

Přítel koupil látku - béžové kalhoty jsou mi už pomalu malé a tak ušije nové. Ale ta látka je kostkovaná hnědá a žlutá a přítel chce z ní udělat kalhoty a ně přišít napevno kšandy a já sem včera dostal v práci vynadáno a odmlouval kvůli novým kostkovaným kalhotám a mám trest - musel jsem klečet v černých kalhotách a zapnutýma popruhama na druhou dírku a to moc tlačilo a šponovalo - měl jsem gatě dost nepříjemně zařízlé na zadku a na kulách. A příštý týden musím mít ty nové kostkované kalhoty s přišitýma kšandama na sobě do práce. Tak si budu muset zvyknout. A přítel rozhodl, že podle zlobení a špatných známek se stanový trest - buď černé anebo kostkované kalhoty do práce.

Rakato (Ne, 10. 4. 2022 - 22:04)

To si tady jen Zkoumal honí péro.

Iva (Po, 11. 4. 2022 - 02:04)

Ten obřezanej kokůtek už ho má necitlivého.

Tony (Po, 11. 4. 2022 - 20:04)

Psal tu jeden po jménem Karel, který si to též nechal udělat byv k tomu dotlačen takovou obřízkuchivou nánou a pak hořce litoval. Napsal tu: nakonec jsme se rozvedli, ta megera je pryč a já mám kvůli ní zničený svůj sexuální život.

Anna Tupá (Ne, 10. 4. 2022 - 18:04)

Můj přítel si chtěl nechat udělat obřízku a tak jsem ho zarohla. A už ji nechce. Já bohužel tvrdnu v báni.

Tony (Ne, 10. 4. 2022 - 20:04)

Ano jsem to já

sardanapal (Ne, 10. 4. 2022 - 20:04)

Pokud si to ty , víš kdo jsem já a máš můj mail , tak sem zvědav .

Tony (Ne, 10. 4. 2022 - 22:04)

Diky za mail odepíšu

D (Ne, 10. 4. 2022 - 16:04)

Zdravím, mám cukrovku 1.typu už pár let mně svědí předkožka, na několika stránkách jsem se dočetl že je u diabetiků obřízka jediné řešení, předkožku zatím zůženou nemám, ale když ji stáhnu a následně ji vrátím na své původní místo tak za ní musím trochu víc zatáhnout aby překryla celý žalud, jak to mám řešit?

Návštěvník (Ne, 10. 4. 2022 - 13:04)

Tony napiš popravdě a upřímně jestli jsi to ty, či ne....

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 00:04)

Těžko věřit tomu že by pravej tony na 2 roky z ničeho nic opustil svou jedinou životní vášeň a teď se náhle vrátil. Někdo se za něj vydává

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 00:04)

Nedávno bylo v tv serialu, kde kluk měl přijít o varlata a mel obavy ze se to vsichni dozvi. A argumentoval tim ze tohle se siri rychle, ze jeden kluk ze tridy je obrezanej a vsichni to o nem vedi. Porad je tu na to nahlizeno jako na neco co nenormalniho

L (Pá, 8. 4. 2022 - 20:04)

Boze, to jsem zase narazil na diskusi plnou idiotu, to snad neni ani mozne :-D.

At si kazdy dela se svym telem co chce. Kazdy inteligentni clovek je schopen si udelat vlastni nazor.

Kdyz chce nekdo odstranit koule, tak at si je odstrani.
Kdyz chce nekdo odstranit predkozku, tak at si ji odstrani.
...

Ja si stejne myslim, ze pro drtivou vetsinu zdejsich obrezanych diskuteru by bylo vyhodnejsi si nechat odstranit cely penis - ma to same vyhody - chrani to proti AIDS uplne, ne jako obrizka jen castecne. Hygiena je uplne vyresena a HPV jakbysmet.

Reklama

Přidat komentář