Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Otec (Pá, 8. 4. 2022 - 12:04)

Jó také toto znám některé děti už nechtějí pleny v 1 roce a některé děti nosí pleny a punčocháče s bodyckem až do 15 let prostě si nedají říct že už dávno s plenek vyrostli a můj syn nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále ale jemu je11 let a zatím ještě v plenkách mám ho ve vlastní péči já maminka mu umřela na covid minulý rok takže dostal syn znovu plenky od psychiatra on je v takovém rozsahu v šoku ještě že není schopen něco jiného dělat a vůbec moc a kakani prostě neudrží je ve stálém šoku tak kluka každý den a noc prebaluji a v puse má dudlík pro lepší zklidnění ale také úplně všude já si ho musím vyzvedávat každý den ze školy já jsem ho přihlásil do speciální školy ale i třídy tam děti mají pouze plenky také.??

Jitka (Pá, 8. 4. 2022 - 12:04)

Ano přesně tak u dvouch kluků a holky jsou zatím punčocháče také normálně ponechane i s plenkami a leginami pak je lepší přebalování u dětí kluci jsou dvojčata těm je 7 let a dceři je 5 let nejdříve plenky nosila jenom dcera a pak se přidali i kluci a plenky se také nosí úplně všude jak ven tak i na cesty krátké či dlouhé nejdříve jsem klukům nechtěla dávat pleny ale oni si prostě one řekli sami tak dostávají všechny děti zase plenky jednorázové na venek i cestování a doma používám zatím látkové pleny se svrchnimi kalhotky jak děti přijdou ze školy tak už chtějí látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a dcera to samé ta už taky začala chodit do školy do první třídy šla už od pěti let...
Ale plenky se bohužel u nás stále nosí mají je od narození až do teď nikdy před tím plenky nechtěli se odplenkovat nemám jim to za zlé jednou si řeknou sami mami už nám prosím mamko plenky nedávej..... Tak uvidím jak dlouho budu děti prebalovat do plenek......

Eva (Pá, 8. 4. 2022 - 07:04)

Ano přesně tak já klukovi 10 let také dávám jednorázové pleny zn. Pampersky větší velikosti myslím že č. 8 ale také non-stop i doma ale občas když použije nočník či wc tak se na něj nezlobím ale většinou použije pleny na obě potřeby jelikož má punčocháče a bodyčko přes ně a já ho v klidu prebalim mne to nic neudělá a ve škole má také pleny jednorázové od značky Tena ale vložné ve slipech má je celý den a zatím vůbec je nepromocil on má hyperaktivní močový měchýř tak nosí plenky a veškeré lékař sice plenky nevidí nerad ale je to lepší řešení než aby byl mokrý v oblečení když to kdykoliv může pustit do plenek a já jsem klukovi ještě zatím dětské punčocháče ponechala ale když se nikam jede tak má plenky a punčocháče s leginy jsou dělané i pro chlapce a já ho mohu kdykoliv prebalit do čistých plenek na přebalovací podložce úplně stejným způsobem jako když se prebaluje malé děcko. Ale když je chladno tak dávám ještě do zimní kombinézu.

Iva (St, 6. 4. 2022 - 06:04)

Když jedeme autobusem za mými rodiči na Slovensko tak vždy dávám oběma synům (14,12) jednorázové pleny.

Taras Sračenko (St, 6. 4. 2022 - 08:04)

Beru si sebou na cestu autobusem nočník a klidně si na něj sednu v uličce a vyseru se. Protože trpím Tzv fedjovým syndromem musím srát hned jak to na mne příjde. Máte vidět ty ksichty, když jim zamávám před odjezdem busu průkazkou tzv. posraněnkou! Někteří hned tuší že bude smrad až budu srát. :-))

simona (St, 6. 4. 2022 - 06:04)

Dcerka je má celodenně i abdukční vložku

Vilém (Út, 5. 4. 2022 - 13:04)

