Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jana (Po, 23. 5. 2022 - 13:05)

Musíš si zviknout na pleny v letadle ale hlavně i v hotelich ty pleny vyžadují mít tak
musíš mamce říct že pleny až ti dává jenom na noc a o víkendech ale do školy vůbec já když jsem se synem 13 let letěla na služební cestu tak také dostal pleny v letadle to vyžadují a v hotelu také když vidí menší dítě syn na 13 let nevypadá. Ale zase jsem mu plenky do školy nedávala vydržel bez nich syn si o plenky řekl sám když jsem s ním letěla a onej se starala chůva na hotelu ale pak mi nikdo poradil abych ho v té zemi přihlásila na rok do speciální školy či školky bylo to v jednom tam syn nosil pleny už normálně bavlněné pleny s punčocháči a přes měl vždy bodyčko a úplně byl v klidu a můj přítel jezdí z kamionem celou Evropu tak když ho měl sebou tak jsem priteovi řekla až mu dá v klidu plenky a on tak po celou dobu dělal vždy ho prebalil on má v autě chemické wc ale syn si vyžadoval mít pleny na sobě non-stop a když je doma tak mu dávám jenom pleny na noc a když je víkend či má prázdniny tak je pouze v plenkách a nevadí mu ale občas mu dávám i klasické látkové pleny s pvc kalhotky a pak svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče když se pocura a pokadi tak se potom prebali do čistých plenek. Tak musíš říct mamce aby ti plenky do školy nedávala že si pro smích u tvých spolužáků normálně si mamce řekni že chceš plenky pouze doma a maximálně venku ale jinak nikoliv a dostávás i punčocháče dětské normálně a nebo čisté jenom plenky jednorázové či látkové látkové nevíš kdy se ti plenky budou hodit a dítě v tvém věku si zvykne ještě na pleny není to tak zle mít v 15 letech plenky jde pouze o zvyk já synovi dávám pleny jako pojistku na noc ale vždy ráno je mokry tak kolem 4 hodin ráno prebalit ho musím a když jde do školy tak se ráno umyje a už pleny nedávám ale jednoho dne to neudělal a šel do školy v plenkách a nikdo se mu nepismival že má pleny a to byla ještě zima tak měl pod kalhoty punčocháče pak když přišel ze školy tak byl úplně durch mokrý že ta plena byla naducana až se mu mezi nohama prohybala tak si sundal vše a zůstala mu jenom plinka mezi nohama tu jsem musela sundat já jelikož byl obojí a to zvonil ještě jeho spolužák ze školy když akorát ležel v posteli na mokré plence a já mu řekla že si mohou hrát či něco jiného až ho prebalim a následně umyji a on řekl jestli by nemohl dostat pleny hned také že bude u nás až do večera a stali se velcí kamarádi mému synovi je 13 let a kamarádovi také 15 let a za pleny se nestydí že je má když děti nechodili do školy tak jsem syna a jeho měla na starosti já a jeho mamka ty to vyhovovalo ona věděla že syna dávám do plenek a že její syn plenky nosí také? Tak se kluci učili přes PC a celé dny byly pouze v plenkách a punčocháčich a přebalování jsem dělala já ale potom jsem jim řekla že budou používat látkové pleny jelikož bych musela stále kupovat jednorázové pleny a to se dětem také líbilo tak jsem vždy měla plný balkon plen látkových tak jsem je přebalovala až 6x denně a klukům to nevadilo vůbec a už přišel syn ze školy a už se hlásí že chce být prebaleny do látkových plen s pvc kalhotky a chce i dětské bavlněné punčocháče ale dneska je má udělané se slemi aby pleny drželi na svém místě a pak přijde další nevím jestli bude chtít pleny také ale to se uvidí jelikož mu je skoro už 17 let ale punčocháče stále nosí doma tak jdu na syna s plenkami tak je nakonec nechtěl řekl až na noc tak je stejně dostane kolem 18 hodin a pak večeře a spát a kontrola je vždy ve 20 hodin ale vždy ho prebaluji.....

