Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jitka (Pá, 11. 3. 2022 - 10:03)

Ahoj já malému dávám na den kapsové a na noc s lepítkama a overal , zatím neprotestuje a je v pohodě . Má ted 11 roků .

M (Čt, 10. 3. 2022 - 07:03)

Milé maminky dáváte větším dětem do jednorázovych plen i látkové a nebo frote plenky pro větší savost..... Já syna prebaluji do kapsovych plenek a je mu 10 let jelikož je hendikepovany a neudrží jak moc tak i stolici...... Tak pleny jsou na denním používání stále non-stop celý den a noc.......

Jiřík 12 (Čt, 10. 3. 2022 - 07:03)

Jmenuji se Jiřík a je mi 12 let a každé ráno u přebalování dostávám od mami nejenom čisté pleny ale do zadku malý čípek abych se mohl pokadit když mne mamka ráno dává čisté pleny já do školy nechodím jelikož marodim vždy ráno mám pleny mokré a dostávám klasické látkové pleny 80x80 dostávám vždy 4 složené do sebe ale mám je i se svrchnimi kalhotky a spím v dupackach tak než mne mamka prebali tak mezitím mne do zadečku dá čípek a potom zase čisté látkové pleny a skládá mi je na šířku dává mi plenky už asi 10 dní abych nevylejzal s postele tak jsem přebalovány a plenky mne docela dobře sluší a pak mne dává snídani v kojenecké lahvi s dudlíkem 4 měsíce a v klidu to prosaji potom začíná čípek působit a já se v klidu pokadim a znovu pocuram a v koupelně mne mamka sundá pleny a udělá koupel a utre mne velkou plinkovou osuškou a přenese zpět do pokoje na přebalování do čistých plenek ale to potom už nemám dupačky ale bodyčko s dlouhým rukávem a nohavici a ležím si v posteli a pod sebou mám přebalovací podložku kdyby náhodou pleny protekli zatím se za pleny nestydím spíše mne vyhovují že se v klidu pocuram a pokadim a já jsem v klidu a pohodě a kamarád my vždy odpoledne nosí úkoly a učím se a nikdy mne i závidí že já mám pleny ale mamka mu nikdy plenky dá když chce ale když si oné řekne ale většinou si o plenky řekne a je u nás až do večera aby pleny vyskousel jak se do nich čůra a kadi a mamka objednala jednorázové pleny zn pampersky ty největší myslím že to jsou č. 8 tak říkala že mne plenky bude také dávat ale vždy že my dá 2 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky s punčocháči a přes ně bodyčko....

Michal (St, 9. 3. 2022 - 09:03)

Když mu neuškodí pleny tak masturbace také ne malý syn to taky dělá tomu je 8 let a přítelkyně mu také radši dává pleny ale jednorázové pampersky a na noc kapsovou plenku že tam může strčit několik plen ale pak přes ně dává svrchní kalhotky ty nikdy dostane i přes pampersky ale ten má také dudlík jenom na noc jelikož se mu dobře usíná.........

M (St, 9. 3. 2022 - 09:03)

Milé děti to máte tak když se pocuravate tak hold pleny musíte nosit i to co k plenkam patří dětské oblečení atd..... Můj velký kluk když má svoji chvilku tak se snej stane také malé dítě či batole ale jemu už je bohužel 14 a let ale když má tu svou tak se o něj postarám jako o batole že mu dávám 6 látkových plen 80x80 mu krásně jsou a je krmen z kojenecké láhve a v puse dumla dětský dudlík a doma je celý den jenom v plenkách a punčocháčich s pořádným balíkem plenek mezi nohama a obě potřeby se dělají do plenek a před každým přebalování ještě masturbuje to se chci zeptat jestli mu to neuškodí......

UA (Út, 8. 3. 2022 - 08:03)

Tak to máš dobrý když se můžež oblikat sám mne v 10 letech oblikat musí mamka jelikož tak že my dá nejdřív 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a a dětské leginy a pro kluky já ji říkám že je vše vydet ale ona mne řekla když jsem pocuranek tak pleny musím nosit a že potom má lepší přebalování já jsem si trochu postižené dítě co potřebuje invalidní vozík a když je po ránu větší zima tak dostanu ještě zimní kombinézu přes punčocháče a leginy a ve vozíku mám ještě fusak ale to potom jsem jako koule a jsem ještě krmen s kojenecké láhve vždy mne dá doni sunar a když zlobím že nechci pleny a ostatní dětské oblečení tak mne dá i dudlík který mám na provázku aby mne nespadl na zem a když ho nechci mít v puse tak má přírodní lepidlo a přilepit mne ho do pusy a to je potom podívaná když 9 letech má dítě pít s kojenecké láhve a má ještě dudlík a punčocháče ze zimní kombinézou a nosí plenky mezi nohama....