Tak na mě očekávání jsem doma od strejdy když jsem přišel ze školy 4 látkové pleny a jednorázové pleny přes látkové a bratrovi to samé a pak odešel a dal nás k sousedce ta ovšem už věděla od mami a na sobě jsme měli punčocháče s bodyckem a bodyčko nebylo zapínání mezi nohama ale bohužel na zádech byl zip udělaný na malý zámeček hlavně já abych si nemohl sundat pleny sám abych se nechal prebalit a když jsem chtěl jít ven tak jedině na zahradě jsem musel být v batolecich tepláčky jsem měl a bylo to na mne hodně vydet že mám plínky dostal jsem svoji obuv žirafky od značky vasky které jsou čísla 33 a hrál jsem si s bráchou a jejím synem ale tomu je 12 let a já byl stále pro smích že jsem malé děcko které musí nosit plenky a punčocháče atd ale já jsem šel pryč ze zahrady a sousedka mne říkala proč jsem odešel jelikož váš syn se mne směje že jsem malé děcko které nosí plenky a punčocháče.... Tak si sousedka šla pro něj a řekla mu aby se mne omluvil a řekla mu aby si lehnul na přebalování jelikož posmivacek měl taky plenky ale jednorázové tak to tolik nebylo vidět ale punčocháče měl také ale pak i bodyčko ze zapínáním mezi nohama tak když ho teta přebalovala tak dostal nejdříve 2 froté plenky a potom jednorázové pleny a punčocháče s tepláky které měly laclace ale pak jsem se optal tety že bych potřeboval asi zřejmě prebalit také tak jo tak si lehni a kouknu se na tebe sundala mi to bodyčko a punčocháče dala pod kolena a rozepla jednorázové pleny a řekla že jsem jenom hodně pomoceny tak látkové pleny sundala a otrela a zapudrovala mne a pak jsem dostal jednu frote plinku s jednorázovkou tu co jsem měl a že mám přijít kdykoliv když v plenkách budu mít nakadino či nacurano a pak mne už nechala běhat jenom v plenkách a punčocháčich a řekla mne abych zavolal menšího brášku že ho taky radši prebali a mne se ptala proč nosím plenky a já řekl že jsme byli na horách a že mne mamka dává punčocháče a zimní kombinézu a pro jistotu mne dala i pleny abych se nikde nepocural na svahu než se vysvlecu z kombinézy tak to to je dobře ne no a pak jsem se optal mami jestli mne nechce už plenky dávat i. Doma pouze na noc a občas i den no a takto můj syn nosí plenky od minulého týdne jelikož se začal pomocovat do oblečení a doma do postele tak jsem mu vyrazila pleny a tobě se pak bude smát že si malé batole které nosí plenky a skoro dětské oblečení když je nosí sám a vaši máme řeknu že takový zábal plenek není nutný a vždy když mamka nebude doma tak můžež rovnou přijít sem a malé si vyzvednu sama já tam v té školce dělám vychovazelku takže není žádný problém...... Ale tvé máme řeknu i to že ráno může mít i plenky mezi nozkami teto můžu ti něco říct no povídej ta školka by se mne líbila no tak to uděláme takto úplně jinak tak když půjdeš ze školy tak přijdeš rovnou do školky i se synem přijdeš zřejmě chodíte do stejné školy ale o sobě vůbec nevíte ale teto já ho znám chodí přeci do 4 třídy ano přesně tak máš pravdu Viléme......

Vilém (Po, 4. 4. 2022 - 10:04)