Pulec (Po, 23. 5. 2022 - 14:05)

Aby si pak zvikl zase třeba používat WC aby až nebude mít plenky nebyla nějaká nechoda jestli si hcete popovídat tak můžete na [email protected] i klidně ostatní lidé budu rád

Honzík (Ne, 22. 5. 2022 - 18:05)

Ahoj je mi 15 a čeká mě s mamkou dlouhá cesta letadlem na její pracovní a mamka mi řekla že podobu této cesty budu na sobě mít plenky když jsem se jí zeptal jestli to budu mít jen na let tak mi odpověděla že ne máme letět za 14 dní a maká nakoupila 3 balíky plen a začala mě převalovat už teď a řekla že to budu mít i na dovolené tak ať si na to zviknu. Řekla mi že mě bude někdo hlídat a přebalovat když bude pryč někde na schůzce nějaká paní. Začala zamykat záchod takže plínky musím použít a když mě přebaluje tak mi vždy opakuje ještě že je mám na sobě že by jsem se jinak počůral nebo pokadil do slipů a pak by to musela prát. Je mi trapně před spolužákama nosit plínky ve škole. Oni nejsou vidět ale když se do nich počůrám tak mám mezi nohama docela velkou bouli a spolužáci se mi smějí. Jednou mě dva spolužáci chytli nohy a ruce a pak mi jeden sundal rifle a schovali mi je takže jsem musel být čelí den ve škole v plínce a ještě k tomu v plné začali mi říkat počůránek. A učitelka řekla že si to mám vyřešit sám. Potom jsem musel jet přes půlku Brna jen v plínce a tričku a všichni naě mě koukali a smáli se mi.

N (Ne, 22. 5. 2022 - 16:05)

Věřím že většina dětí v 10 letech nosí ještě plenky jednorázové či látkové ale aby dumlalo ještě z kojenecké láhve kaši či sunar a nebo při spaní mělo dudlík. Když je dítě nemocné tak to pochopím ale když je dítě zdravé a cpát ho do plenek a punčocháču to mi přijde dost divné.....

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 16:05)

To jsou tady všechno úchylové. I na jiných záložkách diskuze. Vždycky ten příspěvek začíná nošením plen a končí to dupačkami a kojeneckou láhví.

Lenka (Ne, 22. 5. 2022 - 16:05)

V pátek jsme se synem a dcerou jeli na víkend pryč měli jsme zamluveny karavan tak jak děti přišli ze školy tak bylo vše připraveno hlavně pro syna který i do školy nosí plenky drynites ale bohužel byl celý durch mokrý takže nejdřív proběhla sprcha a celého prevliknout a já jsem mu řekla že jedeme na tři dny že přítel si vezme sebou i dceru ty je 7 let a mému synovi 10 let tak jsem synovi po koupání dávala akorát plenky jednorázové zn pampersky č. 8 a zvonil zvonek to byl přítel ale bohužel bez dcery její mamka ji nechtěla pustit oni jí mají ve střídavé péči tak jsem akorát pustila přítele na zahradu s autem a řekla jsem mu že syna musím prebalit a on říkal to přišel ze školy mokrý nojo to víš ale durch ale celý komplet tak jsem ho prebalila a dostal i slabé punčocháče dětské a vzal si boty a mohlo se vyjet ale jelikož je syn menší pod 150 cm v 10 letech tak přítel sehnal autosedačku já říkala že stačí podsedak ale on ne pro něj bude lepší ta sedačka a řekla jsem mu že se musím stavit ještě v drogerii pro dětské plenky ale nemusíš já jsem měl pro dceru 3 balíky plen na víkend ona taky nosí plenky ale pouze na noc je musí mít jinak by do rána měla potopu všude tak jsem synovi dala i punčocháče přes pleny a šel spokojený do auta tam ho přítel posadil do dětské autosedačky a zapasal popruhy ale já jsem měla v termo tašce udělaný i oběd pro něj v jedné kojenecké lahvi byla kaše a v druhé teplý sunar on to má ještě takto rád tak proč mu nevyhovet tak si v autě vzal ještě brindak ale spíš lat plinu kolem krku a dudal kaši a po obědě si trochu zdrimnul ale s dudlíkem v puse pak jsme dojeli do kempu a on ještě spal a přítel sel na ryby já jsem mu řekla až se probudí tak ho prebalim a přijdeme o on ok a jak přítel odcházel tak syn se probudil celý mokrý a posrany byl tak jsem ho otrela vlhcenimi ubrousky trochu ho namazala mastí a zapudrovala dětským pudrem a dala čisté pleny ale už bez punčocháču jen kraťasy dostal a běhal tam i s dětmi si hrál normálně jako by nic jelikož jsem zjistila že ty kraťasy měli něco jakoby pvc kalhotky tak mohl i do vody s plenkami ale přítel mi řekl že až pojede do Německa tak tam je speciální prodejna pro větší děti co noseji plenky jednorázové či ostatní věci jako dupačky, overal, či bodyčka atd.... Tak mi řekněte proč taková prodejna ne v ČR kde by se dalo koupit v pohodě tyto plenky či něco jiného atd.....

