Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

:() (So, 16. 2. 2013 - 18:02)

Já kdybych byl pezident nechám vykastrovat ženské které už nechtějí děcko a které jsou protivné - nebolelo by je břicho a hlava protože by neměly své dny ! Těm co dělají na poště ve spořce a bankách bych udělal ještě obřízku - tam jsou hrozné krávy ! Líbí se mi kastrované ženy - nemusím používat ochranu !!

:( (So, 16. 2. 2013 - 14:02)

Mě nejvíc bolí když vstávám ráno do práce !To je porod a připadám si jako by mě někdo kopl do kulí !

Milan (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

Tvrdá nejsem. Bolest při...Bolest z kopnutí do varlat je větší jako bolesti při porodu.

:) (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

A hlavně vykastrovat Kluse ! Vidˇ Péťo ?

Anonym (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

Péťo je to humální a jsou...Dají se najít způsoby jak si kastraci zařídit pokud člověk opravdu chce. Jen je potřeba se snažit a hledat a ne jen tady o tom kecat. Nebudu psát podrobnosti nechci aby měl dotyčný problémy, ale internet mi v tom hodně pomohl. Letos to budou čtyři roky co jsem bez koulí a naprostá spokojenost. Dokonce neberu hormony a problémy nemám ani s psychikou jak varují odpůrci kastrace. Spíš naopak si připadám happy a víc uvolněně. A přestal jsem trpět častými bolestmi hlavy a nespavostí čím jsem trpěl před kastrací. Lidi co mě znají to sice neví že jsem se nechal vykastrovat ale také říkají že jsem poslední léta nějak víc v pohodě a neberu se tak vážně. Fakt se cítím líp, dříve jsem si všechno bral a nervoval se, teď se tomu spíš zasměju.

z. (So, 16. 2. 2013 - 11:02)

Péťo je to humální a jsou zájekci, ale není kdo by to udělal.

Peťa (So, 16. 2. 2013 - 09:02)

Peťo ty jsi tvrdá,ale máš...Tvrdá nejsem. Bolest při porodu co zažíváme my je určitě větší než při kastraci. Kdo by si připlatil ten by to mohl mít s umrtvením. To je humální ne?

Milan (So, 16. 2. 2013 - 08:02)

Jinak Peťo můj bratranek měl jen jednu kuličku,tak mu ji operací vrátili dolu do sáčku,pinďu obřízli,ale toho kastrovat nebudem ten je hodný.

Milan (So, 16. 2. 2013 - 07:02)

Peťo ty jsi tvrdá,ale máš asi pravdu,chlap bez koulí dělat může a je poslušnější.

Peťa (So, 16. 2. 2013 - 07:02)

Já být prezidentkou, udělal bych amnestii jako Klaus, ale za podmínky, že všichni na koho by se vztahovala by se musel nechat nejdřív vykastrovat. Když by nesouhlasil, dostal by dvojnásobek trestu. Takhle by zasloužil vykastrovat Klus s Nečasem a Kalouskem.

Byla by to progresivní metoda, protože kdo krade plodí děti co budou zase krást. Arabáči za to sekaj ruce, ale to je neefektivní protože tyhle lidi pak nemůžou dělat a splatit tu krádež. Chlap bez koulí ale dělat může, naopak je poslušnější.

Je otázka jestli uřezávat jen koule nebo i penis. U těch závažnějších zločinů bych uřezávala obojí.

... (Pá, 15. 2. 2013 - 23:02)

Zase jedna zdivočelá Kráva.Asi taky dostala tu nemoc šílených krav!

Marketa (Pá, 15. 2. 2013 - 23:02)

Souhlasim s Leou, vyklestit všechny chlapy co si to zaslouzi!

Láďa (Čt, 14. 2. 2013 - 16:02)

Dámy, pokud byste měly chuť, tak já Vám moje koule dám k dispozici

Milan (Čt, 14. 2. 2013 - 13:02)

Já bych byla dokonce pro...60 letý chlap nemusí být dědeček!

Pro Leu !!! (Čt, 14. 2. 2013 - 11:02)

Ty jseš hold Krááááva nebeskááá !

Lea (Čt, 14. 2. 2013 - 10:02)

Jste hold krávy, jedna jako...Potrefená husa,zase jeden zájemce o vykleštění,je vidět,že potřební jsou.Škoda,že se to musí dělat pokoutně.

!!! (Čt, 14. 2. 2013 - 09:02)

Jste hold krávy, jedna jako druhá! Měli by vám povině podvázat vaječníky, aby se ta vaše blbost nemohla dále šířít!

Kateřina (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

Já bych byla dokonce pro kastraci chlapů od určitého věku. Mám názor, že chlap po 50 už by neměl mít děti. 10leté dítě pak má za otce 60letého dědečka. Prostě k 50tým narozeninám bych zavedla povinnou kastraci. Za znásilnění samozřejmě vykastrovat hned nebo za domácí násilí nebo jiné násilí na ženách nebo dětech bych kastrovala bez debat.

jindra (So, 25. 12. 2021 - 00:12)

Akorát bych souhlasil místo s kastracemi tak vasectomií a ay byla zdarma a bylo to jak je běžnéna Novém Zélandu.Ženám by to pomohlo od braní antikoncepce a hned po dětech kolik si naplánují..

Lea (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

Prislusnici jinych...Nemám nic proti mužské kastraci,je hloupost,že je zakázaná.Je to tisíciletími ověřený způsob krocení samčích choutek a agresivity samců.Muž,když je to potřeba,má být vykastrován.Zrovna tak,jako pes,kozel, kanec,osel,nebo býk.Nic pohoršujícího na tom nevidím,naopak,vidím kolem sebe několik případů,kde by to bylo potřebné.

Reklama

Přidat komentář