Jan (Út, 8. 3. 2022 - 07:03)

Já dostávám také jednorázové pleny a punčocháče od mami přes den a noc seni S ty jsou silnější jsou určeny pouze na noc ale vždy i přes den je mám jelikož jsem se 3x pomocil do postele a 4 den jsem přes den a noc dostal jednorázové pleny a punčocháče nosím stále pod kalhoty a do školy dostávám vždy drynites spíš si myslím že to jsou také seni Kids kalhotkove pleny ty si beru po ránu když se oblekam do školy tak si vezmu jenom tyto plenky a punčocháče a kalhoty a do školy mne mamka pribali buď plenky na lepitka a nebo vložné pleny a už nosím plenky jednorázové skoro 10 dní a mne je 8 let a říkala mamka jestli se budu pomocovat do léta tak je klidně budu dostávat i do kratasu že semnou nebude zabivat že pleny nosit budu tak dlouho dokud se nepřestanu pocuravat ale plenek jsem už využil tak do nich i kadim a už i venku jsem byl prebaleny.

Janka (Po, 7. 3. 2022 - 12:03)

Ano přesně tak když chce větší dítě plenky jednorázové či látkové jako syn akorát tomu je 13 let a punčocháče a potom plavkove bodyčko je nejlepší to si pleny jen tak nesunda sám a vždy musi počkat až ho prebalim já osobně unas doma každodenní rutina když přijde ze školy domu tak se celý vysvlekne do naha a už chce látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko s plavek a ten má pleny celý rok i v létě do kratasu furt to dělá do plenek už přibližně 3 roky od 10 let......

Matka (Po, 7. 3. 2022 - 12:03)

Maminky poradíte mi syn 11 let chce po mne abych mu dávala pleny buď látkové a nebo jednorázové punčocháče normálně nosí ale když si bere zimní kombinézu tak chce abych mu dávala pleny buď látkové a nebo jednorázové pleny se svrchnimi a nebo rovnou obojí pleny nejdříve látkové a potom jednorázové pleny a nevím proč jestli to nikde viděl u kámoše to nevím vždy když od něj přijde tak má pleny mezi nohama jednorázové pleny se svými punčocháči tak vám nevím jestli to udělat já vím že se jeho kamarád v noci pocurava ale občas má pleny i přes den už párkrát jsem ho musela hlídat a prebalovat když byl unas a syn si také pleny vyžaduje ale když mu ji dám tak stejně bude plena suchá když používá wc že stáhne punčocháče a plenky ale kamarád ji použije normálně na obě potřeby dnes ho budu mít na starosti odpoledne až přijde ze školy ten je o dva roky mladší tak to dneska zkusím dát i synovi pleny až také přijde ze školy domu ale dám mu pleny látkové jako má jeho kamarád a synovi tedy dám i svrchní kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko ale i moje plavkove aby si plenky nemohl sundat.......

Lída (Po, 7. 3. 2022 - 11:03)

Tak paní doktorka prohlídka staršího syna a divila se že má jednorázové pleny pampersky a divila jsem se že to pochopila proč má pleny na sobě sice říkala že to nerada vydi že 12 kluk má plenky tak mu vzali krevní plasmu a napsala zprávu o že kluk musí nosit plenky a poslat nás musela nefrologii ale v ordinaci jsem ho musela prebalit znovu ale dostal nejdříve 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s legynami a bylo to hodně už vydet že má pleny ale řekla že vydělá už i větší děti jak nosí plenky naposledy prý v ordinaci měla i 15 lete dítě a také mělo plínky ale látkové s punčocháči které měli laclace ale tohle dítě bylo postižené..... A hlavně se ptala jak jsem dítě mohla dostat do plenek jednoduchý to bylo do postele jsem mu dala pleny a on si lehl na pleny a nakonec jsem ho namazala mastí a zapudrovala a pleny prelnula mezi nohama...... A že kdybych potřebovala pleny tak mne je předepíše ale podle toho co zjisti na nefrologii...... Tak jsme objednaný až na květen to jsem musela říct paní doktorce a ona mi pleny predepsala xs že prý na něj budou když na něj jsou pampersky tak tyto plínky budou také...? A já sním zatím marodim jelikož musím dohlédnout na jeho léky mladší už bohužel chodí do školky ale speciální že tam je pleny nevadí a v klidu je tam nosí.....

