Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

pochlubte se (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

kdo taky dával dětem spolu s plínou dudlík pod roušku během covid na nákupy a procházky
náš malej je mu 5 byl pořád s plínama venku a když sme byli v obchodě tak byl hodný a byl furt u mě protože měl dudlík a nemluvil že chce tohle a tamto protože se bál aby mu vypadl
doma dostával furt plínu punčocháče bez slipů a triko aby bylo vidět jestli má ee

PLenkař (Pá, 15. 4. 2022 - 16:04)

Které velké nosí plenky?

Kaja (Čt, 14. 4. 2022 - 14:04)

Mne je 10 let nejdříve si musím vzít před mámou dupačky ale nejdřív si lehnu na postel a čekám na pleny nejdříve dostanu 4 látkové pleny a jednorázové pleny přes látkové já mám malý autismus ale mamka mne musí často holit mezi nohama jelikož mne už rostou chlupy a buď si potom obleču ty dupačky sám a mamka mne je zapne v zadu na zip a když nechci dupačky tak dostanu overal ale pod ním mám punčocháče bavlněné ale to už mne mamka obléká sama a plenky mne vydrží celou noc a když jsem doma tak mám pleny také úplně stejný počet plenek co na noc ale to už mám čistě jenom punčocháče a ležím v posteli a ležím ve fusaku ale mám polohovací postel a když přijde oběd tak mne mamka musí i nakrmit jelikož to je sám nezvládnu a když je svačina tak jedině v kojenecké lahvi jinak na spaní v puse mám dudlík 18-36 měsíců teď je mamka v práci a omne se stará pečovatelka ta mne prebaluje a krmí mne a když chci jít ven tak jedině v plenkách a punčocháčich a samozřejmě nesmí chybět invalidní vozík to mám podobný s plenkami 2 frote plenky a jednorázové pleny a punčocháče s laclem a dá mi botky vasky já mám 35,5 a já pečovatelce říkám teto říkal jsem jí až mi dá leginy radši místo těch punčocháču tak mne tak dala ale říkala že mezi nohama by to chtělo oholit nerostou mi tolik ale chtělo by to dát pryč říkala že zítra až mne mamka odvede do stacionáře pro děti tak mne oholi tam jsem celý den jenom v plenkách ale tam mne dávají čisté jenom látkové pleny či kapsove.....

Jirka (Pá, 15. 4. 2022 - 23:04)

Kájo ty žvanile ...........

Návštěvník (St, 13. 4. 2022 - 21:04)

*ho

Návštěvník (St, 13. 4. 2022 - 21:04)

my máme pro kluka tady tente "spací pytel" ten jje připoutaný k posteli, dcera může svobodně hýbat rukama, nohama , ale zase je nutné mít pleny, kdo jí má v noci rozepínat a posílat na toaletu.
https://www.youtube.com/watch?v=OA-cMOSgiOs

Irena (St, 13. 4. 2022 - 19:04)

