Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Marek (St, 2. 2. 2022 - 08:02)

Úchylák už zase tu vypisuje :D Zvedavý na všetko a je to starý dedek, čo honí nad tým, čo mu píšete :D

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 08:02)

Nejsem úchylák, tak se zase uklidni Marku, jasné?? Jak můžeš vědět, že jsem úchylák, znáš Mě osobně snad?

OndřejC (Út, 1. 2. 2022 - 11:02)

Jak jsi starý?

Daniel (Út, 1. 2. 2022 - 07:02)

Tyhle prohlídky se dělají u nás v kroužku na hokej každý měsíc

OndřejC (Út, 1. 2. 2022 - 10:02)

Každý měsíc?? Kolik Ti je?

Marek (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

U nás tiež boli na prelome 80/90 rokov školské tie boli v "Izbe revolučných tradícií", tam kuk do slipov.
V 14 končilo sa v 8 čke to bol rok 1991 som bol na vstupnej u dorastoveho a bolo to aj z vyšetrením na zdravotný preukaz som vstúpil do ordinácie zmerala mi tlak sestrička a zahlásila "Vyzleč sa" nechal som si slipy a ponožky ma otočila "ponožky dole slipy tiež bude sa robiť vyter" 10 minút som bol nahaty
A odvod pred komisiou 5 cudzích ludi Stiahni si predkozku, ukáž semeniky, otoč sa roztiahni polky...

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

V Čechách to nebolo tak drsné. Tam sa tie prehliadky robili jemnejšie.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

Taky se pamatuji, že nás prohlíželi na prvním stupni (60. léta) najednou, zvlášť kluky, zvlášť holky, jen v trenýrkách, které se stahovaly při kontrole genitálií, taky kvůli kýle. Jeden spolužák jí měl v šourku a měl ho až ke kolenům.Já to měl horší, protože jsem měl po operaci penisu. Totéž i u dětské lékařky do patnácti let. Vždy u toho byla nervózní máma, vždy jsem měl erekci a vždy si užil přetahování předkožky. U odvodu už to nikoho nezajímalo. Prošel jsem jako kkaždý jiný.

Petr (So, 22. 1. 2022 - 12:01)

Kdyby ti, kteří se do ordinace stydí jít s rodiči, věděli, jak probíhaly prohlídky dřív, asi by z toho byli na větvi. Když jsme v 7. třídě, to bylo počátkem 80. let, měli prohlídku, šli jsme tam pod dohledem učitelky celá třída najednou. Dorostový lékař měl společnou čekárnu s jiným doktorem. Protože byla plná lidí, rozptýlili jsme se jako třída po chodbě před čekárnou. Začínalo se prohlídkou kluků. Pět jich šlo do té plné čekárny, tam se svléklo do slipů, věci si nechali tam, protože v ordinaci na to nebylo místo, a šli na prohlídku. Aby to odsýpalo, tak do čekárny šel další kluk, svlékl se a čekal, až z ordinace vyjde první vyšetřený kluk. Takhle se to pořád opakovalo. V čekárně si nebylo kam sednout, proto tam člověk musel celou dobu skoro nahý stát. Lidi na vás čuměli. Někteří si vás nepokrytě celé prohlíželi, jiní se vám jakože nenápadně dívali mezi nohy. Když jste z ordinace odcházeli, tak pohled všech lidí v čekárně směřoval nejprve na vaši hlavu a pak hned sklouzl na bouli mezi nohama. Po celou dobu vyšetření seděla učitelka v ordinaci. Sice byla zády k nám a neviděla na nás, ale všechno slyšela. Po běžném vyšetření jako je vážení a měření jsme šli ke stolu lékaře. Ten byl u okna a protože byl teplý červen, bylo dokořán otevřené. Ordinace navíc byla v přízemí, takže kdo šel kolem po chodníku, viděl dovnitř. Zrovna když doktor stahoval předkožku jednomu spolužákovi, šly venku nějaké holky a dívaly se dovnitř. Kluk instinktivně uhnul dozadu, aby ho neviděly a lékař se slovy: "Co se cukáš?" si ho za penis přitáhnul zpátky k sobě. Když skončila prohlídka všech kluků, učitelka nás odvedla zpátky do školy a holky tam zůstaly samy. Pak jsme se od nich dozvěděli, že ony chodily do ordinace po jedné a svlékaly se až tam.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

Trošku trapas pro toho klučinu, ...

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

Z toho napadlo, ako mi raz brat rozprával, ako sa jeho spolužiakovi postavil počas prehliadky v škole. Vraj mu vtedy učiteľka povedala, aby si išiel schladiť hlavičku a on si pustil studenú vodu na hlavu z kohútiku nad umývadlom...

V sedmé třídě (So, 22. 1. 2022 - 12:01)

Jsme to měli taky podobně. Svlékalo se taky hromadně v čekárně pak se šlo dovnitř ve čtyřech. Jenom v trenkách, slipech, ale jinak všechno dolů. Učitelky nás organizovali ale nebyli otočené. Dívali se celkem bez okolků. Některým spolužákům stáli pérá už v čekárně. Stanovali v trenírkach a slipech. Jiní to vydrželi až ke konci, ale stejně se jim nakonec postavil při vyšetření. Bylo to dost trapní, jak se všichni dívají, ale tehdy v 80 tých to nikdo neřešil, stud, nestud, muselo se. Šlo to jak na běžícím páse, nikdo se nad tím nepohoršoval. Samozřejmě, k dívkám se prý přistupovalo jinak, ale jak přesně, to sme se již nedověděli.

nikola (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Jestli chces mohu se sliknout pred tebou a treva bych i tobe udelala prohlitku spermatu

Karel (St, 12. 1. 2022 - 19:01)

To jste se teda předvedli, já potřebuji sdílení zkušeností. Dost se za to do dnes stydím a chtěl bych vědět jestli jsou na tom stejně se zkušenostmi. Chtěl jsem vědět jestli taky někdo měl erekci při jakékoliv prohlídce a jestli u toho byla i matka?

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 23:01)

Na konci prohlídky , spusť si trenky a promákla mi varlata ,postavil se mi . Jen řekla v pořádku obleč se a bylo .

Karel (Čt, 13. 1. 2022 - 00:01)

A jaké další vyšetření

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 22:01)

Žádné další vyšetření nebylo , zjistila že mám obě kulky v šourku , erekce se dostavila a tak byla asi spokojená . K ejakulaci mě nenutila .

Poradce (Čt, 13. 1. 2022 - 08:01)

Byli to vyšetření počas mé hospitalizace. Ultrazvuk prostaty, funkční vyšetření moč. měchýře, spermiogram. Jen to sem asi na tuto diskuzi o 15 ti leté prohlídce nepatří?

OndřejC (Čt, 13. 1. 2022 - 08:01)

Mohl by jsem pohodového poradce poprosit o to, zda by se Mě mohl ozvat na mail [email protected] chtěl by jsem od něj totiž slyšet názor na něco co sem nepatří.

Poradce (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Ozval jsem se ti na mail.

Reklama

Přidat komentář