Mi jsme přes víkend byli s rodiči na horách a já jsem musel trpět za malého bratříčka jemu máma dává přednost ještě plenkam že se má nejdříve jednorázové pleny a vkládací plenky se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče tomu jsou 4 roky ale mne je 12 let a na ven jsem musel mít to samé taky jednorázové pleny ale místo vkládací plenky 2 látkové pleny já nosím jednorázové pleny xs ale já jsem musel mít také svrchní kalhotky a bavlněné punčocháče ale ze zimní kombinézou já jsem byl na lyžích a bráška na bobech a potom když jsme přišli na hotel tak nejdřív mamka vysvlekla mladšího brášku a sundala mu špinavé pleny a mne řekla že si kombinézu mám vysvlect sám a potom se koukne na pleny sama ale potom přišel strejda a mamka mu řekla aby mne vysvlekl punčocháče a kouknul se na pleny jestli je mám čisté ale já jsem stále říkal že pocurany či posrany nejsem že pleny jsem dostal zbytečně a strejda řekl že jsem jenom pocurany ale já jsem vůbec o tom nevěděl že jsem se pocural a mamka potom řekla že jsem ti ty pleny dala to bylo pozdní odpoledne už se blížil večer bylo 17 h tak mamka malého umyla a dostal na noc 4 látkové se svrchnimi kalhotky a overal a já jsem byl stále v plenkách ale později jsem přišel na řadu i já že mi sundala pleny a řekla mi že na noc dostanu pleny látkové také ale já jsem protestoval že pleny nosit nebudu a mamka mne říkala že když si plenky nechám dát tak kontrolu plenek udělá kolem 21 hodin a jestli ji budu mít suché tak mne pleny nedá na noc tak jsem se umyl ale sám a pak jsem šel na postel na přebalování a také jsem dostal 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a overal a potom nastala večeře bráška dostal kaši v kojenecké lahvi a já jsem čekal že dostanu něco jiného ale spletl jsem se dostal jsem to samé taky kaši v kojenecké lahvi po všech těch věcech jsem pak usnul ale venku bylo ještě vidět bylo tak to 17:30 a pak to přišlo nejdříve se mi chtělo kadit a pak i čůrat tak jsem se rozmyslel pustit to je do plenek a nebo jít za mámou aby mne sundala overal a plenky a já si došel normálně na wc tak jsem vstal a tedy šel a ona mne řekla co pak mami mne se chce kadit a že bych si normálně skočil na wc a mamka mne říkala až použiji rovnou pleny a pak mne normálně prebali do čistých plenek a pak jsem šel zpět do postele a musel jsem to bohužel pustit hold do plenek veškery obsah jak kadeni tak i curani a potom mamka přišla jestli jsem už hotový a já řekl že ano tak jsem řekl mamce jestli mne prebali a ona řekla že ano že se nemusím bát ale dostanu už 6 látkových plen a na spaní už dupačky a druhou večeři zase v kojenecké lahvi sunar a do pusy i dudlík ale kdese vzali látkové pleny to nevím tak při přebalování jsem se zeptal mami kde se na hotelu vzali látkové pleny a dupačky či overal a ona řekla že to tady mají jako vybavení hotelu aby jim malé děti třeba nepomocili matrace atd..... Tak jsem se mami zeptal jestli mne bude dávat pleny i doma na noc a řekla mi je budu dostávat i doma jednorázové na noc ale nikdy i přes den podle toho jak budu chtít a že dumlat kojeneckou lahev nikoliv že akorát dudlík budu mít podle toho jak budu zlobit tak budu mít dudlík i přes den teď jsem ve škole a ráno jsem si musel vzít i punčocháče pod kalhoty a není mne vůbec vedro pod kalhoty a že když přijdu domů tak bude čekat už strejda že mne dá už plenky a bratrickovi také ten ho přivede ze školky......

Lída (Ne, 3. 4. 2022 - 06:04)

Ano mi takto provozujeme se synem 9 let že nosí plenky a punčocháče ze zimní kombinézou jelikož se nám ochladilo tak když se pohybuje venku tak to takto má a vyžaduje si to bohužel a před chvílí jsem kluka musela prebalit do čistých látkových plen jelikož byl durch mokrý tak dostal 4 látkové pleny a se svrchnimi kalhotky jelikož se vždy diví že když má pleny jednorázové tak po pocurani se vždy plenky nafukuji hlavně mezi nohama... Před tím když bylo už tepleji tak měl už kraťasy se slabšími punčocháči ale bohužel pleny také...?? Sice klasické pampersky ale měl je... Občas do jednorázovék dostane i 2 frote či látkové pleny pro větší savost..... Ale punčocháče jsem mu ještě neodlozila stále se u nás nosí.

Mila (Čt, 31. 3. 2022 - 10:03)

Milé rodiče dáváte dětem v zimě menším či větším v zimě punčocháče se zimní kombinézou či oteplovacky hlavně když mají punčocháče se zimní kombinézou tak i jednorázové pleny a i na cestování a nebo když se vám pomocuji v 10 letech do postele a či oblečení.??? Jelikož já jsem to provozovat bohužel musela ze synem 11 let..!!!