Honzík (Čt, 19. 5. 2022 - 19:05)

Já jsem to zažil také před minulém týdnu mamka šla se mi mnou k lékařům tak mi dala čípek do zadku a 4 látkové pleny složené na šířku a vše prelnula mezi nohama mne je 12 let a druhý den ráno jsem dostal jednorázové pleny xs seni Kids a šlo se k lékařům a když jsem se vysvlekl tak jsem zůstal jenom v plenkách tak mne sestřička rozepla plinku a trochu jsem měl ještě v plenkách nakadino tak mne pak paní doktorka udělala vyšetření střev a potom řekla sestře aby mne dala čisté jednorázové pleny že po vyšetření budu mít špatný pocit abych se nepokadil náhodou a za týden mne byli napsaný pleny jelikož trpím inkontinenční že neudrzim stolici tak mne mamka stále prebaluje já se nechávám radši prebalovat.......

Návštěvník (Čt, 19. 5. 2022 - 00:05)

minulí týden jsem byla s 13dcerou na běžné prohlídce . při této prohlídce jsem nahodila, že dcera přichází do puberty a začíná ji vadit že ne obézní a chce to řešit, pediatračka nám napsala doporučení na vyšetření kvůli její obezitě. když jsem tam volala na obědnání, tak nás obědnala a řekla aby jsme došli na lačno , a nejlépe po toaletě.
Takže jsem večer před vyšetřením dceři po sprše inplentovala dva gricerínové čípky a plenu aby to přes noc neskončilo v posteli, dcera nejdřív samozřejmě protestovala , ale ve vidině vyšetření a zlepšení postavy souhlasila, v den vyšetření ráno byli její střeva na vyšetření prázdná a sonda v jejím žaludku viděla vše co bylo třeba , dostali jsme nějaká doporučení a uvidíme jestli to pomůže

P (St, 18. 5. 2022 - 08:05)

Proč nemít pleny je to pohodlné nemusím vůbec vstávat a v posteli mám ještě větší látkové pleny s igelitem mám sice jednorázové pleny silnější ale ta lat plena s igelitem je pro větší jistotu kdyby plenka protekla mne je 10 let jelikož marodim a mamka s tátou chodeji do práce a já jsem doma a celý den ležím v posteli v plenkách a overalu ráno když mne mamka dává pleny tak mne nejdříve i umyje a taťka mi udělá snídani a kolem oběda přijde mami kamarád ka mne udělat oběd a ještě se mi zeptá vždy jak natom jsem s plenkami a já vždy řeknu že chci prebalit do čistých plenek tak mne vysvlece z overalu a dá čisté pleny a potom si mne vezme k sobě domů a stará se o mne u ní doma ona s tím má už zkušenosti jelikož její syn s dcerou mají podobný problém s nošením plenek ale oni chodí do speciální školy určené pro děti co musí nosit plenky jinak to nejde ale u ní nejsem furt v jednorázovych plenkách ta mi dává i klasické látkové pleny s pvc kalhotky ona je šíje na zakázku ale v jedné firmě a takže ušít třeba i větší bodyčko není problém ale co se mi na ni líbí tak dětské punčocháče plete sama že mi vždy vysvlekne overal a dá mi upletene dětské punčocháče ale udělané s laclem a mne se to moc dobře líbí a tyto punčocháče nosím v zimě pod kalhoty či tepláky a nebo oteplovacky či kombinézou teď mám zrovna červené na sobě jelikož říkala že ostatní punčocháče musela vyprat jelikož její děti jsou prasátka a vše vždy uspini ale mne to nijak nevadí stejně ležím v posteli a mám plínky.... Teď půjdou na řadu léky které beru tak jsem říkal že je normálně polikam ale ona je má už rozmocene a dá mi je do kojenecké láhve se sunarem a širší savičku na láhev ale nejdřív mne ovaze lat. Plenku kolem krku jako brindak stejně vždycky po lécích usnu jako batole a říkal jsem že už jsem tři dny nekadil tak mne před přebalováním dala do zadku čípek ani jsem to necítil že mne ho dala ale ještě mamka. Teď jdu dudat koj láhev s obsahem léků se sunarem a pak zase usnu a potom to nadeleni v plenkách....

Vanda (Po, 16. 5. 2022 - 21:05)

Proč by nemohly? Pokud to nezvládají, já třeba nemám ráda ty otázky: A on má ještě plenky?

M (Po, 16. 5. 2022 - 17:05)

Dobrý nápad taky to zkusím já zatím taky na noc ale i den dostávám pleny s kraťasy ale úplně taky všude kde se dá ale mne je zatím 9 let teď už ležím v posteli v plenkách a overalu za chvilku bude večeře v 18 hodin já budu mít Krupičnou kaši v kojenecké lahvi a v 21 hodin mne mamka prebaluje vždy ale to mám i druhou večeři v kojenecké lahvi sunar 6+ pak do pusy dudlík a spát a ráno každodenní rutina mytí a přebalování..........