Lída (Po, 7. 3. 2022 - 09:03)

Tak v neděli byl syn úplně durch mokrý ale i pokadeny a to se mi omluvit že se posrat nechtěl ale já jsem mu řekla že to je v pohodě že pleny jsou od toho aby se použili a ráno chtěl jinou plinku tak jsem mu dala 4 látkové pleny s pvc kalhotky a měl pleny jako přes den a noc a teď jsem sním u lékaře a radši jsem dala jednorázové pleny jak menšímu dítěti tak i většímu a radši i pvc kalhotky a bavlněné punčocháče se zimní kombinézou a už jsem ho musela prebalit jelikož byl pomoceny a sebou jsem vzala i dětské bavlněné leginy pro kluka aby nemusel být v čekárně v zimní kombinéze trochu to je vidět v těch leginech že má pleny jednorázové ale on dělá jako by nic a už půjdeme na řadu....

Lída (So, 5. 3. 2022 - 23:03)

Tak dneska jsem synovi 12 let do postele připravila pleny jelikož jeho stále pomocovani už nejde zvládnout vše měl připravené jako 6 látkových plen a pvc kalhotky a punčocháče si obléká vždy v koupelně když se před spaním umyje tak když přišel do pokoje tak přišel do obýváku a říkal že nemůže spát že na posteli jsou pleny že to už curani do postele dělat nebude ale já jsem sním šla do pokoje a vzala si dětskou mast a pudr a před postelí jsem mu řekla sundej si punčocháče pod kolena a lehni si tady na ty pleny a já tě namazu a zapudruji a mezi nohy dostaneš ty pleny ale i punčocháče co máš na sobě ale mami já to už neudělám to bylo 8 hodin večer a ve 22 hodin jsem si ho zkontrolovala a byl úplně durch mokrý tak jsem mu potom řekla no vidíš že ty pleny potřebuješ mýt na sobě hlavně na noc a ráno když budeš mít pleny suchý tak druhý večer ti plenky už nedám souhlasil s tím ale já jsem si jistá že bude zase mokrý a pokadeny to vím určitě a potom se ho zeptám jestli nebude chtít pleny i přes den ale dostane jednorázové pleny s punčocháči co nosí doma a na venek jednorázové pleny také bude hold dostávat jelikož nikdy z venku přijde úplně v mokrém stavu..... Mám jednorázové pleny že má malého bratříčka který nosí plenky ještě normálně ale nejsem si jistá jestli na něj budou 6 jednorázové pleny dodedavna měl menší syn ještě 5 jednorázové pleny ale u staršího jsem tuto plenku našla v posteli úplně durch mokrou ale nic jsem staršímu neříkala co to s plenkou mělo znamenat asi zřejmě nechtěl aby postel nebyla mokrá tak si myslím že ji měl na sobě ale uvidím ráno jak dopadnou látkové pleny a potom s ním promluvim a v pondělí zajdu k lékaři jestli najdu hlídání pro menší dítko je ještě batole. A když ne tak půjde také stejně je v kočárku a ten má ještě ten stupínek tak oba dva budou hold v plenkách.......

Simon (Pá, 4. 3. 2022 - 07:03)

Já mám doma také pleny ale mne je 12 let punčocháče musím nosit také každé ráno pod kalhoty mám starostlivou mámu abych prý nebyl nastydli ale zpět k plenkam mamka mne dává kapsove plenky vnitřní prostor je prosity vrstvou suché pleny a vršek je pogumovany když se pomocim tak to neskončí v punčocháčích a kalhotech ale drží to plinka ale stejně vždycky ještě do nich dává tak 2 látkové pleny a separační plenku kdybych se i pokadil tak látkové pleny nejsou moc špinavé tento zábal nosím jenom doma a na cesty ale většinou mám jednorázové pleny značky pemprsky podle mamky jsou kvalitní jsou větší myslím že čísla 8 ale vždy do ní dostanu i suchou plinu ta plina se jmenuje sandra je to podobná plina jako v kapsove plence složí ji normálně ale vždy ji přeloží na půl že jí mám jenom na curani a kakani jde normálně do jednorázové pleny já už nosím plenky od 10 let jelikož jsem se hodně pocuraval jak do postele tak i do oblečení tak se mamka rozhodla mne dávat pleny ale nemám ji to za zlé asi jsem s plenek ještě nevyrostl ale byla semnou i u lékaře a zjistila paní doktorka že mám dětskou jako by prostatu ale teď to nejde operovat jelikož jsem ještě dítě malé beru jenom léky na zmírnění obtíží a abych se tolik nepocuraval a plenky jednorázové na venek mám pro jistotu ale i do školy musím mít hold plínky ale já nechodím do normální školy ale do speciální školy tam děti jako já v mém věku pleny normálně nosí celý den když už to pleny nestačí pojmout tak nás tety prebali nikdo to zvládne sám si vyměnit pleny ale já se většinou nechávám prebalovat párkrát jsem si plenky měnil sám a dopadlo to blbě moc byla všude kolem ale ne v plenkách a tuto školu nám doporučila paní doktorka říkala že děti tam dlouho nemusí být když mají lehké pomocovani tak se většinou do 2 let přestanou úplně pocuravat do plenek ale než se odplenkuji tak to chvíli trvá tak jsou na nocniku a učivo je stejně jako v normálni škole ale většinou když probíhá tělocvik tak děti které mají punčocháče s plenkami tak cvičí ale já mám od mami udělané punčocháče na laclace to je pro mne výhoda když mne chce teta prebalit tak stáhne punčocháče pod kolena a v klidu mne prebali ale ve stoje ale u mne je nevhodné že mne rostou už chloupky mezi nohama tak mne mamka i holí se svojim depilačním strojkem když používala žiletku tak to moc svedilo mezi nohama ale zase mne to dlouho vydrží hladké já co chodím do třídy tak to jsou většinou děti co používají ještě invalidní vozík hold jsem zapadl do jejich věku ale já si myslím že to je speciální škola kdysi to asi býval jedlickuv ústav pro postižené děti teď tam je napsaná speciální škola pro nemocné a hendikepovane děti ve větším věku co jsem i já bohužel...... Tam škola začíná od 9 hodin takže teď bude probíhat sundavani špinavých plenek a mytí a dávání čistých plenek buď mne mamka odveze do školy a nebo jezdí speciální bus pro postižené děti co jsou bohužel na invalidním vozíku.......