Tady se píše o plenkách. Někteří lidé s poruchou autismu musí taky nosit pleny. Starám se o dva syny ve věku 6 a 20 let a ještě jsme si adoptovali jednoho 13letého. Všichni tři nosí přes den postroje, které se zapínají vzadu, aby si je nebylo možné rozepnout. Samozřejmě jak dítě roste, tak více vnímá, že musí nosit postroj a nechce ho nosit a snaží se to rozepínat, proto s věkem se pořizuje nový postroj co do délky, pevnosti a zapínání. Nejmladší syn má https://postimg.cc/Y47XgZrj , prostřední má zase takové https://www.imgup.cz/image/19.kVcV a nejstarší 20-letý https://ibb.co/b1hR7BR . Vzadu je úchytka a vodící pás, který se tam připíná. Nejstarší syn má dva zesílené vodící pásy z každé strany. Dva synové mají zapínání na dva trojzubce, nejstarší tam má trojzubce tři s pojistkou. Většinou si na ně ani nedosáhnou dozadu, tak se nesnaží je rozepínat, ale někdy jsou roztěkaní a zkouší to. Na noc jsou synové prakticky bez dozoru - musí mít každý jednodušší polstrovaný postroj, který se zapíná vzadu mezi lopatkami na řemínek, který netlačí a kam si nedosáhnou. Tam je kroužek na zacvaknutí omezovacího popruhu, který se na opačném konci zacvakne k madlu pod postel. Synové jsou tak na posteli a popruh je mimo postel nepustí - je to kvůli tomu, aby nespadli na zem, ale hlavně autisté zejména v noci dělají to, že se vztekají a lítají po bytě a dělají všemožnou neplechu. No a musí mít pleny na noc. Pokud něco potřebují, tak zakřičí. Nejmladší spí u nás v ložnici a i když má postel s ohrádkou, tak dostává zezadu popruh. Starší synové spí ve společném pokojíčku. Po 19. hodině jdou do pyžama, nasadí se jim postroj, vzadu zapne řemínek a přicvakne se popruh. Nandám jim pleny. A pak se ještě můžou dívat na televizi nebo si hrát s mobilem. Pak už vypínám nebo položím mobily na stůj a jdou spát. Když se perou, tak musí jít do postele na popruh někdy i dříve, nebo třeba po obědě na 2 hodiny. A pokaždé mají pleny. Nejstarší syn je asi nejhodnější a už se mu nechce čúrat do plen, v podstatě ani by po bytě snad neběhal, ale jednou spadl z postele, takže musí mít popruh a pleny. Při cestování mají všichni tři pleny.

Lenka (St, 13. 4. 2022 - 17:04)

Já synovi 8 let dávám plenky jednorázové taky na venek ale i cesty krátké či dlouhé ale už seni Kids na lepitka a doma do nich dostává 2 látkové pleny pro větší savost a nebo frote plinku zkouším dávat pleny i látkové mám po něm ještě 70x70 ale dneska je dostane na noc ty mu jsou v klidu když přišel ze školy tak už jsem mu pleny dala a doma má punčocháče s laclem sice mají prázdniny v pátek ale už je ve škole dostali od včerejška takže kluk bude v plenkách až do pondělí ráno ale do školy dostává taky plenky na lepitka a zatím ještě punčocháče dětské normálně nosí......

H (St, 13. 4. 2022 - 11:04)

Kdo vás prebaluje a nebo si dáváte plenky sami. Syn to má samé když něco dělá na počítači ale jemu je 13 let chtěl abych mu dávala pleny tak jsem mu je začala dávat ale jako trest pro větší děti tak když je doma tak dostává látkové pleny 80x80 složené na šířku 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem punčocháče a plenky látkové mu jsou ale svrchní kalhotky a nebo pvc kalhotky mu objednávám v intexu ale i s bodyckem a v látkových plen má i suchou plenku a obje potřeby dělá do plenek jelikož to bodyčko má zip vzadu a na venek jednorázové pleny pleny nosí také a ještě zatím punčocháče nosí.... Dnes už do školy nešel tak jsem ho omluvila že mu nebylo dobře a zítra už mají prázdniny a ráno jsem ho prebalila do čistých plenek a punčocháču a přes dostal bodyčko tak dneska bude celý den pouze v plenkách a unas je celá zahrada vypranych látkových plen a různých dětských věci např bodyček a dupaček a overalu to kluk používá také na spaní a vždy po obědě kluk chodí spát pravidelně a když chce jít ven tak jedině na zahradu jelikož má také pleny a když přijde kamarád tak tam je sním akorát že si řekne občas taky o plenky tak mu ji dám ale jednorázové pleny s leginy ale syn má pouze látkové pleny 80x80 a přebalování syna dělám já osobně a prebaluji ho klidně i venku když se pokadi ale i pocura a prebaluji normálně jako kdyby byl mimino teď jsem si ho zavolala na přebalování tak ho musím jít prebalit teď a teď bude mít malou svacu před obědem ale ta je už připravena v kojenecké lahvi a říkal že je jenom pocurany tak mu ji ještě nechám až se pokadi jelikož když jsem ráno měnila tak byl durch úplně promoceny tak dostal vše čisté a bylo vše i v posteli tak se suši matrace na zahradě je mu sice 13 let ale je menší postavy a není to na něm moc vydet že mu je 13 let spíš vypadá tak na 8 let tak jsem mu do kojenecké láhve dala sunar s trochou projimadla aby se vykadil v pohodě a pak před spaním ho prebalim do čistých látkových plen ale dám mu 6x plenek a dupackach ho nechám spát ale rozložím dětskou postýlku na cestování on v ní se vyspi úplně v pohodě a klidu...... A denně prebaluji tak 4x......!!!