Jana (St, 30. 3. 2022 - 12:03)

Tak pleny do vody jsem už sehnala a zatím zkouším aby se v nich koupaly zatím doma ve vaně a dětem jsem je včera dala a byli spokojeni nikde nic neprosakuje když jsou ve vaně tak jsem jim řekla aby se v klidu pocuraly a bylo vše v pořádku a potom na noc dostaly kapsove pleny a v nich mají frote plenky a klasické látkové pleny a přesně svrchní kalhotky a mají dětsky overal.

Petra (St, 6. 4. 2022 - 22:04)

Nechceteta jim koupit ještě celotělové plavky.

Návštěvník (St, 6. 4. 2022 - 23:04)

máme body

Jana (Ne, 27. 3. 2022 - 10:03)

S dětmi když cestujeme tak mají vycpane zadky plenkami dva kluci 8 a 10 let stále nosí plenky a dcera 11 let to samé ji jsem říkala že na pleny je už moc velká u nejmladšího bych to pochopila že je chce ten se mi pomocuje stále do postele tak pleny musím dávat jelikož by byl vždy mokrý ale vyžaduje mít pleny i přes den venku tak je vždy po něm co chce on a starší syn se začal pomocovat také spíš si myslím že to dělá schválně abych mu také mohla dát plenky tak je tedy také dostává ale vždy ráno má pleny suchý stejně i v noci používá wc a nebo malý kýbl aby se mohl vycurat takto to mají dcera nikde četla že i větší děti při cestování nosí plenky a zatím vše dětské co k plenkam patří že to nikde vyčetla na nijakych stránkách že jí pleny a vše zrušuje tak ta si pleny dává sama prebalim ji jenom když je jenom pokadena jinak nikoliv a kluky prebalim vždy automaticky předtím si vždy řekli sami že chcou čisté pleny doma dávám pleny látkové 80x80 a pvc kalhotky které jsem jim usila dávám každému 6 látkových plen a přes všechno dostanou buď punčocháče a bodyčko a nebo overal co mají na spaní ale dcera to samé ta řekla že látkové pleny nechce že by ráda jednorázové pleny ale já jsem ji řekla že bude mýt stejně jako kluci vždy protestuje že látkové pleny nechce říkala jsem že si pleny bere sama ale vždy když je doma tak dostává pleny odemne ji dám vždy 8 látkových plen a pvc kalhotky s bodyckem ze zipem vzadu aby si nemohla látkové pleny sundat..... Tak když se nikam jede tak plenky mají všichni 3 ale to mají frote plenky a jednorázové pleny s pvc kalhotky a potom punčocháče většinou se jede autem tak punčocháče do auta stačí.... O prázdninách jedem směr Chorvatsko tak jim seženu i plenky do vody..

Matka (So, 26. 3. 2022 - 15:03)

Ano takto dělám i synovi když nikam cestuju s autem je zatím ještě v autosedačce jemu sice 10 let a ještě ji použít musí je v plenkách taky celý den já dávám pampersky a ty slabší punčocháče se u kluka osvědčili je plně spokojený to jen nikam vyjedeme tak už říká mami mne se chce čůrat tak použij pleny nato jsou určeny já jsem v pátek jela na chatu s ním a ještě jsem vyzvednout musela jeho kamaráda a když už byl připraven u baráku tak mne říkal že má punčocháče také normálně ale on měl i zimní kombinézu tak jsem ho usadila do auta a odjela jsem kus dál a zeptala se ho jaké punčocháče má no teto ty normální teplé a proč máš tu kombinézu mám jelikož mne mamka navlikla jako eskymaka no to vydim a teto mohu dostat to samé co má Pepík ale můžež klidně tak ti pomohu v svléknout tu kombinézu a punčocháče ti nechám ty mne nevadí akorát ti martinku dám jednorázové pleny jestli ti nevadí jsou to pampersky nevadí teto já budu spokojen že mám plínky a kluci celý víkend budete nosit plenky jednorázové jestli vám to nevadí ne vůbec a budu vás oba dva prebalovat pleny ale budete mít úplně všude teto mne plenky nevadí já bych je měl třeba celé prázdniny kdyby to šlo jo mohu s tvojí mámou promluvit jestli bys nechtěl být celé dva měsíce u až budeš mít letní prázdniny a teto nemohla bys s mojí mámou promluvit aby mne taky dávala pleny no zkusím to řeknu jí že si se pomocoval celý víkend a musela ti dávat pleny no to kdyby vyšlo tak by to bylo dobrý..................