Šimona (Pá, 4. 3. 2022 - 06:03)

Syn nenosili pleny asi 3 měsíce a před 3 dny znovu začal je nosit ale doma má látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče ale na venek zase jednorázové pleny a punčocháče nic stim nedělám normálně pleny a punčocháče dávám najednou je chtěl tak jsem začala používat znovu pleny občas se mi pocural do plenek a klukovi je 14 let ale je menší postavy takže ani není problém mu nasadit plenky jednorázové pleny a punčocháče si bere sám a látkové pleny které dávám doma prebaluji já osobně teď také marodi tak jsem mu řekla že pleny nosit bude non-stop a většinou spí v dupackach a každé ráno je durch mokrý a pokadeny a plenky mu vůbec nevadí spíš mu vyhovují když je většinou obojí tak pleny sundavam v koupelně že na velký stůl dám přebalovací podložku a sundam jako dupačky tak i špinavé pleny a potom ho umyji a pochvalim že je hodný chlapecek který vše dělá do plenek po umytí potom mu dám čisté pleny a jiné dupačky a s koupelny vyjde pěkně čisté batole co stále nosí plenky přes den dávám většinou 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a pod dupačky ještě punčocháče a potom dupačky aby dedatko neprochladlo přes den se tolik netopi ale stejně se ještě přikryje duchnou takže se hezky vypoti......

M (St, 2. 3. 2022 - 18:03)

Syn 14 let používá jak plenky na cestu dlouhou či krátkou tak dávám pleny i doma látkové a vůbec mu pleny nevadí ale občas používá i dětský nočník úplně v pohodě nemá s tím žádný problém to používat teď jsem mu dala 4 české látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dupačky a šel už spát ale kolem 21 až 23 hodin kontroluji jestli nechce čisté latkovky většinou ano tak se v klidu prebali do čistých plenek.

sergej hovněnko (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

Klidně mohou srát do nočníku!

železničář Sračka (Ne, 27. 2. 2022 - 17:02)

Na co srát do plen, když si může srát do nočníku, ve vlaku, na nádraží, kdekoliv se dá srát. Dělate s tím sraní, na co dávat velkému fakanovi plenky?

N (Ne, 27. 2. 2022 - 16:02)

A nestydel jsi se když tě mladší sestra přebalovala do plenek a proč si pleny musel nosit do 16 let měl si k tomu důvod a nebo si je měl za trest přeci není normální aby dítě do 16 nosilo pleny a punčocháče se dají pochopit to nosí skoro každý dítě či dospělé osoby asi tvá máma chtěla mít větší batole které stále více potřebuje nosit plenky a punčocháče ale i ostatni dětské oblečení a náhodou tě ještě nekrmili přes kojeneckou lahev a na spaní vždy dudlík si také neměl.??

Návštěvník (Út, 22. 2. 2022 - 14:02)

Já jsem plenky na noc a cestování i na ven nosil asi do 16 let. Moje ségra která byla mladší než já je nikdy nemusela nosit, dokonce už když jí bylo 12 let měla už od mámy dovoleno kouřit a kouřili spolu na balkoně. Já byl vychováván jako malý dítě v plence a punčocháčích.

Mik (St, 23. 2. 2022 - 07:02)

A přebalovala tě ségra?

Reklama

Přidat komentář