Kuba (So, 16. 4. 2022 - 22:04)

No když jsme spolu, tak se prebalime. Schválně dělám ty největší zasery, ať si kluci uzijou pořádnej smrad. Jinak se prebaluju sám,.

Kuba (Po, 11. 4. 2022 - 13:04)

S kamosema nosíme plenky, vždycky když hrajeme. Teda když jsme u někoho, tak si plenky taky vemene. Je to super, protože nikdo nemusí odbihat na záchod a jenom to pustíme pod sebe. Asi by bylo funny, kdyby někdo přišel a viděl pět patnácti letejch borců, jak jsou v posraných plenkách.

Iva (Ne, 10. 4. 2022 - 17:04)

My klukovi dáváme také pleny na cestu krátkou či dlouhou ale hlavně na noc jelikož se stále pomocuje do postele a pleny má nikdy i přes celý víkend non-stop tomu je 12 let včera a dneska celý den byl v plenkách a punčocháčich doma jelikož nebylo moc hezky až teď k večeru tak se učí na zítra do školy ale s kamarádem dělají si něco na PC a jeho kamarádovi jsem také dala pleny a punčocháče jelikož když k nám ráno přišel tak měl na sobě zimní kombinézu a jemu je 10 let takto ho jeho máma oblikla ale byla docela zima před chvílí jsem oba prebalila byli durch mokrý a pokadeny tak dostali čisté látkové pleny ty právě syn nosí doma a na venek jednorázové pleny zn. Bambo zatím mu ještě jsou a do školy dávám radši drynites pod trenky či slipy a nikdo nic nepozná že má pleny jednorázové ale normálně si na wc dojde a doma občas používá i nočník ale nemusí když má pleny ten používá jenom když ho tam občas nechám bez plenky ale přes léto běhá po zahradě nahaty a když jde do bazénu tak jedině s plenkami do vody jinak nikoliv.....

H (Ne, 10. 4. 2022 - 16:04)

To víš mamka se poslouchat musí i když dává 9 letemu dítěti plenky a punčocháče se zimní kombinézou třeba.... Já syna prebaluji také a punčocháče nosí normálně bavlněné a jemu je 11 let vždy ven se pleny hodí a kluk je spokojený že má pleny jednorázové či látkové doma na venek jednorázové pleny Huggies také a punčocháče má a potom i leginy a žádný problém mu to nedělá spíš vyhovuje je postižený na invalidním vozíku tak pleny se hodí a já kluka prebalim všude že ho položím na přebalování na zem na podložku a pak klasický prebalim jako u malého dítěte.