Lenka (So, 26. 3. 2022 - 11:03)

Ano přesně tak když chce dítě větší nosit plenky tak prostě vyhovět než aby bylo mokré oblečení či postel já doma synovi 8 let dávám zatím klasické látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a takto běhá doma jenom v plenkách a punčocháčich ale i venku na zahradě a ostatní děti od vedle se mu nejdříve posmivali že je malé batole že musí nosit plenky a punčocháče ale pak nastal zlom že pleny měli také....???

Jana (So, 26. 3. 2022 - 11:03)

Synovi 12 let dávám plenky také ale jednorázové pouze dnes jsme jeli na výlet když je tak krásně syn dostal jednorázové pleny a pod tepláky zn.nike slabé punčocháče 20 D a kdykoliv si punčocháče může sundat a přebalování syna dělám tak normálně že stáhnu tepláky a punčocháče a plenky vyměním jenom trochu otru vlhcenimi ubrousky a namazu mastí a nebo zapudruji já nosím batoh tam mám vše pro dite12 let na přebalování a kluk blbne s ostatními dětmi a když se mu chce čůrat či kadit tak se v klidu uvolní a pak se jenom prebali kluk má takovou teplákovou kombinézou že bunda je prisita k teplákum a že plínky mezi nohama jsou trochu vidět tak to mu nevadí.....

M (So, 26. 3. 2022 - 11:03)

Jak asi má psát když to je psané z mobilu a urážet nikoho že je cigorka když tak Romka to jako kdyby jak vy píšete cigorky urazeli Čechy...!!!

Mirek (Pá, 25. 3. 2022 - 09:03)

Mne je 12 let a nosím punčocháče pod kalhoty či tepláky stále ale slabé silonove 20 denní a mamka mne ještě dává pleny jako přes den a noc hlavně na noc jelikož se pomocuji do oblečení a do postele a jsem přebalovány od 10 let doma dostávám kapsove pleny s frote plenky a na ven jednorázové pleny Huggies mám největší číslo a do školy seni Kids nasazovaci vypadají jako drynites a většinou když přijdu domů ze školy tak jsem pocurany tak mne mamka a nebo strejda prebali už do kapsovych plenek ale strejda mne do kapsove pleny dá jednu frote plenku ale ještě 4 látkové pleny ty starší retro mají modrý pruh přes pleny a oblečení má punčocháče dětské plus overal a takto jsem doma ale nevýhoda je že se skoro nemohu hýbat ale pleny vydrží až do večera než přijde mamka s práce a potom nastává večeře a mytí a přebalování a většinou dostanu huggies pleny na noc s lepitky ale do vnitr 2 frote plenky a punčocháče s bodyckem a musím jít spát v 18 hodin a buď jsem nakrmen a nebo dostanu kojeneckou lahev s kaší a dudlík do pusy pro lepší usínání.....

Jitka (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

Když já klukovi dávám pleny od minulého týdne jelikož se začal pomocovat do postele tak jsem mu řekla že mu dám hold pleny na noc a den ale občas zatím dávám látkové pleny 80x80 a na ven jednorázové pleny zn bambo a kluk je takto spokojený že není mokrý že je mokrá jenom plinka i přes jednorázové pleny dávám také gumové kalhotky. A synovi je 11 let a pleny nosí úplně v klidu a žádný odmlouvani že není malé dítě jako tím myslím batole atd a punčocháče zatím ještě nosí pod kalhoty či tepláky ale slabé dětské vše zatím dětské jelikož má konfekční velikost 122 až 130 max je zatím drobné postavy teď jsem před chvílí akorát prebalit musela ale celyho komplet vše čisté vč plenek jelikož marodi s anginou tak se teď plenky a dupačky či overal hodí. Ale to dávám větší počet plenek mezi nohy zhruba tak 6 látkových plen.

Reklama

Přidat komentář