Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

mirka130 (Čt, 24. 3. 2022 - 00:03)

Já dávám dcerce plenky a na cesty okluzory aby se ji hezky spinkalo

N (St, 23. 3. 2022 - 13:03)

Nejsem buzerant ale dítě bohužel v plenkách no a co tak nosím plenky a punčocháče a to nikomu vadí.!!! Já jsem se rozhodl je nosit plenky.... A mamka mne v klidu prebali do čistých plenek kde koliv je to možné a mamka s tím žádný problém nemá a je ráda že se nikde nepocuram do oblečení jelikož mám hyperaktivní močový měchýř..... A punčocháče mám z důvodu abych neprochladl a že punčocháče a plenky jednorázové či látkové občas nosím celý rok nonstop tak už jsem si zvykl......

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 16:03)

A mam 59 let.

M (Út, 22. 3. 2022 - 10:03)

Nejlepší když chtějí děti ve větším věku nosit plenky tak je lepší dávat pleny vložné jako syn 12 let ale i do školy je má hlavně na noc tu dávám i s plenkami latkovimi a punčocháče jsem také dávala ale dnes si je vzal také ale slabé silonove punčocháče 20 denní pod kalhoty ale jinak když je doma tak mu dávám jenom látkové pleny se svrchnimi kalhotky je už tak zvyklí ale ještě nikdy se neodplenkoval nemám mu to za zlé aspoň že nekouří či drogy by bral dva spolužáci zkousely hulit joint minulý týden jsem je měla na hlídání jsou to synové moji kamarádky a tohle jsem u nich našla a pak u nich nastal velký trest že dostali každý 8 látkových plen složené na šířku aby nemohli vůbec chodit tak leželi v posteli non-stop a obě potřeby dělali do plenek a klukům je 13 let jsou to dvojčata ale to byla u nich potupa že nosí plenky a veškeré dětské oblečení potom jsem pleny stencila na 4 látkové pleny..... A když jsem si promluvila s kamarádkou tak mne říkala že jim oblečení nijak smrdí a já řekla že jsem u nich našla pytlík s trávou měla jsem je týden na hlídání jelikož ona musela na služební cestu když je samozivetelka dvouch nezbedniku a řekla jsem jí že nosí plenky a veškeré dětské oblečení jako trest non-stop no chvíli se divila ale potom řekla ok. Ale já jsem jí řekla že nijake mlácení varechou a nebo klečet v koutě by nepomohlo a po třech dnech mne kluci říkali teto prosím už nám plenky nedávej mi to už......

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 10:03)

Buzerant....

Matka (Po, 21. 3. 2022 - 09:03)

Já také dávám zatím klukům jak na noc ale i na cesty krátké či dlouhé plenky nejdříve je nosil mladší 8 let ale pak se přidal i 12 lety nemám jim to za zlé že nosí plenky jednoho dne kluci si řeknou že pleny nechtějí ale kluci nosí plenky i když jezdíme na dovolenou ale dávám jenom jednorázové pleny zatím ještě pampersky č.8 nemají žádný problém je nosit a do školy mají drynites a nikdo se jim neposmiva že nosí plenky stejně ještě ráno pod kalhoty punčocháče zatím mají a když přijdou odpoledne se školy tak mají už připravené kapsove plenky a nebo pampersky většinou mají drynites pocurany tak je prebalim já a nebo přítel ale do kapsovych plenek mají vždy 3 frote a látkové pleny starší to takto vyžaduje tak mu to je splněno a doma nosí punčocháče s laclem ale ty tam mají prisite a pak si udělají úkoly a potom nastává večerní mytí a přebalování děti a večeře a spánek chodí pravidelně v 18 hodin spát to už mají čisté pleny se svrchnimi kalhotky a buď overal a nebo dupačky většinou to jsou dupačky a plenky kontroluji kolem 21 hodin ale většinou jsou v suchu ale zato ráno ta potopa v plenkách teď jsou kluci doma jelikož jsou oba nachlazení tak jsem s nimi byla u dětské lékařky tak je radši ponechala doma tak jsou v posteli oba dva v plenkách a overalu a punčocháče ještě mají a já peru látkové a frote plenky a ostatní dětské oblečení.....

Ina (Po, 21. 3. 2022 - 06:03)

Ano přesně tak u syna 10 let a dceři 13 let jsou pleny vždy na cestu krátkou či dlouhou výborné syna vždy prebalim já a dcera si pleny vezme sama já ji nic neříkám aby si plenky vzala prostě si ji vezme sama ta ji nosí jenom na cesty ale i jinak nikoliv ale syn je má non-stop odplenkovani bylo u syna v 6 letech trochu opožděně ale přeci jenom pak začal pleny nosit v 9 letech a nosí je až do teď no tak zase hold přebalování je taková celo denní rutina pleny se berou úplně všude doma dávám látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a na ven jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a většinou tepláky a kluk je spokojený že může mýt pleny.

Jan (So, 19. 3. 2022 - 07:03)

Dnes jedeme s mámou na chalupu do neděle včera jsme to už nestihli odjet jelikož mamka prala látkové pleny a mě oblečení tak když mne mamka ráno sundavala pleny tak mne nejdříve posadila ještě na nočník jelikož když jsem už měl pleny sundane tak se mi chtělo kadit tak jsem to udělal do nocniku a potom jsem se umyl a po koupání jsem šel za mamkou do pokoje a už čekala s plenkami...

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 22:03)

teď jsme doletěli z Dubaje , dcera měla celou dobu v letadle plenu a super , na letišti v angllii se na toaletě sama přebalila a vydržela až domů do Prahy .Nemůžu na ně dopustit.

