Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

Trošku trapas pro toho klučinu, ...

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

Z toho napadlo, ako mi raz brat rozprával, ako sa jeho spolužiakovi postavil počas prehliadky v škole. Vraj mu vtedy učiteľka povedala, aby si išiel schladiť hlavičku a on si pustil studenú vodu na hlavu z kohútiku nad umývadlom...

V sedmé třídě (So, 22. 1. 2022 - 12:01)

Jsme to měli taky podobně. Svlékalo se taky hromadně v čekárně pak se šlo dovnitř ve čtyřech. Jenom v trenkách, slipech, ale jinak všechno dolů. Učitelky nás organizovali ale nebyli otočené. Dívali se celkem bez okolků. Některým spolužákům stáli pérá už v čekárně. Stanovali v trenírkach a slipech. Jiní to vydrželi až ke konci, ale stejně se jim nakonec postavil při vyšetření. Bylo to dost trapní, jak se všichni dívají, ale tehdy v 80 tých to nikdo neřešil, stud, nestud, muselo se. Šlo to jak na běžícím páse, nikdo se nad tím nepohoršoval. Samozřejmě, k dívkám se prý přistupovalo jinak, ale jak přesně, to sme se již nedověděli.

nikola (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Jestli chces mohu se sliknout pred tebou a treva bych i tobe udelala prohlitku spermatu

Karel (St, 12. 1. 2022 - 19:01)

To jste se teda předvedli, já potřebuji sdílení zkušeností. Dost se za to do dnes stydím a chtěl bych vědět jestli jsou na tom stejně se zkušenostmi. Chtěl jsem vědět jestli taky někdo měl erekci při jakékoliv prohlídce a jestli u toho byla i matka?

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 23:01)

Na konci prohlídky , spusť si trenky a promákla mi varlata ,postavil se mi . Jen řekla v pořádku obleč se a bylo .

Karel (Čt, 13. 1. 2022 - 00:01)

A jaké další vyšetření

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 22:01)

Žádné další vyšetření nebylo , zjistila že mám obě kulky v šourku , erekce se dostavila a tak byla asi spokojená . K ejakulaci mě nenutila .

Poradce (Čt, 13. 1. 2022 - 08:01)

Byli to vyšetření počas mé hospitalizace. Ultrazvuk prostaty, funkční vyšetření moč. měchýře, spermiogram. Jen to sem asi na tuto diskuzi o 15 ti leté prohlídce nepatří?

OndřejC (Čt, 13. 1. 2022 - 08:01)

Mohl by jsem pohodového poradce poprosit o to, zda by se Mě mohl ozvat na mail [email protected] chtěl by jsem od něj totiž slyšet názor na něco co sem nepatří.

Poradce (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Ozval jsem se ti na mail.

Poradce (Čt, 13. 1. 2022 - 10:01)

V pořádku. Večer se ozvu. Jinak, nemám problém o tom psát. Je to sice citlivé téma, ale nic na tom není.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 10:01)

jak jsi poradče starý?? Já jen jestli mám vlastně tykat, nebo vykat.

Poradce (Čt, 13. 1. 2022 - 10:01)

Tykej mi. Sice je mi už přes 30, myslím si, že je to v poho.

OndřejC (Čt, 13. 1. 2022 - 10:01)

Mě je 36 :D Bohužel už. :D

Poradce (St, 12. 1. 2022 - 20:01)

A co ti mají dělat, jakou máš nemoc?

Karel (St, 12. 1. 2022 - 21:01)

Přečti si můj příspěvek na 58 straně. Tenkrát se mi na varleti udělala bulka, nakonec to nic nebylo, ale musel jsem na ultrazvuk, ale že mi bylo 16 musel jsem s matkou. Zbytek si přečti. Zajímá mě, jestli taky někdo musel s matkou při jakémkoliv vyšetření, protože mě to tenkrát bylo děsně trapný

Poradce (St, 12. 1. 2022 - 22:01)

Četl jsem to už. I mně dělali ultrazvuk varlat, ale neměl jsem u toho mámu, protože to bylo během mé hospitalizace. Když mi dali gél, tak se mi penis zmenšil až na minimum, takzvaně vtáhl. Když však doktor přecházel sondou na šourku a způsobovalo to pohyby penisu, začal se mi nejdříve prodlužovat, to jsem zpozorněl a jsem si říkal, jen to ne! Ještě visel, ale se stále více a více prodlužoval. když už byl maximálně dlouhý, ale ještě visel, začal postupně hrubnout od kořene a narovnávat se. Dost otěžíval, to jsem už věděl, že se vzpřímí. Najednou se rychle napřímil a zvětšil se žalud a vylezl ven. Nato mi začalo bušit srdce a hučet v hlavě. Narozdíl od tebe, mi neležel k pupíku, ale stál zpříma. Doktor tomu nevěnoval pozornost, dále přetahoval sondu přes kořen, podbřišek a na semenníky. Tak jsem tam ležel se vzpřímeným penisem a odolával jsem výstřiku jak se dalo. Bylo to dost trapný, ale jinak vzrušující. Tehdy mi bylo 13 a bylo to jedno z mnoha vyšetření tehdy během mé hospitalizace.

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 15:01)

Oki

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 07:01)

Přetahovat předkožku v děckém věku by měla bejt poviností každého rodiče. Pak by se nestávalo že stim v dospělosti bude mít problém. I u děvčat se musí roztahovat stytké pysky . To by vám měl říc každý doktor i doktorka, a v odborné literatuře se otom taky píše. Tak pokut do rodiče dětem nedělaj, tak je to špatně a pak by nenastal problém.

Reklama

Přidat komentář