Jiřík (So, 9. 4. 2022 - 14:04)

Ahoj já každý den musím nosit plenky i doma látkové se svrchnimi kalhotky a na venek jednorázové pleny Huggies ale mám také přes ně svrchní kalhotky a bavlněné punčocháče a leginy musím to takto nosit i když nechci ale podle mamky musím vše takto nosit jelikož jsem s plenek ještě nevyrostl mne je zatím 9 let ale plenky mám i když nikam cestujeme non-stop mne mamka dává pleny od narození až do teď a nerozumím tomu proč teď jsem s mamkou venku ale já mám pleny a punčocháče s leginy

Otec (Pá, 8. 4. 2022 - 12:04)

Jó také toto znám některé děti už nechtějí pleny v 1 roce a některé děti nosí pleny a punčocháče s bodyckem až do 15 let prostě si nedají říct že už dávno s plenek vyrostli a můj syn nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále ale jemu je11 let a zatím ještě v plenkách mám ho ve vlastní péči já maminka mu umřela na covid minulý rok takže dostal syn znovu plenky od psychiatra on je v takovém rozsahu v šoku ještě že není schopen něco jiného dělat a vůbec moc a kakani prostě neudrží je ve stálém šoku tak kluka každý den a noc prebaluji a v puse má dudlík pro lepší zklidnění ale také úplně všude já si ho musím vyzvedávat každý den ze školy já jsem ho přihlásil do speciální školy ale i třídy tam děti mají pouze plenky také.??

Jitka (Pá, 8. 4. 2022 - 12:04)

Ano přesně tak u dvouch kluků a holky jsou zatím punčocháče také normálně ponechane i s plenkami a leginami pak je lepší přebalování u dětí kluci jsou dvojčata těm je 7 let a dceři je 5 let nejdříve plenky nosila jenom dcera a pak se přidali i kluci a plenky se také nosí úplně všude jak ven tak i na cesty krátké či dlouhé nejdříve jsem klukům nechtěla dávat pleny ale oni si prostě one řekli sami tak dostávají všechny děti zase plenky jednorázové na venek i cestování a doma používám zatím látkové pleny se svrchnimi kalhotky jak děti přijdou ze školy tak už chtějí látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a dcera to samé ta už taky začala chodit do školy do první třídy šla už od pěti let...
Ale plenky se bohužel u nás stále nosí mají je od narození až do teď nikdy před tím plenky nechtěli se odplenkovat nemám jim to za zlé jednou si řeknou sami mami už nám prosím mamko plenky nedávej..... Tak uvidím jak dlouho budu děti prebalovat do plenek......

Eva (Pá, 8. 4. 2022 - 07:04)

Ano přesně tak já klukovi 10 let také dávám jednorázové pleny zn. Pampersky větší velikosti myslím že č. 8 ale také non-stop i doma ale občas když použije nočník či wc tak se na něj nezlobím ale většinou použije pleny na obě potřeby jelikož má punčocháče a bodyčko přes ně a já ho v klidu prebalim mne to nic neudělá a ve škole má také pleny jednorázové od značky Tena ale vložné ve slipech má je celý den a zatím vůbec je nepromocil on má hyperaktivní močový měchýř tak nosí plenky a veškeré lékař sice plenky nevidí nerad ale je to lepší řešení než aby byl mokrý v oblečení když to kdykoliv může pustit do plenek a já jsem klukovi ještě zatím dětské punčocháče ponechala ale když se nikam jede tak má plenky a punčocháče s leginy jsou dělané i pro chlapce a já ho mohu kdykoliv prebalit do čistých plenek na přebalovací podložce úplně stejným způsobem jako když se prebaluje malé děcko. Ale když je chladno tak dávám ještě do zimní kombinézu.

Iva (St, 6. 4. 2022 - 06:04)

Když jedeme autobusem za mými rodiči na Slovensko tak vždy dávám oběma synům (14,12) jednorázové pleny.

Taras Sračenko (St, 6. 4. 2022 - 08:04)

Beru si sebou na cestu autobusem nočník a klidně si na něj sednu v uličce a vyseru se. Protože trpím Tzv fedjovým syndromem musím srát hned jak to na mne příjde. Máte vidět ty ksichty, když jim zamávám před odjezdem busu průkazkou tzv. posraněnkou! Někteří hned tuší že bude smrad až budu srát. :-))

simona (St, 6. 4. 2022 - 06:04)

Dcerka je má celodenně i abdukční vložku

Reklama

Přidat komentář