David (So, 19. 3. 2022 - 11:03)

Kolik je dcere? Pro syna jsou pleny taky nejlepší řešení. Každá cesta znamená před cestou do pleny

David (Pá, 18. 3. 2022 - 21:03)

Pleny jsou na cesty skvělé řešení. Mému synovi je 14 let a na jakoukoliv cestu autem má plenu. Na krátké cesty drynites a na delší lepitkove pleny pro dospělé. V zahraničí má plenu celou dobu, sundavame pouze při přebalování nebo když jde do vody u moře. Klidně napište na [email protected]

Jan (Pá, 18. 3. 2022 - 08:03)

Ano přesně tak mamka se prostě poslouchat musí když i 14 letech dává pleny já je také stále nosím jak do spaní tak i na cesty krátké či dlouhé ale hlavně i ven pod kalhoty či tepláky ještě nosím punčocháče a vůbec mne to nevadí mne je zatím 12 let při každé cestě musí být mezi nohama plena jak v busem tak i autem prostě se musím povolit mamce jinak to nejde bohužel já dostávám ještě větší pampersky číslo 8 a do nich buď 2 látkové pleny a nebo frote plenky a na spaní doma dostávám klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky s bodyckem a dělám obě potřeby do plenek..... A denně jsem i přebalovány až 6x já jsem ještě plenky nepřestal nosit.... Teď jsem byl prebaleny do čisté pleny mám jenom pampersky a 2 frote plenky a punčocháče jelikož jsem doma.....

Jirka (So, 12. 3. 2022 - 00:03)

Ahoj, nevím jestly se tady můžu zeptat ale aspoň to zkusím mám už skoro 14 roků a máma mě už tři roky nutí na spaní plínu / natahovací/ večer když se vykoupu tak musím jít za mamkou a před ní si na sebe musím natáhnout tu plínu a potom můžu jít spát , kdybych měl svůj pokoj tak bych si ji asi hned sundal ale máme malej byt a tak spíme s mamkou společně v jednom pokoji a tak ji musím mít na sobě celou noc .Mamka mě pořád řiká že ji nosit na spaní musím protože už jsem puboš a musím si ho pořád honit / no to je pravda/ a abych nezasvinil postel a povlečení a taky abych pořád neběhal pro ubrousky tak mě nutí to stříkat do tý plíny .Nejvíc mě ale vytáčí když my večer říká že neslyší šustit plínu a při tom my domlouvá že to musím dělat každej večer abych byl zdravej až budu dospělej a mohl mít děti. Tak si ho vlastně musim honit pod mamky dozorem, když jsem byl mladší tak my to nějak nevadilo ale teď už je to docela trapný . Poradíte mě někdo jak na mamku aby mě tu plínu už nedávala ? Moc vám děkuju za rady, doufám že mě někdo něco jak na mamku poradí.

Vojta (Po, 14. 3. 2022 - 16:03)

Mámu musíš poslouchat takže máš smůlu.

ještě Kamil (Pá, 11. 3. 2022 - 22:03)

Je šílené, co dokáže způsobit jedna nepříjemná událost a kvůli psychice zkazit podstatnou část života. Důležité je, že to zvládá psychicky a úspěch přijde sám, těch pár suchých nocí by mohlo být prvním úspěchem, že to jde. Ale základem všeho je, aby jí to přestalo přes den. Léky vyzkoušet můžete, třeba pomohou. Ale zase aby byla závislá na lécích do konce života, když se obejde i bez nich. Přeci jen je to chemie, ale to je na psychologovi, aby rozhodl. Podle mě ale tohle může odbourávat klidně 1-2 roky, tak bych to neviděl tak černě...Rozvod rodičů děti poznamená na celý život.

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 21:03)

Nejlepší pleny pro starší děti jsou Abena Abri Form XS2 Junior. Můžu doporučit!!!!

Milado??? (Pá, 11. 3. 2022 - 21:03)

Jak je ma tom dcera c dnešní době?

P (Pá, 11. 3. 2022 - 09:03)

Je lepší když dítě chce mýt pleny i ve vyšším věku než aby hulilo či bralo drogy atd. Pleny ještě nikomu neublizili.....

mp6 (Pá, 25. 3. 2022 - 22:03)

Přestaň psát jak nějaká cigorka a piš normálně, vole!

Marcela (Pá, 11. 3. 2022 - 09:03)

Já dětem 8 a 10 let dávám plenky jednorázové na cestu vždy jsou kluci už připraveni jsou nahaty že jim postupně dám nejdříve 2 frote plenky a potom jednorázové pleny zn. Pampersky kluci jsou už takto naučené pleny ještě neprestali nosit o punčocháče zatím ještě dostávají ale když jedeme autem tak pleny mají také.? Ale když se jede autobusem tak mají jenom jednorázové pleny a punčocháče pod tepláky je to spíše taková polokombineza tepláky s visim pasem jelikož je lepší přebalování venku a dělají obě potřeby do plenek ale když jsou doma tak nikdy si o plenky řeknou a nebo používají nočník ale většinou ten mladší plenky chce tak doma dostane kapsove pleny a punčocháče a takto je doma v plenkách ale většinou se přidá i starší kluk že je chce také já je nenutim aby byli i doma v plenkách a po obědě chodí pravidelně spát ale to jim dám každému dupačky mne nevadí že unas vysi stále pleny hold to kluky nikdy přestane a řeknou si už nám prosím plenky nedávej mamko a do školy mají drynites pod spodním prádle ale i do školy nosí punčocháče pod kalhoty......

Reklama

Přidat komentář