Marek (Po, 16. 5. 2022 - 17:05)

Já každodenně dostávám pleny od mami a táty také mne je 10 let a starší bratr je občas chce také tomu je už 13 let tak já jsem máme řekl že až mi dá 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s tepláky až půjdu ven ale ona mi řekla když je moc vedro když se na zahradě upeces mamko já to vím ale vsadil jsem se se starším bráchou že to vydržím takto a že když to dám že mu večer dáš také pleny tak jo kluci dobře ale vem si i tedy teplejší obuv nejlepší by bylo kdybych ti dala teplé punčocháče a zimní kombinézu se snehuli tak dobře mamko beru na vědomí tak mne takto oblékni tak jsem na zahradě takto oblikli je mi sice vedro ale jsem ve stínu ale už pocurany a pokadeny a bratr pak musí být u přebalování aby od mami dostal také rovnou pleny a overal na spaní.......

J (Po, 16. 5. 2022 - 07:05)

Mne pleny nevadí a sluší mne mamka říkala že jsem hodný chlapeček který to dělá do plenek a ne oblečení či do postele mne je zatím 11 let a do školy nosím drynites plenky ale ve škole nám vždy dají s větší savosti já chodím do speciální školy kde pleny nevadí hlavně když je takto hezky tak máme většinou jenom v plenkách a dlouhém tričku ale já mám většinou bodyčko a punčocháče na punčocháče jsem zvyklý také ve třídě jsme 12 kluků a dvě holky takto je tam takto udelanych 8 tříd ale některé děti nemají vůbec plenky a těm které je nosí se neposmivaji že jsou batolata či miminka ale každé odpoledne si mne mamka a nebo táta musí vyzvednout mají to takto udělaný dítě které nosí plenky nesmí jít domů samo a když nemá čas jeden s rodičů čas tak tam je večerní školka či družina do 22 hodiny o víkendu jsem byl s rodiči na výletě a měl jsem po celé době i jednorázové pleny s kraťasy ve kterých byl vyšitý igelit kvůli promoceni vždy při přebalování mne mamka s tátou pochvali že to dělám do plenek a ne do oblečení a doma dostávám vždy látkové pleny se svrchnimi kalhotky s dupačky a nebo overalem já jsem ještě nikdy nepřestal nosit plenky já je nosím od narození až do teď jsem totiž postižené dítě které plenky jednorázové či látkové musí mít stále lékaři mamce říkali že budu nosit plenky stále a mamka odpověděla dokud bude moc mne prebalovat tak si mne radši nechá doma ale když jsou prázdniny a rodiče musí do práce tak mám zařízen dětský stacionář.

Jan (Pá, 13. 5. 2022 - 17:05)

Já jsem doma a je mi 14 let a mamka objednala pleny abena zalepovaci jsou sice pro lezaky jak přes den a noc já marodim s anginou a pleny musím mít jak přes den a ale hlavně v noci přes den mám tuto plenu abena xs a punčocháče s bodyckem přes punčocháče vydrží celý den a když se pokadim tak si řeknu sousedce o prebaleni tak mi dá znovu tu plenu ale i plenu separační na zadek kvůli kadeni jelikož mám i průjem tato plena má savost 4000 ml takže by měla na curani vydržet celý den tak když chci jít ven tak akorát na zahradě mohu být ale v plenkách a punčocháčich s bodyckem jinak nikoliv.

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 22:05)

včera jsme jeli autem do Řecka na Rhodos , dcera měla v autosedačce celou dobu plenu a vše v pohodě https://ibb.co/sbJDmZp

Pulec (Čt, 12. 5. 2022 - 19:05)

Krásná kolik pak ji je let jestli si hcete psát tak na [email protected]

Návštěvník (St, 11. 5. 2022 - 22:05)

oprava https://ibb.co/9gvD6gX

Štěpán (St, 11. 5. 2022 - 22:05)

Kolik je dcerce? Na fotce už měla nehodu, že? To jí nevadilo být takhle venku na benzínce jen v plínách?

Návštěvník (Čt, 12. 5. 2022 - 21:05)

Měla už plínu plnou no, je jí 9 a zrovna na té benzínce,jsme se venku na lavičce najedli ,přebalila jí ,a jeli dál.Hned pak v autosedačce hned usnula ráno jsme byli na místě , tatínek šel spát, my jsme oblékli plavky a šli k vodě aby jsme ho nechali vyspat. Je to tu úžasný, a ne nevadilo jí to,. když jsem ji přebalila bylo už 23:00 a začala být zima , tak dostala přes sebe ještě deku.

Pulec (Pá, 13. 5. 2022 - 05:05)

Krásné a jinak je nenosí

Reklama

Přidat komentář