Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Květa (Pá, 1. 3. 2013 - 05:03)

Nevím ,ale podle jednoho...Muž má být využit k oplodnění ženy,nebo k odběrům semene .Potom,jako u zvířecích samců vykleštěn.

Lea (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

nne, byla to reakce na...Pokud jsi opravdu obřezán,nikoliv vyřezán,jinak vykastrován,vykleštěn.A pokud byl zákrok a zhojení bez komplikací,je Tvůj problém psychický,nikoliv fyzický.Nestyď se a navštiv sexuologa,nebo psychologa.

R (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Nevím ,ale podle jednoho dokumentu co jsem viděl ,tak to v US takový problém není . Podepíšou papír aby je nemohli žalovat a za prachy jde všechno ! Mimochodem ti kastrovaní Thajci jsou v průměru o dost pěknější než ženské - ale v důsledku nedostatku hormónů jsou znich hádavé náladové baby - TAK BACHA NA TO ,VY CO O TOM UVAŽUJETE !

Pavel (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Hochu,pleteš si pojmy.Pokud...nne, byla to reakce na předchozí komentář. Je sice "plně" funkční, ale hledejte si s tím ještě bokovku.. Na to nemám ani pomyšlení.

Lea (St, 27. 2. 2013 - 03:02)

Když to tady čtu ,povolil...Ne že by se mi to zrovna líbilo.Kdyby to ale bylo účelné,neměla bych s tím problém.Je to jen drobný chirurgický zákrok,dělá se kolem toho zbytečná obstrukce.Pokud jde o mého partnera,já při bokovce nikoho v žádném případě neoplodním.

D (St, 27. 2. 2013 - 00:02)

Když to tady čtu ,povolil...V USA ovsem neni snadne najit praktickeho lekare, ktery by byl ochoten provest kastraci jen tak na prani (bez doporuceni od sexuologa, psychiatra apod.). A pokud se uz nejaky najde, chce za to $x000.

Kazdy lekar se v te kverulantske zemi musi bat toho, ze se jeho zakaznikovi pozdeji nebude jeho situace po kastraci pozdavat, a rozhodne se zazalovat vykonavatele zakroku za to, ze jej predem dostatecne nevaroval, a nejednal v zakaznikove nejlepsim zajmu.

Za svoje vlastni zivotni rozhodnuti mnozi Americane nechteji nest odpovednost, ale napriklad volebniho prava se zrici nechteji. V Evrope to jiz ovsem bohuzel funguje podobne...

R (Út, 26. 2. 2013 - 23:02)

Když to tady čtu ,povolil bych kastraci na soukromých klinikách ! Jako v USA !....Tobě by se Leo líbilo mít vykastrovaného partnera ? On by neměl bokovky ,ale ty bys samozřejmě mohla ,že Leonko :)

Lea (Út, 26. 2. 2013 - 17:02)

A má vliv i na Vámi...Hochu,pleteš si pojmy.Pokud jsi obřezaný,odstranili Ti předkožku na penisu,ale tvůj orgán je plně funkční a s věrností to vůbec nesouvisí.Odstraněním předkožky se sníží citlivost žaludu,déle vydržíš,než ejakuluješ.To je u mnoha žen oceňováno.Kastrace je odstranění varlat,díky tomu klesá sexuální aktivita mužů.Nemají potřebu vyhledávat bokovky.Většinou jsou rádi,že uspokojí svoje legitimní partnerky.

Pavel (Út, 26. 2. 2013 - 16:02)

Kastrace je hned uděláj...A má vliv i na Vámi proklamovanou věrnost myslím. Jsem těsně obřezaný: honit mi jde jen s mazadlem, při orálu se neudělám, s kondomem taky ne. Zbývá jen klasika, která mi trvá taky docela dlouho a mnohdy si musím ještě pomáhat rukou.

Aleš (Po, 25. 2. 2013 - 14:02)

Neobřezaný chlapy jsou...Pokud je někdo prase, je úplně jedno,jestli je obřezán,nebo ne.Důležité je jestli je vyřezán,nebo ne?

Lea (Po, 25. 2. 2013 - 13:02)

Jo jinak kdyby byli zájemci,...Doufám,že tady nejde o kastrování normálních mužů a kluků.Kastrace by neměly být prováděny pro něčí uspokojení,ale jen když je to potřeba.V případě násilníků všeho druhu je to jedině na místě.To nejsou chlapy,to je šmejd,jeho vykastrováním se zabrání jejich rozmnožování a sníží agresivita.

R (Čt, 21. 2. 2013 - 13:02)

Jo jinak kdyby byli zájemci, upozorňuji ,že po kastraci z toho spoustě klukům hrábne a spáchají sebevraždu . Podle údajů z Thajska . Musíte být fakt ženská v těle chlapa ale to je potom lepší odborná klinika . Ale chápu ,že spoustě ženských to připadá super, kastrace chlapa ,když se jich to netýká . Ale běda jak by někdo šáhl na ně ! Už vidím ten jekot a pláč !....Peťa má pravdu není nad to dát si pořádně nohu přes nohu !!! :)

Peťa (Čt, 21. 2. 2013 - 13:02)

Myslíš si že jsi...A všichni tetovaní, s piercingem nebo s ostříhanými vlasy jsou taky nenormální a psychicky narušení. Příroda jim dala do vínku nepomalovanou nepropíchanou pleť a dlouhé vlasy a oni si toho neváží.

Rony (Čt, 21. 2. 2013 - 10:02)

Obřízka vypadá pěkně,...Myslíš si že jsi chytřejší než příroda která dala chlapům do vínku penis a varlata?Jak může takovou chujovinu napsat člověk který není narušený?Jedině že by fakt nebyl normální.Muži kteří se nechávají bez vážného důvodu kastrovat a ženy kterým se to líbí jsou psychicky narušení jedinci nebezpeční pro společnost a měli by je zavřít do ústavu a dát jim ještě pořádnou nakládačku.

Luki (Čt, 21. 2. 2013 - 07:02)

Neobřezaný chlapy jsou prasata co smrdí a smegma nakazí ženu raz dva. Ale dobře vám tak kožáci, aspoň je o nás obřezaný větší zájem.

Jiří (St, 20. 2. 2013 - 21:02)

Obřízka u žen je svinstvo,to není dobrá věc Heleno.

Milan (St, 20. 2. 2013 - 15:02)

Kastrace je hned uděláj šmik a jsou kulky pryč,to je pravda.Ale pokud by jsi chtěla bolest pro chlapa tak obřízka bez jakékoliv anestezie je bolest větší nemyslíš?

Peťa (St, 20. 2. 2013 - 14:02)

Jasný Peťo je vidět,že...Obřízka vypadá pěkně, ale kastrace je lepší. Já nevím, co proti ní chlapi máte. Vždyť to musí být fajn přijít o bolestivé místo a osobně by mi asi mezi nohama vadilo něco jako ty vaše kulky když se tam při chůzi asi šmrdlaj a nemůžete si dát ani nohu přes nohu abyste si je nerozmačkaly.

R (St, 20. 2. 2013 - 13:02)

Ženský kterým se líbí kastrovaní, bych poradil dovolenou v Thajsku ,je jich tam fakt spousta ! Dokonce i vláda se proti tomu snaží bojovat....p.s. přeji slepicím příjemný let ,pokud tam poletí jenom kvůli tomu!!!

Milan (Ne, 17. 2. 2013 - 07:02)

Jasný Peťo je vidět,že kastrace se Ti líbí u chlapů a co říkáš na obřízku?

Reklama

Přidat komentář